הדיסק משחקים '95

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

זה!

הדיסק משחקים '95

שליחה על ידי זה! »

היי! אני מזמן מחפשת דיסק באינרנט בשם משחקים ''95 שיש לו שני חלקים זה כמובן אוסף של דמויים כמעט כל דבר ממנו כבר הוצאתי בנפרד אבל יש כמה וכמה משחקים שאי אפשר למצוא\אני לא זוכרת עליהם כלום ממש הייתי רוצה שמישהו יעזור לי עם זה (כי הייתי חולה על הדיסקים האלה) :twisted:
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: הדיסק משחקים '95

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

אני לא רואה דיסק כזה בגלריה אצלנו אבל אולי אני מפספס..:
viewtopic.php?f=1&t=20541" target="_blank
זה!

שליחה על ידי זה! »

חרשתי על אוסף המשחקים שפרסמו באתר זה אין שם אבל בקשתי הייתה שמישהו זוכר את זה או היה לו איזשהו קשר בעולם והוא יודע למה אני מתכוונת אז שיכתוב לי בחזרה ונ.ב: תודה על התגובה (כבר לא חשבתי שאקבל תגובה כלשהי) :wink:
זה!

שליחה על ידי זה! »

שכחתי להזכיר גם איך הדיסק משחקים 95 היה נראה על המחשב כשרק הדיסק התחיל לפעול אז הייתה מוזיקה כזאת ובאמצע הצג היה חלון קטן שבו היה מתקרב מסך מחשב (כמו מסך מחשב של אז עם הגב) והיה כתוב בפנים את שם החברה שהוציאה לאור את הדיסקים האלה ואז כשהייתי נכנסנת לדיסק 1 או 2 אז היה כ4 או יותר קטגורויות של משחקים (אם זה הרפתקה וכאלה..) והרקע שלה היה אסטרונאוט ואז כשהייתי נכנסת לאחת מהקטגוריות הייתה שם תמונה של באטמן ברקע (בכל גודלו) ואז כשהייתי יוצאת מכל מיני קטגוריות ונכנסת לחלון אחר התמונות רקע היו תמיד משתנות

נ.ב: אני מחפשת את הדיסקים האלה כבר מזמן!!!! בבקשה שמישהו יעזור לי אם הוא/היא מכירים את הדיסקים האלה/היו להם אותם
CommanderKeenFan
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי CommanderKeenFan »

שלום "זה!"
לי יש את הדיסקים המדוברים... גם אני גדלתי ושיחקתי בשלל המשחקים שנמצאים שם. במקרה הגעתי לפורום כאן כי חיפשתי מעט מידע בגוגל על הדיסקים, לאחר שמצאתי אותם בבית אחרי סדר מקיף.
כמו שתיארת, יש מנגינה כזאת בפתיחה עם קטע קצר של אנימציה. וגם רקעים של אסטרונאוט ובאטמן וכד'.
מה שביאס מעט, הוא שכשהכנסתי דיסק אחד למחשב, האנטיוירוס שלי התריע על תולעת קטנה שנמצאת בקובץ הautorun. בכל זאת נכנסתי, מתוקף כוחה של הסקרנות, ומצאתי מלא משחקים שכבר שכחתי מקיומם...
אשמח לסייע לך למצוא עוד פרטים על המשחקים,
יום טוב
גיא
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

שלום גיא,
נשמח מאוד אם תוכל לצלם את הדיסק עבור הפורום, או אפילו ליצור ממנו קובץ תמונה ולהעלות אותו.
זה!

שליחה על ידי זה! »

:lol: וואו תודה רבה לך גיא על התגובה!!!!!!! (מצטערת על האיחור האופנתי....) הייתי יותר משמחה אם הייתי בבקשה מפרט/או שולח תמונות של המסכים של כל הקטגוריות (אם זה אפשרי) למייל שלי או לפורום.
נ.ב: לא תאמין עד כמה אני שמחה לראות את התגובה הזאת!! ושוב תודה רבה :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
עופר ג

שליחה על ידי עופר ג »

גם אני הייתי משחק במשחקים שהיו על הדיסק הזה :) מת לשים עליו את הידיים שלי!
idman
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idman »

CommanderKeenFan כתב: א' אפריל 06, 2014 4:12 pm שלום "זה!"
לי יש את הדיסקים המדוברים... גם אני גדלתי ושיחקתי בשלל המשחקים שנמצאים שם. במקרה הגעתי לפורום כאן כי חיפשתי מעט מידע בגוגל על הדיסקים, לאחר שמצאתי אותם בבית אחרי סדר מקיף.
כמו שתיארת, יש מנגינה כזאת בפתיחה עם קטע קצר של אנימציה. וגם רקעים של אסטרונאוט ובאטמן וכד'.
מה שביאס מעט, הוא שכשהכנסתי דיסק אחד למחשב, האנטיוירוס שלי התריע על תולעת קטנה שנמצאת בקובץ הautorun. בכל זאת נכנסתי, מתוקף כוחה של הסקרנות, ומצאתי מלא משחקים שכבר שכחתי מקיומם...
אשמח לסייע לך למצוא עוד פרטים על המשחקים,
יום טוב
גיא
שלום גיא
אשמח אם תוכל להעלות את 2 הדיסקים הנ"ל
אפילו עם imgburn בתור ISO

רק אוסיף ואומר שגם לי היו את הדיסקים האלה (אני לא יודע אם יש לי אותם עוד, פעם אחרונה שאני זוכר שראיתי אותם זה היה רק דיסק 1 מתוך 2 והוא היה במצב עגום)
אהבתי מאוד את הדיסק הזה כי היו לו גם רקעים מתחלפים מגניבים (loonytoons,metalica,אסטרונאוט וקומיקס כמו שציינת ועוד) ואוסף באמת שווה של משחקים כפים
הוא ממש דיסק מושקע בהשוואה לאוספים אחרים שהיו באותה תקופה
idman
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idman »

זה! כתב: א' פברואר 09, 2014 9:09 pm היי! אני מזמן מחפשת דיסק באינרנט בשם משחקים ''95 שיש לו שני חלקים זה כמובן אוסף של דמויים כמעט כל דבר ממנו כבר הוצאתי בנפרד אבל יש כמה וכמה משחקים שאי אפשר למצוא\אני לא זוכרת עליהם כלום ממש הייתי רוצה שמישהו יעזור לי עם זה (כי הייתי חולה על הדיסקים האלה) :twisted:
חדשות טובות חברים!
אחרי נבירה של כמה שעות טובות (ומתישות) במחסן שלי, הצלחתי למצוא את הדיסק הנ"ל (וגם מדריכי הפעלה בעברית לפולשי הסלעים וCROC 2 שאולי אפרסם בעתיד...)
הצלחתי אומנם למצוא את דיסק מספר 1 מתוך 2 (אני לא יודע לאן דיסק 2 נעלם)
אבל לפחות יש לי עכשיו תמונה של איך הדיסק נראה כך שאם מי שרוצה לחפש אותו יוכל לאתר אותו יותר בקלות
וגם להפתעתי הצלחתי לגבות ממנו את כל המידע בהצלחה (עם IsoPuzzle) למרות השריטות והחורי סיכה שהיו לו
אז הנה:
משחקים 95 - דיסק 1 מתוך 2:
https://archive.org/details/games-95-disc-1

כדי להוריד משם, תחת DOWNLOAD OPTIONS
תלחצו על ISO IMAGE
וזה יוריד את כל הדיסק של המשחק

עריכה: הערה: הדיסק עובד רק על ווינדוס 95/98
אז תנסו להריץ אותו על מכונה וירטואלית של ווינדוס 95/98

תמונות של הדיסק (למי שמעוניין לחפש את דיסק 2, הוא נראה אותו הדבר בדיוק רק שרשום בצד 2)
תמונה
תמונה
תמונה
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

יש שם משהו מעניין/יחודיי?
תוכל להעלות תמונה של התפריט או רשימת משחקים?
idman
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idman »

Octarine כתב: ו' ינואר 14, 2022 4:48 pm יש שם משהו מעניין/יחודיי?
תוכל להעלות תמונה של התפריט או רשימת משחקים?
כן, סליחה על המענה המאוחר
הייתי צריך לחפש איך ולהתקין מאפס ווינדוס 98 בגרסה העברית על מכונה וירטואלית כדי שזה יעבוד..
על כל אופן הנה כמה צילומי מסך של התפריטים, ו2 הסברים מהתפריט אקראיים:

תפריט ראשי
תמונה
תפריט משחקי לחימה וחלל
תמונה
תמונה
תפריט משחקי הרפתקאות
תמונה
תמונה

וזה רק מדיסק מספר 1, אם היה לי את דיסק 2 הייתי יכול למצוא עוד מלא זיכרונות ילדות של זה...
נ.ב - כל פעם שאתה נכנס מחדש לתפריט התמונות רקע מתחלפת למשהו אחר, בתור ילד אני זוכר שזה היה לי דיי מגניב לראות את זה
idman
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idman »

בונוס קטן:
הווידאו של הפתיח של הדיסק: :)
https://i.imgur.com/e3hun6w.mp4
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

תודה!
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

תודה רבה על השיתוף :)

איזה משחק זה פולשי הסלעים? (איך הוא נקרא באנגלית)
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא