משחק ״גובלינים״ בתחילת שנות ה -2000

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Meirbm
משתמש רשום
משתמש רשום

משחק ״גובלינים״ בתחילת שנות ה -2000

שליחה על ידי Meirbm »

היי חברים, מחפש משחק כשהייתי ילד ״הטכנאי מחשבים״ שלנו היה מתקין לנו כל פעם את המשחק אחרי שהיה מפרמט את המחשב מאיזה דיסק פרוץ 🤣

המשחק היה בעצם על זוג גובלינים לפחות לפי מה שאני זוכר שהם היו נראים והיו כפופים כאלה (היה אפשר לשחק 2) המטרה הייתה להתקדם שלבים ובעצם בסוף להגיע לבוס שהוא סוג של עכברוש כזה (סטייל יצורים כאלה שמסתובבים ובעצם המפה בכל שלב זה סגנון בלוקים כאלה שאפשר לקפוץ עליהם)

זה היה עובד על windows xp בוודאות.
המשחק היה התקנה רגילה לפי מה שזכור לי (לא דרוש איזה כמה דיסקים או מאיזה אימולטור / בעל דרישות מיוחדות) דיסק פרוץ, התקנה פשוטה של windows installer מהקלאסיקות של ווינדוס xp.

אם מישהו זוכר אני אשמח ברמותת!!

באמת שניסיתי בגוגל את הווריאציות של גובלינים על משחקי עבר.. לא מצאתי כלום שדומה .

תודה לעוזרים 😅
סמל אישי של משתמש
המלך גוליאן
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Re: משחק ״גובלינים״ בתחילת שנות ה -2000

שליחה על ידי המלך גוליאן »

זה היה סטייל הרפתקאה או שזה היה פלטפורמה ?
והאם הוא היה מדובב ובאיזו איכות הוא היה
Meirbm
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Meirbm »

המלך גוליאן כתב: ד' אוגוסט 03, 2022 11:18 pm זה היה סטייל הרפתקאה או שזה היה פלטפורמה ?
והאם הוא היה מדובב ובאיזו איכות הוא היה
לפי מה שאני זוכר הוא היה באנגלית.

אני רוצה להגיד פלטפורמה השאלה אם אני צודק🤣

הרפתקאה קשה לקרוא לזה כי בתאכלס לא היה משימות מעבר ללעבור כמה שלבים בודדים ולהגיע לבוס.. אז נקרא לזה משחק פלטפורמה
moti10
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי moti10 »

חפש כאן https://www.mobygames.com/game-group/fa ... es-goblins. (בהנחה שהיצורים המדוברים באמת היו גובלינים.)
123Meirbm

שליחה על ידי 123Meirbm »

moti10 כתב: ו' אוגוסט 05, 2022 3:48 pm חפש כאן https://www.mobygames.com/game-group/fa ... es-goblins. (בהנחה שהיצורים המדוברים באמת היו גובלינים.)
כן זה היה גובלינים.. לצערי לא מצאתי משהו שם
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא