משחק שחייבים למצוא!

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Hermi

משחק שחייבים למצוא!

שליחה על ידי Hermi »

שלום לכולם:)
אני מחפש משחק ישן, דיסק שמורכב למעשה מכמה משחקים, אני לא זוכר את המספר המדוייק אבל משער שלפחות 20. קנייתי אותו בפתח תקווה לפני כ-15 שנה בחנות כלבו גדולה שנקרא אלף. אמנם אני זוכר במעומעם אך אני כמעט בטוח שהעטיפה והשם היו קשורה למכשפה עם התפוח משלגיה ובעברית גם. כנראה דיסק שנערך בארץ.
דיסק מעורב ומלבד משחקים , בפנים היו גם מספר שירים בעברית, אחד מהם שיר הצבר ואחד מהם מתוק של שרי צוריאל.
אחד מהמשחקים, כנראה השני היה הזזה של קוביות דרך מרווחים, אולי למקומות ספציפיים שמיועדים להם.. משחק חשיבה מתוחכם כזה - חלל סגור בחד מימד, כל שלב הוא מגיע בצורות שונות. בתוך החלל כנראה איש עם קוביות שדוחף ומזיז אותן בצורה מסוימת בתוך החלל ומניח אותן בסדר מסויים. הבעיה הייתה כשנגיד קוביה נכנסת לפינה, כי אז אין לו מאיפה לדחוף ולהוציא אותה, הוא לא יכול לבוא אליה משום מקום ובשום צורה. אז למעשה, יש דרך מסויימת לכל שלב להכניס את הקוביות, או את הקוביה..
בנוסף, היו כמה משחקים של cartoon network, היה אחד שהיה קשור לסקובי דו, אחד שהיה קשור לפיטר פן ואחד שהיה קשור לחבובות (נדמה לי).
ועוד משחק אחד שמצאתי אותו ממש לפני מספר ימים, על הפרה והתרנגול והיה כלול בדיסק, הנה קישור אליו:

https://www.youtube.com/watch?v=BEDWl2aDOxc

והנה קישור גם לסקובי דו שהיה שם:

https://www.youtube.com/watch?v=TcZeAGmKmKU

פרסמתי גם בקהילת נוסטלגיה ואם למישהו יש מושג על מה אני מדבר, אשמח לתשובות! :lol:
zibib
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: משחק שחייבים למצוא!

שליחה על ידי zibib »

You are describing a kind of סוקובאן.
There are plenty of mimics to the original sokoban.

Did you check this list?
אורח

שליחה על ידי אורח »

zibib כתב: ב' ינואר 04, 2021 11:16 pm You are describing kind of סוקובאן.
There are plenty of mimics to the original sokoban.
נכון! ועכשיו נזכרתי שאלה גם לא היו קוביות, אלא ארגזים במשחק שלי.
תודה רבה לך, אני אחפש בנפרד בלי שום קשר לחיפוש האוסף, את הגרסה שאני זוכר למשחק הזה ספציפית..
Hermi

שליחה על ידי Hermi »

עדכון:

התמונה על העטיפה של האוסף כנראה הייתה המכשפה משלגיה שמחזיקה את התפוח המורעל בפרונט אלינו, אולי אם דמויות מאחורה.
בנוסף, היה משחק אחד שהיה מבוסס על מישהו שעושה סקי בשלג עם ברושים ואבנים בשלג ומגיעות חיות טורפות ומנסות לאכול אותו כשהוא מאט יותר מדי.
עוד משחק היה צוללת בחד מימד שיורה פגזים אל עבר האוויר דרך שפת המים מתחתית הים וכנראה מנסה לפגוע במטוסים שטסים למעלה. לוקח זמן לפגזים עד שהם מגיעים למעלה וצריך לסנכרן את זה עם תנועת המטוסים שנמצאת למעשה בקצה העליון של החלון של המשחק.

שני המשחקים המתוארים לעיל הם גם כנראה האחרונים שבאוסף.
נערך לאחרונה על ידי Octarine ב ג' ינואר 05, 2021 11:20 am, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: נא לא לצטט הודעות שלמות בתגובות
אורח

שליחה על ידי אורח »

זאת ככל הנראה הגרסה לסוקובאן שהייתה בדיסק:

https://www.youtube.com/watch?v=TAs9pDn5P7A
נערך לאחרונה על ידי Octarine ב ג' ינואר 05, 2021 11:21 am, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: נא לא לצטט הודעות שלמות בתגובות
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא