[הורדה] במבה והאותיות האבודות / Bamba and the Lost Letters

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
raztk
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

[הורדה] במבה והאותיות האבודות / Bamba and the Lost Letters

שליחה על ידי raztk »

שם המשחק: במבה והאותיות האבודות
חברה: בסט מולטימדיה בע"מ
שנה: 1998
שפה: עברית
שם הקובץ: Bamba.exe
סוג כיווץ: ארכיון חילוץ עצמי (SFX) של 7Zip
גודל מכווץ: 64MB
גודל לאחר פריסה: 477MB

תיאור: "במבה והאותיות האבודות" הינו משחק חינוכי שפותח ושווק ע"י בסט מולטימדיה בע"מ. הסיפור הולך כך: "הבובון האחראי על ניקוי האותיות יצא לכוכב הכביסה עם האותיות לניקוי שנתי. בדרך פגעה בחללית שלו ציפור חלל וכל האותיות התפזרו ברחבי הגלקסיה. עליכם לעזור לבמבה לאסוף את האותיות האבודות. בדרך תפגשו חייזרים ובועות חלל, שדוני חלל וכדורי כסף ועוד יצורים מוזרים, ותעזרו להם לבצע משימות חלל משעשעות".

תצלומי מסך:
תמונה תמונה תמונה תמונה

הורדה
לחצו כאן להורדת המשחק

הוראות הפעלה לחלונות XP
המשחק פועל כשורה ב-XP. אמנם המסך יהיה קטן ברזולוציות מעל 640x480 (ותאימות לא עוזרת), אבל 800x600 זה סביר בהחלט.
נערך לאחרונה על ידי raztk ב ב' ספטמבר 15, 2008 10:06 am, נערך פעם 1 בסך הכל.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

תגיד רז, המשחק הזה מופיע באימפריית השמש או ב"200 משחקי ה.."? כי ריפרפתי קצת ולא מצאתי אותו...

אגב, עכשיו אני רואה מה שכתבת בהוראות ההפעלה, אני זוכר שמשחקי סיירה לחלונות עשו לי את אותה הבעיה (פאנטסמגוריה, האנטר האנטד וכו'), אני זוכר שהפתרון שלי היה להשתמש בתוכנה כזו, כמו LOADER שמגדירים בה את קובץ ההפעלה והיא אוטומאטית מעבירה לרזולוציה שאתה בוחר (נדמה לי שהמינימום זה 640x480), משגרת את המשחק וביציאה ממנו מחזירה לרזולוציה הקודמת. אני לא זוכר מה היה השם וגם לא זוכר אם היא הייתה חינמית או לא, אבל יש לי אותה מותקנת באחד המחשבים, אני יכול לבדוק אם אתה רוצה.
סמל אישי של משתמש
raztk
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי raztk »

יש לי דיסק מקורי של המשחק (שאין לי מושג מאיפה קבילתי אותו, אולי אחד האחים הקטנים שלי), לא חושב שהוא מופיע באיזשהו אוסף.
בקשר ל-Loader, אני חושב שראיתי קובץ כזה, אני אתקין את המשחק מחדש ואחזור לדווח.

עריכה: לא, אין שום קובץ כזה. מה שיש זה קובץ בשם Best.cfg (שהוא קובץ הקונפיגורציה היחידי בתיקית המשחק), אבל אין שום אפשרות לשנות רזולוציה. המשחק מבוסס ברובו על תמונות (שהן, כמובן, ב-640x480), ככה שקשה לי להאמין שאפשר לשנות רזולוציה (לא אומר שזה בלתי אפשרי, אני פשוט לא רואה שום אפשרות כזאת). אני מנחש שהמשחק פשוט טוען את התמונות מבלי למתוח אותן לגודל של שולחן העבודה.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

לא, לא הסברתי את עצמי טוב. התכוונתי שיש תוכנה חיצונית שעושה את זה, אם היא מסחרית או חינמית אני לא זוכר. בעיקרון מה ששאלתי זה אם לברר את השם או לא, ז"א, אם זה מעניין אותך בכלל, אבל אם ממש הלכת והתקנת את המשחק בכדי לבדוק, אז כנראה שכן. אני הולך לבדוק את השם עכשיו.

בקשר לשאלה שלי לגבי האוספים, שאלתי את זה כי לא הבנתי למה העלית את המשחק. שלא תבין אותי לא נכון, מרתון ההעלאות שעשית בזמן האחרון הוא מדהים (כמה זה יוצא בממוצע, משחק ליום?) ותסלח לי שאני לא אומר בכל שרשור כל הכבוד אבל אני באמת מעריך את זה, יישר כח! :thumbright:.
פשוט תמהתי למה אתה מבזבז את רוחב הפס שלך על משחק לילדים שאף אחד לא ביקש (להבדיל מן המשחקים האחרים שהעלית, שכולם נמצאים בתקליטורי האוספים או שהם משחקים שנחשבים טובים)...
אגב, מה קצב ההעלאה שלך?
סמל אישי של משתמש
raztk
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי raztk »

קודם כל, תודה רבה על החיזוק! :)

בקשר למשחק, סתם חיטטתי במגירה וחיפשתי משחקים שחשבתי שיהיה בסדר להעלותם. אני מודע לעובדה שאף-אחד לא ביקש (כמו שאף-אחד לא ביקש את Blood, Carmageddon, POD, ו-Quake עד כמה שידוע לי), אבל חוץ מזה, לכל משחק כחול-לבן, מוכר או לא, מגיע מקום של כבוד, לא חושב? :wink:

בעניין ה-Loader, אני בהחלט מעוניין לבדוק את זה.

עריכה: מהירות ההעלאה שלי היא 40KBPS פלוס מינוס.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

raztk כתב:אני מודע לעובדה שאף-אחד לא ביקש (כמו שאף-אחד לא ביקש את Blood, Carmageddon, POD, ו-Quake עד כמה שידוע לי)
אבל הם שולטים :D

raztk כתב:לכל משחק כחול-לבן, מוכר או לא, מגיע מקום של כבוד, לא חושב? :wink:
אם הייתי מעלה את המשחקים כחול לבן שיש לי לא הייתי מסיים גם עוד שנה (באמת) :wink:
raztk כתב:בעניין ה-Loader, אני בהחלט מעוניין לבדוק את זה.
זה לא בדיוק LOADER, זו תכנה עם הרבה אפשרויות וזו רק פונקציה אחת שלה, אבל לצערי בדקתי עכשיו והתכנה לא חינמית :? סורי. (השם הוא PowerStrip, אגב, תכנה די מוכרת...)
סמל אישי של משתמש
raztk
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי raztk »

Og כתב:אם הייתי מעלה את המשחקים כחול לבן שיש לי לא הייתי מסיים גם עוד שנה (באמת) :wink:
אתה יכול להעלות לפי ביקוש. :)
Og כתב:זה לא בדיוק LOADER, זו תכנה עם הרבה אפשרויות וזו רק פונקציה אחת שלה, אבל לצערי בדקתי עכשיו והתכנה לא חינמית :? סורי. (השם הוא PowerStrip, אגב, תכנה די מוכרת...)
טוב נו, כמו שאמרתי, ב-800x600 זה לא כזה נורא. :wink:
yosef965

שליחה על ידי yosef965 »

תודה רבה!!!
אם אפשר להביא עוד משחקי ילדים בעברית
בתודה מראש
סמל אישי של משתמש
שחטמאי המטורף!!!
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: [הורדה] במבה והאותיות האבודות / Bamba and the Lost Letters

שליחה על ידי שחטמאי המטורף!!! »

לא
אורח

שליחה על ידי אורח »

אני ראיתי את הסרטון ואני צריך לאסוף אותיות.נכנסתי למבוך או משהו כזה כדי לחפש את האותיות ולא הצלחתי לזוז לאף צד.
זה בעיה במשחק או שאני עושה משהו לא נכון.
ניסיתי אחר כך ללחוץ על כל הכפתורים שבמקלדת ושם דבר לא עזר.
koralm0

שליחה על ידי koralm0 »

איך מורידים את זה? טען והכל אבל לא התקדם לשום מקום...
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

האם הבעיה היא בהורדת המשחק או בהפעלתו? למה הכוונה ב"טען והכל אבל לא התקדם לשום מקום"?
koralm0

שליחה על ידי koralm0 »

אממ לא יודעת איך לקרוא לזה פשוט הורדתי את המשחק ואחרי שזה טען והגיע ל100% זה לא זז לשום מקום ולא היה כפתור להמשך...
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

והבעיה היא בקובץ או שאת לא יודעת איפה הקובץ נשמר על המחשב שלך ולהפעיל אותו משם?
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא