תיאור לדיסק פנאי ובידור משנות התשעים

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

cametoe

תיאור לדיסק פנאי ובידור משנות התשעים

שליחה על ידי cametoe »

אוקיי אז ככה אני כבר שנים מנסה לשבור תראש על איזה שם של דיסק שאחותי קיבלה כשהיית ממש קטן ותמיד היית נהנה לי איתו.
הוא היה ממש מוזר כי הוא לא היה בדיוק משחק או משהו. זה היה דיסק כזה שהתעסק בהמון דברים כמו מוזיקה מאותה תקופה , או סיפורים כאלה עדכניים.
אבל מה שאני ממש זוכר זה דמות של בחור שהיה עובר כל מיני דברים וזה היה בסוג של קומיקס כזה מדובב (אני מדבר על דיסק שנוצר בארץ).
ואני זוכר שהיה שם קליפים של בריטני עם היט מי בייבי וואן מור טיים וכל מיני כאלה ובקסטריט בויז. ומה שהיה חם בניינטיז.
היה גם כל מיני עידכונים על פוקימון עוד בזמנו והיו כל מיני סיפורים
אני ממממש אשמח אם יש פה מישהו שירד לסוף דעתי. כי אחותי לא יודעת על מה אני מדבר היא בטוחה שאני מפגר.
Og
מנהל
מנהל

Re: תיאור לדיסק פנאי ובידור משנות התשעים

שליחה על ידי Og »

אני לא מכיר את המשחק אז יכול להיות שאין לי מושג על מה אני מדבר, אבל היה איזה משחק שנקרא "וילו" שהיה, אאל"ט, עם שמואל וילוז'ני. נשמע לך מוכר?
סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS »

אני חושב שאני יודע על מה אתה מדבר :P
גרת בתקופה הזו בראשון, נכון?
אתה מדבר על משחק בשם צופי? טרול עם שיער בלונד. המשחק היה בעצם כמו עיתון מקוון והיו בו כמה מדורים : מדור הקומיקס, ההורדות, המשחקים, הלימודים, הקריאה, סיפורים לפני השינה, סיפורי דה-דה-דה ופעילויות נוספות.
באחד מהדיסקים היו כתבות על: בריטני ספירס, צעצוע של סיפור וסיקור על פוקימון העונה ה1!
כמו כן, בכל פעם שנכנסת למשחק היו רואים צב וארנב וצופי היה אומר "אם אתה זכר לחץ כאן ואם את נקבה לחצי כאן ואז אני אוכל להכיר אתכם ואיך לדבר אליכם". בתחילת המשחק היה שיר של 2 מחשבים שרים "אנחנו דור ממחושב" וחלק מהמילים היו : "חזרנו מביה"ס, זרקנו תתיקים, עכשיו הגיע זמן לחיים משוגעים, אם יש לך מקלדת, ויש לך עכבר".
בקיצור במהדורה שאתה מדבר עליה (אם קלעתי נכון) התפריט התרחש בצורת ביה"ס כאשר כל שולחן תלמידים\לוח\חפץ וכ'ו מהווה כפתור למדור בדיסק. צופי היה אחד המשחקים האהובים עלי מכל הזמנים! אך לצערי אין לו אפילו אזכור ברשת (דרך אגב, עושה רושם שחילקו אותו רק בראשון?).
אם צדקתי תגיב ונמשיך את הדיון (מהבחינה של מה אתה בעצם מחפש? רק את השם? הורדות (שסביר להניח שאין)? אולי אוכל לעזור.
אורח

שליחה על ידי אורח »

idos055 כתב:אני חושב שאני יודע על מה אתה מדבר :P
אתה מדבר על משחק בשם צופי? טרול עם שיער בלונד. המשחק היה בעצם כמו עיתון מקוון והיו בו כמה מדורים : מדור הקומיקס, ההורדות, המשחקים, הלימודים, הקריאה, סיפורים לפני השינה, סיפורי דה-דה-דה ופעילויות נוספות.
באחד מהדיסקים היו כתבות על: בריטני ספירס, צעצוע של סיפור וסיקור על פוקימון העונה ה1!
כמו כן, בכל פעם שנכנסת למשחק היו רואים צב וארנב וצופי היה אומר "אם אתה זכר לחץ כאן ואם את נקבה לחצי כאן ואז אני אוכל להכיר אתכם ואיך לדבר אליכם". בתחילת המשחק היה שיר של 2 מחשבים שרים "אנחנו דור ממחושב" וחלק מהמילים היו : "חזרנו מביה"ס, זרקנו תתיקים, עכשיו הגיע זמן לחיים משוגעים, אם יש לך מקלדת, ויש לך עכבר".
בקיצור במהדורה שאתה מדבר עליה (אם קלעתי נכון) התפריט התרחש בצורת ביה"ס כאשר כל שולחן תלמידים\לוח\חפץ וכ'ו מהווה כפתור למדור בדיסק. צופי היה אחד המשחקים האהובים עלי מכל הזמנים! אך לצערי אין לו אפילו אזכור ברשת (דרך אגב, עושה רושם שחילקו אותו רק בראשון?).
אם צדקתי תגיב ונמשיך את הדיון (מהבחינה של מה אתה בעצם מחפש? רק את השם? הורדות (שסביר להניח שאין)? אולי אוכל לעזור.
צודק!!!!!! מלךךךךךךךךך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111
אורח

שליחה על ידי אורח »

אורח כתב:
idos055 כתב:אני חושב שאני יודע על מה אתה מדבר :P
צודק!!!!!! מלךךךךךךךךך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111
עריכה: כן אני נולדתי בראשון ואני לא מצפה שאני אמצא הורדה או משהו אבל הייתי צריך קצה חוט השם נורא חשוב בשבילי כדי לנסות לאתר את הדיסק הזה.
אני הולך לחפש אותו עכשיו בכל מקוםםםם. אם אני אצמא דרך להפיץ אותו אני ישים אותו כאן דבר ראשון.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

אני יכול לאשר שאכן היה קיים דבר כזה, ולמרות שבכמה הפעמים האחרונות שעשיתי סדר בדיסקים שלי לא מצאתי אותו יכול להיות שעדיין הוא קיים אצלי בבית. אם אני אתקל בו מתישהו אחזור לדווח.
סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS »

Octarine כתב:אני יכול לאשר שאכן היה קיים דבר כזה, ולמרות שבכמה הפעמים האחרונות שעשיתי סדר בדיסקים שלי לא מצאתי אותו יכול להיות שעדיין הוא קיים אצלי בבית. אם אני אתקל בו מתישהו אחזור לדווח.
כן, אני מעריך שיש לי איזה 4-5 תקליטורים ששרדו 8)
אם הדרישה תהיה גבוהה אעשה משהו בנידון.
אורח

שליחה על ידי אורח »

יש סיכוי כזה שאתה מצלם לי את הדיסק או העטיפה של הדיסק או משהו?
אני מת לראות את זה.
סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS »

אורח כתב:יש סיכוי כזה שאתה מצלם לי את הדיסק או העטיפה של הדיסק או משהו?
אני מת לראות את זה.
שלום אורח, האם זה אתה cametoe?
על כל פנים, הדיסקים שמורים אצלי עמוק בשקיות המחסן.
אשתדל לצלם אותם עבורך במהלך השבועיים הבאים (אולם, על כל דיסק היתה תמונה של צ'ופי עצמו כך שאני חושב שזה קצת מיותר).
gal7051
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gal7051 »

לי יש את הדיסק של צופי. (אני לא יודע כמה דיסקים יש לצופי, לי יש אחד)
אני לא יודע אם פותח השרשור עוד פעיל פה אחרי שנתיים, אבל החלטתי לסרוק את העטיפות והתקליטור של צופי, אולי עוד מישהו הכיר את צופי או מעוניין לראות איך נראו העטיפות והתקליטור. (וגם נראה שאין עליו מידע באינטרנט)

(לחצו להגדלה)
תמונה תמונה תמונה

[עריכה]
הצלחתי גם למצוא סרטון באינטרנט שקשור לצופי צ'ופי 2000 - אנחנו דור ממוחשב
סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS »

gal7051 כתב:לי יש את הדיסק של צופי. (אני לא יודע כמה דיסקים יש לצופי, לי יש אחד)
אני לא יודע אם פותח השרשור עוד פעיל פה אחרי שנתיים, אבל החלטתי לסרוק את העטיפות והתקליטור של צופי, אולי עוד מישהו הכיר את צופי או מעוניין לראות איך נראו העטיפות והתקליטור. (וגם נראה שאין עליו מידע באינטרנט)

(לחצו להגדלה)
תמונה תמונה תמונה

[עריכה]
כל הכבוד לך גל!
אני באמת לא מבין איך לתקליטור הממוחשב הזה אין אפילו קצה של אזכור ברשת...
Yakov
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yakov »

idoS כתב:
gal7051 כתב:לי יש את הדיסק של צופי. (אני לא יודע כמה דיסקים יש לצופי, לי יש אחד)

(לחצו להגדלה)
תמונה תמונה תמונה

[עריכה]
כל הכבוד לך גל!
אני באמת לא מבין איך לתקליטור הממוחשב הזה אין אפילו קצה של אזכור ברשת...
היום עלה בי "התקף" נוסטלגיה, התחלת לחפש את צ'ופי, היה ממש בא לי לשחק בזה (היו לי כמה דיסקים בבית אך אני לא מוצא אותם :( )
המידע היחד שמצאתי הוא כתבה על צ'ופי בשנת 2001 באתר גלובוס ואת הדיון הזה.
יש למישהו מושג איפה אני יוכל להוריד את צ'ופי? תקליטור אחד, כמה, אני ממש רוצה לשחק בזה אחרי ששנים לא שחקתי בזה.
(אם למשהו יש את התקליטורים בבית והוא יוכל להעלות אותם לכאן אני יודה לו מאוד!, איך אין לזה שום אזכור באנטרנט, איך?!?!
סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS »

Yakov כתב:
idoS כתב:
gal7051 כתב:
היום עלה בי "התקף" נוסטלגיה, התחלת לחפש את צ'ופי, היה ממש בא לי לשחק בזה (היו לי כמה דיסקים בבית אך אני לא מוצא אותם :( )
יש למישהו מושג איפה אני יוכל להוריד את צ'ופי? תקליטור אחד, כמה, אני ממש רוצה לשחק בזה אחרי ששנים לא שחקתי בזה.
(אם למשהו יש את התקליטורים בבית והוא יוכל להעלות אותם לכאן אני יודה לו מאוד!, איך אין לזה שום אזכור באנטרנט, איך?!?!
גם אני לא מבין איך יתכן שאין לתקליטור הגאוני הזה שום אזכור ברשת....
אשתדל לעלות את התקליטורים שיש לי בחודשים הקרובים.
Yakov
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yakov »

idoS כתב:
Yakov כתב:[quote="idoS]

[/quote]

גם אני לא מבין איך יתכן שאין לתקליטור הגאוני הזה שום אזכור ברשת....
אשתדל לעלות את התקליטורים שיש לי בחודשים הקרובים.[/quote][/quote][/quote]

אני יודע שעבר המון זמן מאז פרסום ההודעה אך קיים בי עדיין סיכוי שתעלה את הדיסקים לאינטרנט? באמת שאנ יבכה שאני ישחק בזה, לא משנה כמה חיפשתי באינטרנט להוריד תקלטורים או לפחות משהו קטן לא היה זכר :| באמת שאני מאוד יודה לך אם תעלה לכאן כמה תקליטורים!
סמל אישי של משתמש
Ondskan
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Ondskan »

יש לי דיי הרבה דיסקים של צ'ופי שאמורים לעבוד, במידה ותרצה אני יכול לנסות להעלאות אותם.
צור קשר איתי באיימיל alongani56[at]gmail.com
נערך לאחרונה על ידי Gordi ב ש' מאי 16, 2015 7:02 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: עריכת כתובת הדוא"ל להגנה מפני בוטים
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא