עזרה בזיהוי משחק לומדה

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

עזרה במציאת משחק

שליחה על ידי גיל »

היי,
אז ככה הזיכרון שלי בנוגע למשחק ממש ממש מעורפל, הוא משחק לימודי כזה לילדים (בסגנון של Sammy's science house למי שמכיר) ומה שאני זוכר זה שהיה שם משהו שקשור למחלות וחיידקים (למשל - מעין צלחת פטרי כזו שיש בה חיידקים).
מישהו מכיר?
Gal222

עזרה בזיהוי משחק לומדה

שליחה על ידי Gal222 »

היי,
יש משחק לומדה ישן שהייתי משחק בו בתור ילד (סוף שנות ה90) של לומדה (לא יודע אם ישראלית או מדובבת), שהזיכרון שלי לגביה מעורפל ממש! אבל ככל הנראה עסקה במדע, וקצת הזכירה במשחקיות שלה את Sammy's science house למי שמכיר. מה שאני כן זוכר זה שהיה במשחק משהו שעסק במחלות והיה שם מיני משחק כזה של חיידקים בצלחת פטרי.
נשמע למישהו מוכר?
סמל אישי של משתמש
ITAIGAMING
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Re: עזרה במציאת משחק

שליחה על ידי ITAIGAMING »

גיל כתב: ב' ספטמבר 06, 2021 2:04 am היי,
אז ככה הזיכרון שלי בנוגע למשחק ממש ממש מעורפל, הוא משחק לימודי כזה לילדים (בסגנון של Sammy's science house למי שמכיר) ומה שאני זוכר זה שהיה שם משהו שקשור למחלות וחיידקים (למשל - מעין צלחת פטרי כזו שיש בה חיידקים).
מישהו מכיר?
האם זה איתמר בעולם המדע?
הרפתקת המדע של גורדי ואיתמר
:|
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: עזרה בזיהוי משחק לומדה

שליחה על ידי Octarine »

השרשורים אוחדו. בפעם הבאה מספיק לפרסם בפורום אחד. בתודה, ההנהלה.
אורח

Re: עזרה במציאת משחק

שליחה על ידי אורח »

ITAIGAMING כתב: ב' ספטמבר 06, 2021 7:03 am
גיל כתב: ב' ספטמבר 06, 2021 2:04 am היי,
מישהו מכיר?
האם זה איתמר בעולם המדע?
הרפתקת המדע של גורדי ואיתמר
:|
לא:( לדעתי זה לא משחק של גורדי.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא