עשור למלך הבשן

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

עשור למלך הבשן

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

היום לפני עשר שנים, לפחות לפי הכתובת המלשינה בפרופיל שלו, נרשם לפורום מסע אל העבר Og. באותה שנה כמה חודשים לאחר מכן נרשמתי לפורום גם אני.

בעשר השנים האלה התגאיתי להשתייך לקהילה הקטנה הזו, שבתוך התחום תמיד משכה אליה את החומר האנושי האיכותי ביותר. גם הקהילה היתה איכותית, וגם איכות התכנים באתר עלו והשתפרו יותר ויותר עם הזמן. עשר שנים זו תקופה ארוכה מאוד, ולא תמיד היינו היחידים. את מוֹתַר מסע אל העבר מן השאר, ואת העצמה האדירה שהתגלמה באיכות של הקהילה לאורך שנים רבות, זקפתי בעיניי הסובייקטיבית בעיקר לשני גורמים: ההנהלה השקטה והנבונה של גורדי, והמומחיות חסרת המתחרים של עוג. לא רק שערכה של קהילת המתנדבים הזו הוכפל ושולש בזכות נוכחותו הידענית של עוג, גם האתר לא היה נראה אותו דבר היום בלעדיו. אני חושב שגם את המעבר שלי ממשתמש ארעי למדי למשתמש שנעשה יותר ויותר קבוע ופעיל, אפשר לזקוף הרבה, אם לא בעיקר, לזכותו.

אני מקווה שבמנזר הטיבטי של עוג החיים שלוים יותר, אולי גם טובים יותר, ואין יותר סיבות להיעלם לכמה חודשים ולחזור עם מחשב נייד עתיק ומחורבן לאללה.
ואני מאמין, שכמו שאר שרוטי מסע אל העבר, גם עוג הוא נינג'ה בזמנו הפנוי, ובעתות נדירות, הוא משגיח עלינו קצת.
אז כשתראה את זה תדע שרק רציתי לומר "תודה".
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: עשור למלך הבשן

שליחה על ידי Gordi »

טוב שהקדמת אותי, RG, אני מודה שלא הייתי יכול לנסח את ההודעה הזו בצורה טובה יותר.
ברור לחלוטין שהאתר הזה, והקהילה הזאת, לא היו אותו הדבר בלי שהיה בוחר להשתקע פה ולהשקיע פה את מיטב זמנו. כל תרומה שווה את משקלה בזהב.

העשור הזה כנראה כבר לא יכול לחזור על עצמו, אבל אני נזהר שלא לסכם דבר. למדתי שתמיד יש תקווה לפתוח את הפורום ולקבל פתאום עוד טעימה של הזהב הזה, אפילו אם רק לרגע קט.
מתגעגעים אליך, עוג :-) פז"מולדת שמח, היכן שלא תהיה.
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

גם אני רוצה להודות לOG על כל העזרה שהוא נותן לכולנו בכל השנים האחרונות, ולאחל לו ולמשפחתו חג שמח, ונקווה שיחזור לפה בקרוב :P
סמל אישי של משתמש
Dol Amroth knight
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Dol Amroth knight »

ואני חשבתי לתומי שביום מיוחד שכזה יחולקו פה עוגות או לפחות עוגיות. (למרות שאני לא יודע איזו מין עוגה יכולה הייתה להשאר במצב אכיל פחות או יותר עד עכשיו...).

באתי רעב.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

והנה עוד נקודת ציון, שנה מאז נראה לאחרונה.
:-(
עדיין מתגעגעים.
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

וואו עברה שנה כבר? מקווה שהוא יחזור כמה שיותר מהר
סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS »

Gordi כתב:והנה עוד נקודת ציון, שנה מאז נראה לאחרונה.
:-(
עדיין מתגעגעים.
הוא עדכן אותך בתמונת מצב בשנה האחרונה או לפניה?
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

לא, אבל כך הוא תמיד נהג במהלך שהותו במנזר.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא