עזרה בזיהוי משחק ישן

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Elad Cohen

עזרה בזיהוי משחק ישן

שליחה על ידי Elad Cohen »

שלום אני צריך את עזרתכם בנוגע לזיהוי של משחק מחשב ישן ששיחקתי בילדות (אני יליד 1996) ואני מאמין שהוא משחק משנות ה-90 והמשחק הוא בדו מימד.
בגדול אני זוכר שאתה משחק בתור דמות שהיא ילד ויש חיית מחמד שעוקבת אחריו (כמעט בטוח שסנאי או אולי כלב) ובעצם השלב הראשון הוא ברחובות של עיר הולכים על המדרכה ויש אפשרות להיתלות על כבלי חשמל שכל כמה שניות יש זרם שעובר בהם וצריך להיזהר שלא להתחשמל כי זה מוריד חיים.
שלב אחר שאני זוכר מהמשחק הוא שאתה נמצא בחנות צעצועים ויש מטוסי צעצוע שעפים למעלה ואתה יכול לעמוד עליהם וזכור לי כשאתה עובר את השלב הזה אז יש שלב שבו אתה עדיין בחנות צעצועים רק שהפעם אתה בורח מכדור באולינג שמתגלגל אחריך שלא ימחץ אותך הוא מתגלגל משמאל לימין ואת צריך לרוץ ימינה ויש כל מיני מכשולים (זוכר בעיקר קוביות שלמשל אם יש מגדל של 2 וזה נמוך אז קופצים מעל ואם יש מגדל של 3 אז זה גבוה מדיי ולכן עשו חור בקוביה הכי למטה אז אתה צריך לרוץ לכמו לזנק/להחליק לתוך החור).
שלב נוסף שאני זוכר הוא שאתה נמצא על גג של רכבת ויש לך אקדח הפעם (בניגוד לכל הפעמים האחרות שאין לך כלום לפי מה שזכור לי) ויש איזו בחורה שאתה נלחם בה עם האקדח וצריך לנסות לנצח אותה.
ניסיתי להגיד כל מה שאני זוכר אני חושב שהילד שמשחקים בו הוא בלונדיני עם כובע גרב אדום כזה והחיית מחמד (סנאי) בצבע חום והוא קטן מאוד יחסית לילד.
תודה מראש !
אורח

Re: עזרה בזיהוי משחק ישן

שליחה על ידי אורח »

לא מאמין שזה זה אבל אולי pendamonium או bubsy
אורח

שליחה על ידי אורח »

לא מאמין שזה זה אבל אולי pendamonium או bubsy
לינוקס שוס

שליחה על ידי לינוקס שוס »

אולי צעצוע של סיפור. נסי לשאול כאן.הם טובים: https://www.reddit.com/r/tipofmyjoystick/
את יכולה גם לחפש שם למקרה שמישו שאל שאלה דומה ונענה. חפשי מילים בסיסיות כמו הבאולינג
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא