מחפשת משחק על אי בודד

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

שי רוזנטל

מחפשת משחק על אי בודד

שליחה על ידי שי רוזנטל »

מחפשת משחק..זוכרת משהו בעלילה של התרסקות מטוס באי, כמה חברים, הולכים ופותרים כל מיני חידות ושלבים שנראים כאילו מקורם בארצות אמריקה הלטינית, הר געש שעומד להתפרץ..יש למישהו רעיון???
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: מחפשת משחק על אי בודד

שליחה על ידי Octarine »

יש כמה משחקי חידות שאני יכול לחשוב עליהם שמתחילים בהתרסקות מטוס. יש עוד פרטים? איזה מין משחק זה היה?

ורק בשביל הספורט, Escape from Thunder Island הוא משחק חידות שיש בו מטוס שמתרסק בדרום אמריקה וגם יש הר געש.
שי רוזנטל

שליחה על ידי שי רוזנטל »

זהו קשה לי להיזכר...אני זוכרת קטע אחד שהיה מין משחק אינדיאני כזה..שצריך להעביר גרגירי שעועית או גרגירי אורז במין משחק לוח כזה...מוכר?? חחח
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

כמו מנקלה?
holydwing

שליחה על ידי holydwing »

מצחיק, נכנסתי עכשיו כדי לחפש משחק ונראה לי שאנחנו מדברים על אותו אחד (למרות שממה שזכור לי, היה מדובר בכדור פורח ולא מטוס שמתרסק). אני לא זוכר איך קוראים לו (חשבתי שקוראים לו אי המטמון, או אי ההרפתקאות או משהו כזה) אבל אני זוכר אותו בבירור. בנוסף לדברים שאמרת, אני זוכר שמדובר שלושה אנשים, איש עם חולצה לבנה בלונדיני "מגניב", אישה חכמה שנראה לי לבשה חולצה כחולה, ונראה לי שהאיש השלישי היה שחור עם חולצה ירוקה אבל אני מאוד לא בטוח.
אני זוכר שבהתחלה הם פוגשים מגדת עתידות שמזהירה אותם אבל הם לא מקשיבים לה ובכל זאת טסים. אני זוכר עוד שני פאזלים בנוסף לזה שנאמר, אחד עם שלושה או ארבעה פסלים עם פרצופים שצריך לשים בגובה הנכון (נראה לי כדי ליצור גשר), ואחד שצריך לפענח סיסמה על ידי הסתכלות על סימנים שעל הקיר. את הפיתרון מקבלים על ידי זה ששניים מהשלושה מחזיקים חבל ומותחים אותו, שמים לב שיש על החבל קשרים, והקשרים נותנים את הסימנים שצריך בשביל הסיסמה.

אני זוכר שעל הקפוסה של הדיסק יש כדור פורח וחבל שיורד ממנו ואחת מהדמויות (נראה לי המגניב) מחזיק בחבל ומנסה לא ליפול.

המשחק היה בעברית עם דיבוב בעברית אבל אני דיי בטוח שהייתה אופציה לשינוי שפה. אני אפילו זוכר איך כדי שהמשחק יעבוד הייתי צריך לשנות הגדרות צבעים על המחשב חחחח. יהיה נחמד למצוא אותו שוב.
holydwing

שליחה על ידי holydwing »

כנראה איזשהו חלק במוח שלי נדלק עכשיו כי נזכרתי בדיוק איך קוראים לו.
האם את מדברת על "אי המסתורין"?

https://www.youtube.com/watch?v=Hq_qbB0 ... 7%95%D7%9F
emh
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי emh »

וזה באתר (64 מגה מכווץ)
http://www.old-games.org/share.php?game=17140
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא