אני כבר לא יכול לחפש יותר!!!

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

נאססס

אני כבר לא יכול לחפש יותר!!!

שליחה על ידי נאססס »

היה פעם משחק שאני שחכתי את השם שלו. הוא היה כזה שיש קבוצה של אנשים, והם חופרים מנהרות באדמה, מוצאים יהלומים, זהב, אבנים יקרות, ואז דרך הארמון שלהם למעלה הם יכולים לקנות כל מיני כלים..... תגידו לי עם התיאור לא מספק, ופליזז!!! תעזרו לי!!! :!:
סמל אישי של משתמש
Azurerider
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Azurerider »

אהה....Diggers?
לא יודע איפה אפשר למצוא אותו, אבל זה נשמע לי מתאים.
נאססס

לא, זה לא זה,

שליחה על ידי נאססס »

אני אתן עוד פרטים!! :

התפריט הראשי בנוייה ככה : יש בעמצא מין מפלצת כזאת, עם אני לא טועה, יש גם אפשרות לראות מפה של כל מיני מקומות, (מסביב למפלצת יש כל מיני אפשרויות. הקבוצות שאפשר ללבחור הן : מין אנשים עם שחמייה חומה, או מפלצות כאלה שנראות קצת כמו דינוזארים דקיקים, ואת השאר אני לא זוכר. אפשר גם להיתקל אחת בשניה ואז יש מכות!! חחח.... והחזק, או זה שיש לו יותר חיים מנצח... בארמון שקונים בו קונים ממין יצור כזה עם שחמייה סגולה.. ועיניים אדומות נרארה לי, ולא נראה לי שרואים לא את הפרצוף!!!
Og
מנהל
מנהל

Re: לא, זה לא זה,

שליחה על ידי Og »

נאססס כתב:אני אתן עוד פרטים!! :

התפריט הראשי בנוייה ככה : יש בעמצא מין מפלצת כזאת, עם אני לא טועה, יש גם אפשרות לראות מפה של כל מיני מקומות, (מסביב למפלצת יש כל מיני אפשרויות. הקבוצות שאפשר ללבחור הן : מין אנשים עם שחמייה חומה, או מפלצות כאלה שנראות קצת כמו דינוזארים דקיקים, ואת השאר אני לא זוכר. אפשר גם להיתקל אחת בשניה ואז יש מכות!! חחח.... והחזק, או זה שיש לו יותר חיים מנצח... בארמון שקונים בו קונים ממין יצור כזה עם שחמייה סגולה.. ועיניים אדומות נרארה לי, ולא נראה לי שרואים לא את הפרצוף!!!
כבר אמרו לך את שם המשחק.
יש אותו ב:
http://www.the-underdogs.info

[עריכה]
לא ראיתי את הכותרת של ההודעה ("לא זה לא זה"),
אבל אתה נתת פה תיאור מדוייק של Diggers ....
על סמך מה אתה אומר שזה לא זה?
סמל אישי של משתמש
Azurerider
משתמש רשום
משתמש רשום

שמע נאססס, התיאור שנתת דווקא מתאים לdiggers. יכול להיות שאתה מתבלבל. יש digger, שזה המשחק שכולם מכירים (אני מקווה), ויש diggers, שהתיאור שלך נשמע ממש כמוהו.
בכל מקרה, תציץ פה ותודיע לנו סופית אם זה זה או לא:
http://www.the-underdogs.info/game.php?gameid=2772
נאססס

תודהההההההההההההההההההההההההההההההה

שליחה על ידי נאססס »

אני לא מאמין, תודה!!!!!!!!! צדקת, זה דייגרס.... אתה תותח!!!!......... שניכם תותחניייייייים................ אלופים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
נאססס

אבל אני לא מצליח!!

שליחה על ידי נאססס »

אני משום מה לא מצליח להוריד משם!!!,.... אתם יכולים לתת לי קישור ישירות להורדה????
סמל אישי של משתמש
Azurerider
משתמש רשום
משתמש רשום

אני לא מכיר מקור אחר להורדה. אבל בכל מקרה, יעזור אם תגיד מה הבעיה. אתה גם יכול להסתכל במדריכים שבפורום הראשי.
נאססס

איפה ללחוץ כדי להוריד???

שליחה על ידי נאססס »

צריך ללחוץ למטה על המילה here! או על מקום אחר, בכל מקרה, עם אני לוחץ על הכפתור הזה, אז הוא אומר לי את ההודעה הזאת :
http://www.the-underdogs.info/downloadf ... ip&id=2772
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

נאססס

ל - OG

שליחה על ידי נאססס »

תודה רבה על העזרה שלך, זה הצליח! תודה רבה שהפגשתם אותי עם המשחק הזה שוב... חחח
נאססס

ואוו!

שליחה על ידי נאססס »