גורדי בגן הפלאים

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

orel2336
משתמש רשום
משתמש רשום

גורדי בגן הפלאים

שליחה על ידי orel2336 »

יש לי משחק מבוקש והוא נקרא גורדי בגן הפלאים ויש לי אותו על דיסק,איך אני תורם לכם אותו?
סמל אישי של משתמש
ITAIGAMING
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Re: גורדי בגן הפלאים

שליחה על ידי ITAIGAMING »

orel2336 כתב: ג' ינואר 26, 2021 6:34 pm יש לי משחק מבוקש והוא נקרא גורדי בגן הפלאים ויש לי אותו על דיסק,איך אני תורם לכם אותו?
תשלח לי בפרטי
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

בעיקרון אנחנו לא משתפים משחקי קומפדיה באתר, אז כרגע אני מבקש שלא לפרסם אותו להורדה.
אתה מוזמן לשלוח הודעה לגורדי, מנהל האתר, ולשאול אותו האם הוא מאשר.
Smaper
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Smaper »

או לחלופין לbiyakuga יש אותו בדיסקורד.
orel2336
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי orel2336 »

*עדכון לגבי המשחק גורדי בגן הפלאים*
המשחק עובד רק הבעיה שאני לא מצליח להפעיל אותו על וינדוס 10,יש דרך להפעיל אותו?
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

orel2336 כתב: ג' ינואר 26, 2021 6:34 pm יש לי משחק מבוקש והוא נקרא גורדי בגן הפלאים ויש לי אותו על דיסק,איך אני תורם לכם אותו?
תודה רבה על הרצון לתרום, אך איננו מעלים את משחקי קומפדיה החדשים.
orel2336 כתב: ה' ינואר 28, 2021 9:33 pm המשחק עובד רק הבעיה שאני לא מצליח להפעיל אותו על וינדוס 10,יש דרך להפעיל אותו?
נסה את אחד הפתרונות עבור משחקי חלונות מעמוד התמיכה הטכנית.
Smaper
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Smaper »

orel2336 כתב: ה' ינואר 28, 2021 9:33 pm *עדכון לגבי המשחק גורדי בגן הפלאים*
המשחק עובד רק הבעיה שאני לא מצליח להפעיל אותו על וינדוס 10,יש דרך להפעיל אותו?
אם לא הצלחת להפעיל דבר איתי בפרטי.
Stargaze
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Stargaze »

Gordi כתב: ש' ינואר 30, 2021 8:50 pm תודה רבה על הרצון לתרום, אך איננו מעלים את משחקי קומפדיה החדשים.
אפשר לקבל באופן רשמי את הסיבה מאחורי ההחלטה הזאת?
זה לא כאילו החברה לא עברה לפתח משחקי מציאות רבודה בעבור קהל יעד אחר, וזה לא כאילו המשחקים עדיין נמכרים או נתמכים.
במילים אחרות המשחקים שלהם נחשבים לAbandonware לכל דבר ועניין.
אני זוכר שציינו בעבר שהסיבה שלא מעלים זה בגלל שאביבים הפצות הם האחרונים שעדיין מוכרים את המשחקים האלה - אבל האמת היא שעברו כמה שנים מאז ונכון להיום חלק גדול מהמשחקים של קומפדיה לא ניתן להשיג אפילו שם.
אם כך, אז למה לא לשקול את ההחלטה מחדש ולהתיר לפרסם את המשחקים שכבר לא נמכרים?
gomen
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gomen »

Stargaze כתב: ש' פברואר 06, 2021 2:33 am
Gordi כתב: ש' ינואר 30, 2021 8:50 pm תודה רבה על הרצון לתרום, אך איננו מעלים את משחקי קומפדיה החדשים.
זה לא כאילו החברה לא עברה לפתח משחקי מציאות רבודה בעבור קהל יעד אחר, וזה לא כאילו המשחקים עדיין נמכרים או נתמכים.
אני זוכר שציינו בעבר שהסיבה שלא מעלים זה בגלל שאביבים הפצות הם האחרונים שעדיין מוכרים את המשחקים האלה - אבל האמת היא שעברו כמה שנים מאז ונכון להיום חלק גדול מהמשחקים של קומפדיה לא ניתן להשיג אפילו שם.
לפני שאתה רושם כדי שתבדוק את עצמך המשחקים עוד נמכרים במספר חנויות בארץ כמו פריק הרצליה ורטרו גיימס תל אביב ויש עוד חנות ששכחתי את שמה.

ואם אתה כל כך רוצה את המשחקים האלו בכמעט חינם תקנה מאנשים ביד 2 או בפייסבוק יש מספיק אנשים שיהיו מוכנים למכור לך במקום לנסות לבלבל במוח רק כי אתה רוצה להשיג את המשחקים האלו בחינם...
Stargaze
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Stargaze »

gomen כתב: ש' פברואר 06, 2021 2:53 am
לפני שאתה רושם כדי שתבדוק את עצמך המשחקים עוד נמכרים במספר חנויות בארץ כמו פריק הרצליה ורטרו גיימס תל אביב ויש עוד חנות ששכחתי את שמה.

ואם אתה כל כך רוצה את המשחקים האלו תקנה מאנשים ביד 2 או בפייסבוק יש מספיק אנשים שיהיו מוכנים למכור לך במקום לנסות לבלבל במוח רק כי אתה רוצה להשיג את המשחקים האלו בחינם...
יחסית לבן אדם שלא טרח לקרוא את ההודעה שלי במלואה אתה מרשה לעצמך להניח הרבה דברים.
במקום לכתוב שטויות תקרא עד הסוף, ולמקרה שלא הבנת עדיין אז אני אחזור על עצמי שוב:
כמו שרשמתי קודם, אני מודע לכך שחלק מהמשחקים עדיין נמכרים - אבל לא כולם. אלה שלא נמכרים בשום מקום- אין סיבה ריאלית שלא יאשרו שישתפו אותם פה.
עם השנים שעוברות מספר הכותרים שעדיין נמכרים דועך והמצב ממש לא כמו שהיה פעם. זה יהיה נורא חבל אם נגיע למצב שכולנו תלוים בגרסה אחת או לינק אחד, או יותר גרוע - שהמשחק פשוט ייעלם מעל פני האדמה.

עכשיו אני אתייחס למה שרשמת ולא נענה בתגובה הקודמת:
- זה שיש אנשים שמוכרים את המשחקים בתור משחקי 'יד שנייה' לא אומר שהם לא Abandonware. מהרגע שהחברה המפתחת (וגם המפיצה במקרה הזה) מפסיקה לתמוך במשחק ומפסיקה למכור אותו לחנויות, המשחק נחשב כמשחק שננטש.
- יש לי עדיין חלק מהמשחקים במחסן. חלקם הפסיקו לעבוד בשלב מסוים, אני צריך לעשות שם סדר ולראות מה רץ ומה לא. בלי קשר לזה, אשמח אם תראה לי איפה בדיוק מוכרים. בדקתי באתר של פריק כמו שאמרת, ואין שם משחקי קומפדיה בכלל. ניסיתי למצוא את האתר של רטרו גיימס אבל לא מצאתי אותו.
gomen
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gomen »

Stargaze כתב: ש' פברואר 06, 2021 3:09 am
gomen כתב: ש' פברואר 06, 2021 2:53 am

ואם אתה כל כך רוצה את המשחקים האלו תקנה מאנשים ביד 2 או בפייסבוק יש מספיק אנשים שיהיו מוכנים למכור לך במקום לנסות לבלבל במוח רק כי אתה רוצה להשיג את המשחקים האלו בחינם...
יחסית לבן אדם שלא טרח לקרוא את ההודעה שלי במלואה אתה מרשה לעצמך להניח הרבה דברים.
במקום לכתוב שטויות תקרא עד הסוף, ולמקרה שלא הבנת עדיין אז אני אחזור על עצמי שוב:
כמו שרשמתי קודם, אני מודע לכך שחלק מהמשחקים עדיין נמכרים - אבל לא כולם. אלה שלא נמכרים בשום מקום- אין סיבה ריאלית שלא יאשרו שישתפו אותם פה.
עם השנים שעוברות מספר הכותרים שעדיין נמכרים דועך והמצב ממש לא כמו שהיה פעם. זה יהיה נורא חבל אם נגיע למצב שכולנו תלוים בגרסה אחת או לינק אחד, או יותר גרוע - שהמשחק פשוט ייעלם מעל פני האדמה.

עכשיו אני אתייחס למה שרשמת ולא נענה בתגובה הקודמת:
- זה שיש אנשים שמוכרים את המשחקים בתור משחקי 'יד שנייה' לא אומר שהם לא Abandonware. מהרגע שהחברה המפתחת (וגם המפיצה במקרה הזה) מפסיקה לתמוך במשחק ומפסיקה למכור אותו לחנויות, המשחק נחשב כמשחק שננטש.
- יש לי עדיין חלק מהמשחקים במחסן. חלקם הפסיקו לעבוד בשלב מסוים, אני צריך לעשות שם סדר ולראות מה רץ ומה לא. בלי קשר לזה, אשמח אם תראה לי איפה בדיוק מוכרים. בדקתי באתר של פריק כמו שאמרת, ואין שם משחקי קומפדיה בכלל. ניסיתי למצוא את האתר של רטרו גיימס אבל לא מצאתי אותו.
אתה מאשים אותי בכך שלא קראתי את ההודעה שלך (שזה שקר גמור אגב) אבל אתה זה שלא קראת את ההודעה שלי וזה דיי אירוני...
רשמתי פריק הרצליה ולא פריק מוזמן לנסוע לשם ולראות בעצמך שיש להם את הרוב המוחלט של משחקי קומפדיה ועוד שלל משחקים אחרים בעברית של חברות שונות.
ברטרו גיימס תל אביב לא הייתי אבל חבר אמר לי בזמנו שגם להם יש משחקי קומפדיה מוזמן גם ללכת לחנות ולראות בעצמך.

עכשיו לנושא השני אם החברה עדיין קיימת יש לה עדיין זכויות יוצרים על המשחקים שלה ואין קשר לאם אתה או כל אחד אחר רואים בזה כ Abandonware גם אם טכנית זה נכון זה לא הופך את החלוקה של המשחקים האלו בחינם לבסדר וחוץ מזה שזה מעשה לא מוסרי ואני לא מצפה שתבין כי לא פיתחת שום דבר בימיי חייך אם חברת קומפדיה תחליט לתבוע את בעל האתר אני דיי בטוח שאתה לא זה שיהיה שישלם את הקנס נכון? כי כל מה שמעניין אותך זה משחקים בחינם...

אז במקום להמשיך כתוב שטויות תקרא עד הסוף ותלמד את הנושא כמו שצריך ותפסיק לחשוב כמו ילד קטן שסתם חושב שעושים לו בכוונה, רוצה את המשחקים? לך תקנה כמו שאני עשיתי ותאמין לי שמצאתי כל מה שאני צריך...
Smaper
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Smaper »

במקום לבזבז זמן על ויכוח מיותר, תעשה דבר חכם ותתחבר לדיסקורד.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

קודם כל, בבקשה לא לצטט הודעות שלמות בתגובה. זה סתם מעמיס על השרשור, במיוחד אם מגיבים להודעה הקודמת אין שום סיבה לצטט אותה שוב.

בעניין abandonware - מבחינה חוקית אין למונח הזה שום משמעות. זכויות יוצרים נשמרות גם אם בעלי הזכויות לא מאפשרים לקנות את המשחקים בשום מקום. אני לא אומר שזה בהכרח צודק, או אומר משהו על המוסריות בעניין, אבל כרגע כך מתנהל חוק זכויות יוצרים בעולם.
כאן באתר אנחנו לא רוצים להתעסק בעניינים שיכולים להסתבך משפטית, לכן הנהלים הם שלא לפרסם בפומבי משחקי קומפדיה להורדה.
וכדי לא למשוך עוד תשומת לב לא רצויה לאתר, אני גם מבקש לא להמשיך את הדיון הזה.
Stargaze
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Stargaze »

gomen כתב: ש' פברואר 06, 2021 10:27 am התגובה פוצלה
אתה מאשים אותי בכך שלא קראתי את ההודעה שלך (שזה שקר גמור אגב) אבל אתה זה שלא קראת את ההודעה שלי וזה דיי אירוני...
רשמתי פריק הרצליה ולא פריק מוזמן לנסוע לשם ולראות בעצמך שיש להם את הרוב המוחלט של משחקי קומפדיה ועוד שלל משחקים אחרים בעברית של חברות שונות.
ברטרו גיימס תל אביב לא הייתי אבל חבר אמר לי בזמנו שגם להם יש משחקי קומפדיה מוזמן גם ללכת לחנות ולראות בעצמך.
תראה, או שלא קראת או שהתעלמת בכוונה. בכל אופן בתגובה הקודמת שלך אמרת דברים שאם היית קורא את התגובה המקורית שלי לא היית טורח בכלל לרשום אותם. תסתכל למעלה ותראה.
ושוב אתה קופץ למסקנות. אתר פריק שייך לפריק הרצליה. זה אותו הדבר. אתה מוזמן לבדוק, הם גם שמו קישור באתר של החנות שלהם לדף הפייסבוק שלהם. במילים אחרות, אני לא יודע מי אמר לך מה, אבל ממה שהם מציגים, אין להם משחקי קומפדיה בכלל.
כמו כן מיותר לציין שחובת ההוכחה הייתה אמורה להיות עלייך, כן? אתה זה שקפץ לפה וטען שאני טועה. בכל מקרה זה כבר לא רלוונטי כי כמו שציינתי קודם, הם מציגים הרבה מוצרים באתר שלהם, מוצרי קומפדיה לא נמצאים ביניהם. אבל שוב, אם אתה יכול, תקן אותי אם אני טועה, אני יותר מאשמח.
כמו כן אני אעדיף שבמקום שתזרוק אמירות חסרות משמעות לאוויר, תביא משהו יותר מבוסס מ'חבר אמר לי בזמנו'. לא כולם גרים באיזור המרכז והציפייה שלך שאנשים פשוט יעצרו את החיים שלהם ויסעו עד למרכז בשביל *לבדוק* אם לחנות מסוימת יש משחק שבספק אם ירוץ היום על המחשב מלכתחילה היא לא פחות ממגוחכת.
עכשיו לנושא השני אם החברה עדיין קיימת יש לה עדיין זכויות יוצרים על המשחקים שלה ואין קשר לאם אתה או כל אחד אחר רואים בזה כ Abandonware גם אם טכנית זה נכון זה לא הופך את החלוקה של המשחקים האלו בחינם לבסדר וחוץ מזה שזה מעשה לא מוסרי ואני לא מצפה שתבין כי לא פיתחת שום דבר בימיי חייך אם חברת קומפדיה תחליט לתבוע את בעל האתר אני דיי בטוח שאתה לא זה שיהיה שישלם את הקנס נכון? כי כל מה שמעניין אותך זה משחקים בחינם...
התחלת ואמרת דברים נכונים ואז עברת לשטויות. אתה צודק - אם החברה עדיין קיימת עדיין יש לה זכויות על המשחקים שלה, זה ברור, אבל זה לא משנה את ההגדרה של Abandonware. החברה הפסיקה להפיץ את המשחקים ולתמוך בהם, משמע היא לא עושה מהם רווח יותר, והפצה של המשחקים לצורך נוסטלגיה לא יפגעו בה בכלל, כי שוב, היא לא עושה מהם רווח מלכתחילה, אפילו לא רווח קטן שאמור לנקות הפסדים כלשהם. אני אחזור על זה שוב בצורה פשוטה אפילו עוד יותר - הם הפסיקו לתמוך במשחק ולמכור אותו. אם הם לא מוכרים אותו והוא לא תומך אפילו במערכות הפעלה חדשות - מספר המכירות שלהם לא יכול לרדת במידה ואנשים משתפים את זה, כי הוא כבר על 0, כי שוב, הם לא תומכים במשחק (בכלל) ולא מוכרים אותו יותר. אני צריך לחזור על זה עוד פעם או שזה מספיק?
הדבר היחידי שזה אולי כן יכול לעשות זה להאריך מעט את חיי המדף של המוצר בהנחה שתהיה קבוצה של אנשים שיוכלו לתמוך במשחק במקום החברה. זה מה שקהילות Abandonware עושות, כמו למשל... "מסע אל העבר"... מכיר?
ואז אתה שוב קופץ לחלק של השטויות... 'אני לא מצפה שתבין כי לא פיתחת שום דבר בימיי חייך', ילד, אתה אפילו לא מכיר אותי. תפסיק לחשוב שאתה יודע הכל על כולם כי אתה פשוט מביך את עצמך. ואחר כך גם תגיד שלא קראתי. :roll:
אגב, לפי ההיגיון שלך, גם שאר משחקי קומפדיה (הישנים) לא אמורים להיות באתר, כי החברה עדיין בחיים.
אז במקום להמשיך כתוב שטויות תקרא עד הסוף ותלמד את הנושא כמו שצריך ותפסיק לחשוב כמו ילד קטן שסתם חושב שעושים לו בכוונה, רוצה את המשחקים? לך תקנה כמו שאני עשיתי ותאמין לי שמצאתי כל מה שאני צריך...
אתה מבין שעד עכשיו לא נתת לי הוכחה למקום שעוד מוכר את המשחקים האלה, נכון?
ובכלל, הדיון הזה הוא מעבר לצורך האישי של מישהו להשיג את המשחקים וזה מה שאתה מתקשה להבין.
אתה חושב שזה מורכב ללכת ולחפש באינטרנט "גורדי בהרפתקה מהסרטים להורדה"? (לקחתי את גורדי בה"מ לצורך הדוגמה כמובן).
כי זה לא. יש מקורות אחרים שדרכם ניתן להשיג את המשחקים האלה ושוב, זה לא שאין לי אותם קנויים מלכתחילה.
כל הדיון המיותר הזה נפתח כי סה"כ ניסיתי להבין את הסיבה מאחורי ההחלטה של האתר לא להעלות את התכנים ואתה החלטת לענות על שאלה שאין לך את הסמכות לענות עליה ועוד כשאף אחד לא ביקש ממך לענות, להניח הנחות עליי, על הרקע שלי ועל המוטיבים שלי ועוד בסוף התגובה שלך אתה מכריז על עצמך כמנצח, כזה ש"למד את הנושא" אף על פי שאתה לא יכול לקרוא תגובה אחת כמו שצריך.
אתה ממש מביך את עצמך. :lol:
נערך לאחרונה על ידי Stargaze ב ה' פברואר 11, 2021 2:00 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Stargaze
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Stargaze »

Smaper כתב: ש' פברואר 06, 2021 3:00 pm במקום לבזבז זמן על ויכוח מיותר, תעשה דבר חכם ותתחבר לדיסקורד.
אני רק מנסה להבין את הסיבה מאחורי ההחלטה.
Octarine כתב: ש' פברואר 06, 2021 10:48 pm קודם כל, בבקשה לא לצטט הודעות שלמות בתגובה. זה סתם מעמיס על השרשור, במיוחד אם מגיבים להודעה הקודמת אין שום סיבה לצטט אותה שוב.

בעניין abandonware - מבחינה חוקית אין למונח הזה שום משמעות. זכויות יוצרים נשמרות גם אם בעלי הזכויות לא מאפשרים לקנות את המשחקים בשום מקום. אני לא אומר שזה בהכרח צודק, או אומר משהו על המוסריות בעניין, אבל כרגע כך מתנהל חוק זכויות יוצרים בעולם.
כאן באתר אנחנו לא רוצים להתעסק בעניינים שיכולים להסתבך משפטית, לכן הנהלים הם שלא לפרסם בפומבי משחקי קומפדיה להורדה.
וכדי לא למשוך עוד תשומת לב לא רצויה לאתר, אני גם מבקש לא להמשיך את הדיון הזה.
אתה מבין אבל שמה שאתה אומר לא מסתדר עם העובדה שכבר יש לכם משחקי קומפדיה באתר (פשוט מתקופה ישנה יותר), נכון?
נעול הנושא הקודםהנושא הבא