עזרה בזיהוי מספר משחקים (רמה 6\ספריית מט"ח?)

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

לינוי

עזרה בזיהוי מספר משחקים (רמה 6\ספריית מט"ח?)

שליחה על ידי לינוי »

אשמח בעזרה בזיהוי של כמה משחקי מחשב.
משחקים מהשנים 2000-2004 בערך
חושבת שלמשחק הראשון קראו "מה בצלחת" או משהו דומה, ממה שזכור לי במשחק היה צריך למלא סוגי מזון שונים ב-3 קערות (בוקר, צהריים וערב) היו הסברים על אבות המזון והאתגר היה למלא ארוחות מאוזנות שמתאימות להסברים על אבות המזון. הכל בעברית.
מהמשחק השני זוכרת ממש פחות, זכור לי שזה היה משחק ללימוד אנגלית שהיו בו שילוב של צילומים של ילדים ואולי גם אנימציה וזכור לי בעיקר שהיה בית עץ שהם למדו בו. המשחק לדעתי היה אמריקאי.
משחק השלישי הוא פלטפורמה, מצוייר כמובן, של ילד שצריך לעשות משימות כמו להוציא את הכלב לטיול, לנסוע בבימבה מחוץ מלבית, אני לא זוכרת הרבה. אבל המשחק הזה בעיקר בין הבית שלו לגינה.
המשחק הרביעי, גם מצוייר, הוא להסיע מכונית במסלול ממבט על, אני לא זוכרת מספיק מה היה במשחק מלבד שזה היה מאד צבעוני, ואולי הצבעים היו משתנים בהתאם לדרגת קושי של המסלול.
נשמע מוכר למישהו? כל המשחקים שציינתי היו קיימים במחשבים של בית הספר, כנראה בספרייה אחת חינוכית (אולי של מט"ח?) שנקראה רמה 6 והייתה מותקנת במחשבים. אם למישהו מצלצל רמה 6 (או שזה רמה 7 או 9) או איכשהו יש לו גישה לספרייה הזו אשמח לדעת.

רוצה גם להודות למנהלי האתר המדהים הזה, מודה לכם על כל העשייה וההשקעה. בזכותכם תמיד אפשר לברוח לפינה חמה וקסומה שכולה רק נוסטלגיה ויופי.
תודה.
emh
משתמש רשום
משתמש רשום
הודעות: 514
הצטרף: ש' מרץ 27, 2010 1:39 pm

Re: עזרה בזיהוי מספר משחקים (רמה 6\ספריית מט"ח?)

שליחה על ידי emh »

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא