כמה משחקי ילדות

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

sweetener

כמה משחקי ילדות

שליחה על ידי sweetener »

אני מחפש כמה משחקי ילדות נורא מעורפלים שגדלתי איתם בסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, ביניהם:

1. משחק שהגיע על דיסק וכלל כלבים במבט מלמעלה (המשחק היה 2D עם דמויות תלת מימדיות לדעתי). הכלבים זזו במבוך שיחים והיו צריכים להתחמק מכלבי פיטבול ולדעתי גם מאנשים (סטייל פקמן כזה אולי).
2. משחק שלדעתי הגיע עם המחשב כמו כל הסוליטייר למיניהם, למרות שאולי אני טועה. היה מבוסס על מפת עיר בסגנון שמאוד מאוד דומה לPurble Place. אחד הדברים שהכי זכורים לי ממנו זה שהיה בית דפוס כזה שהיית יכול לכתוב מכתבים, היית כותב שמות והמשחק עושה כאילו הוא שולח לאותו בנאדם. מעבר לפרט הנורא מוזר הזה כמעט לא זכור לי כלום.
3. משחק אינטרנטי על בסיס רישום מהעשור הראשון של שנות ה2000, דומה ל"אי של אלפי" שגם עליו גדלתי. לדעתי לא היה רב משתמשים. כלל כל מיני מקומות בעיר עם משחקים ואטרקציות, ביניהן זכור לי טלוויזיה שלימדה את הABC (ככל הנראה משחק מדובב) ומשחק שכלל לנוע במבוך תת קרקעי כזה ולשחרר זוגות של חיות מכלובים, וגם שם היה חלק לימודי, אנגלית בסיסית או מתמטיקה, נראה לי.
4. אחרון וכנראה הכי פשוט לאיתור הוא משחק של אריק ובנץ או חברת החשמל (זכור לי צמד בובות ממין זכר, כנראה אלה או אלה). משחק אינטרנטי לדעתי שכלל משחק של זהירות בדרכים עם מעברי חצייה, משחק של תליית כביסה ועוד כל מיני דברים אקראיים שהיו די נחמדים.

תודה לכל מי שעוזר!
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: כמה משחקי ילדות

שליחה על ידי Gordi »

1. פה יש רשימת משחקים עם כלבים:
https://www.mobygames.com/game-group/an ... ogs-wolves

3. משחקי אינטרנט הם לא בדיוק המומחיות שלנו אבל מדי פעם מבקשים פה את פלא-לנד - אולי זה קשור?
אורח

Re: כמה משחקי ילדות

שליחה על ידי אורח »

Gordi כתב: ב' נובמבר 09, 2020 1:49 pm 1. פה יש רשימת משחקים עם כלבים:
https://www.mobygames.com/game-group/an ... ogs-wolves

3. משחקי אינטרנט הם לא בדיוק המומחיות שלנו אבל מדי פעם מבקשים פה את פלא-לנד - אולי זה קשור?

כן זה המשחק לדעתי! אבדוק את הרשימה, תודה רבה!
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא