המלצות למשחקים לתקופה זו

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

ליאור ל

המלצות למשחקים לתקופה זו

שליחה על ידי ליאור ל »

היי חברים,

יש לכם המלצות למשחק למובייל/windows שאפשר לשחק מרחוק בתקופה הזו עם אחיין/ית בני 4-6?
עדיפות למשחקים עם ערך מוסף חינוכי או התפתחותי ו/או משחקים פופולריים שלא יותר מידי ארוכים, אבל לא חובה.

תודה מראש.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: המלצות למשחקים לתקופה זו

שליחה על ידי Octarine »

אתה מתכוון למשחקי מולטיפלייר? אני לא יודע כמה יש שמתאימים לילדים בגילאים כאלה. אולי Rayman Origins או Legends? אם הם כבר יודעים לשחק עם קונטרולר.

אפשר גם לשחק בסטרימינג, נגיד מהצד שלך תשחק למשל דובון בלון ותשתף מסך בזום (או דרך טוויץ' או משהו כזה), ומהצד שלהם הם יגידו לך מה לעשות.
כאן יש לך הרבה יותר אופציות למשחקים מתאימים לילדים שאתה יכול להוריד מהאתר, כמו המשחקים של יומנגס או דרבי הדרקון למשל.
ליאור ל

שליחה על ידי ליאור ל »

Octarine כתב: ש' אפריל 25, 2020 2:19 pm אתה מתכוון למשחקי מולטיפלייר? אני לא יודע כמה יש שמתאימים לילדים בגילאים כאלה. אולי Rayman Origins או Legends? אם הם כבר יודעים לשחק עם קונטרולר.

אפשר גם לשחק בסטרימינג, נגיד מהצד שלך תשחק למשל דובון בלון ותשתף מסך בזום (או דרך טוויץ' או משהו כזה), ומהצד שלהם הם יגידו לך מה לעשות.
כאן יש לך הרבה יותר אופציות למשחקים מתאימים לילדים שאתה יכול להוריד מהאתר, כמו המשחקים של יומנגס או דרבי הדרקון למשל.

אפשרי גם משחקי מולטיפלייר. אולי שדורש לחיצות על המסך בסמארטפון בשביל הפשטות. או משחק ציור.
ותודה! אבדוק את המשחקים שציינת.
האופצייה של שיתוף מסך נשמעת מעניינת.
סמל אישי של משתמש
משתמש חדש
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי משתמש חדש »

משחקי Worms. אני בספק אם תמצא שם ערכים התפתחותיים כלשהם, אבל זו סדרת משחקים מצחיקה ומהנה, והיא זמינה גם במובייל וגם במחשב.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא