משחק תלת מימדי בסגנון טרזן

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

xp15
משתמש רשום
משתמש רשום

משחק תלת מימדי בסגנון טרזן

שליחה על ידי xp15 »

הי זה שוב אני, ויש עוד משחק שהייתי שמח לפגוש שוב מול העיניים ולא דרך הזיכרון שנשחק כל פעם עוד קצת.

זה היה משחק תלת מימדי ברמה נמוכה אבל עדיין נראה טוב. הרצפה הייתה טקסטורה שטוחה של דשא שנראה כמו קש. קש מטושטש. היית מתחיל באזור עם בקתות קש כמו של שבט אבל לא היו איתך עוד בני אדם. בהמשך אם היית הולך היית יכול להיתקל בטיגריס, שהיה בא וקופץ אליך ונוהם והיית יכול לתקוף אותו חזרה עם סכין. המשחק הוא בגוף ראשון כשאפשר לראות את הידיים של הדמות, למשל אוחזת סכין או מחליפה נשק. נשק נוסף שהיה הוא חיצים, אותם היה ניתן לאסוף ליד חבל טבעי (כמו טרזן שמתנדנד עליהם מהעצים).

בהמשך המקום שבו יכולת להיתקל בטיגריס, שהיה בעצם יכול להופיע בכל מקום, היית מגיע לצלע הר עם מדרון לוליני סביבו, ומהמדרון תמיד כשהיית מגיע היו יורדים שני תנינים או אחד לכיוון אגם נדמה לי. לא זוכר אם היו מסוכנים אבל כנראה לא היית מתקרב אליהם.

בקצרה: תלת מימד טקסטורות פשוטות, ג'ונגל, טיגריס, תנינים, סכין, קשת, אגב את החיצים היית אוסף אחד אחד מכל מיני מקומות אם אני זוכר נכון.

אני לא יודע עד כמה המשחק היה פופולרי. אני מאמין שהייתה חברה מאחוריו ולא קבוצת ילדים.

תודה על עזרה קטנה. אם אזכר בעוד דברים אכתוב.
סמל אישי של משתמש
mario
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Re: משחק תלת מימדי בסגנון טרזן

שליחה על ידי mario »

ייתכן שמדובר בטורוק?
xp15
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי xp15 »

לא. שיחקתי גם בזה או במשחק אחר לכיף, הם דומים. אצלי לא היו דינוזאורים או בני אדם נוספים
סמל אישי של משתמש
astralc
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי astralc »

?time commando
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Time Commando לא ממבט ראשון.
xp15
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי xp15 »

לא. הטקסטורה הייתה פשוטה יותר. יותר פשוטה מריימן 2 נדמה לי. או דומה.
אורח

שליחה על ידי אורח »

מקפיץ
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

המשחק בזמן אמת? (נניח כמו ריימן, שאם אתה עומד במקום ולא זז אז בינתיים מתקיפים אותך)

בגדול לא נשמע לי מוכר, אבל אולי אפשר לכוון את החיפוש
אורח

שליחה על ידי אורח »

כן. המשחק פועל כמו ריימן בדיוק. רק שזה מבט ראשון ובריימן 2 רואים את הדמות מאחורה. וכמובן הסיפור והדמויות שונים.
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

יש מצב שזאת הכטסטרופה הזאת? (מומלץ לצפות זה קורע... :P
https://www.youtube.com/watch?v=6FKpW2v ... J6CW1O7SHS
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

:lol:
אורח

שליחה על ידי אורח »

לא. לא היה קוף מלווה אצלי, וזה היה באמת ישן. לא היו בתים, לא שזכור לי. רק כמה בתי קש. היה טיגריס באזור שאתה מתחיל בו, אחר כך שני תנינים הולכים במסלול יורד סביב להר, שם היה אגם. והיה מקום שהיה אפשר לקפוץ ממנו עם הדברים האלה שטרזן נתלה עליהם בסרט, הענפים הגמישים האלה, ושם גם יכולת לאסוף חץ וקשת. לפני זה יכולת להשתמש בסכין. מבט גוף ראשון כשאתה רואה את הידיים שלך. גרפיקה מזכירה את המשחק שנתת בקישור. תלת מימד פשוט, טקסטורות מפוקסלות.
אורח

שליחה על ידי אורח »

יכול להיות שזה לא היה טרזן גם. זה פשוט היה גונגל עם בעלי חיים מסוכנים, יכולת להתנדנד על עצים והיו לך כלי נשק פשוטים, סכין וקשת. אולי זה היה סתם אדם ולא טרזן. אולי כן טרזן. לא ממש ברור.
linux שוב

שליחה על ידי linux שוב »

נמצא המשחק: jungle legend

משחקים אחרים שמצאתי לאחרונה ashes to ashes ומשחקי small rockets כמו jetboat superchamps וכן משחקי המכוניות
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא