מחפש קווסט ישראלי ישן העוסק בתקופת המנדט

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

היסטוריון

מחפש קווסט ישראלי ישן העוסק בתקופת המנדט

שליחה על ידי היסטוריון »

מבקש את עזרתכם בחיפוש קווסט ישראלי ישן, כנראה מתחילת שנות ה-90, מבנה Point and click, העוסק בתקופת המנדט הבריטי.
אני זוכר במעומעם שבשלבים הראשונים השחקן נדרש לחפש אקדח מוסתר בתא שירותים ולאחר מכן עולה על מטוס ללונדון כדי להיפגש עם אדם מסוים.

אודה לעזרתכם
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: מחפש קווסט ישראלי ישן העוסק בתקופת המנדט

שליחה על ידי Octarine »

בחיים לא שמעתי על דבר כזה, עכשיו מעניין אותי גם.
מתן ק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי מתן ק »

היי היסטוריון!

לא בטוח אם לזה אתה מתכוון, אבל היה קווסט ישראלי ישן שנקרא "חפש את המטמון" - זה היה משחק עם ממשק טקסטואלי (אתה כותב פקודות כמו "פתח דלת" או "לך צפונה"). אני זוכר שבתחילת המשחק אתה מקבל דרכון מזויף וצריך לעלות על מטוס, אבל לא זוכר הרבה פרטים נוספים (אז אני לא לגמרי בטוח שזה היה בתקופת המנדט).

שאלתי על המשחק בעבר (viewtopic.php?f=1&t=23798) אבל הכי קרוב שמצאתי זה את הפרסומת הבאה שמזכירה את המשחק:
https://www.old-games.org/catalog.php?code=topsoft#img6
אורח

שליחה על ידי אורח »

מצאתי את הפוסט הקודם שלך על המשחק הזה ועכשיו אני כמעט בטוח שמדובר באותו משחק (כי כתבת שם "מעין קווסט של טקסט ותמונה סטטית"). אני כל כך שמח שעוד מישהו שמע על המשחק הזה, כבר חשבתי שרק אני דמיינתי אותו!! :)

אז אני כמעט בטוח שהמשחק הוא "חפש את המטמון" של חברת "טופסופט". אני מחפש את המשחק הזה כבר המון זמן באינטרנט אבל לא מצליח למצוא אותו בשום מקום. חודש הבא אני נוסע לביקור בארץ ואנסה למצוא את המשחק בעליית הגג של ההורים שלי, אז אם הוא יהיה שם אני אעלה אותו. אם למישהו אחר יש קצה חוט בבקשה עדכנו!
מתן ק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי מתן ק »

וסליחה על הספאם אבל ההודעה הקודמת היתה ממני (שכחתי להתחבר לאתר :lol: )
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא