גורדי בגן הפלאים

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Smaper
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: גורדי בגן הפלאים

שליחה על ידי Smaper »

המשחקים הישנים כבר אין להם זכויות יוצרים כי הגרפיקה שלהם ישנה וזכויות יוצרים חלות רק על גרפיקה חדשה!!! טוב, לא באמת, אבל אין הסבר הגיוני יותר...
בכל מקרה, בלי משחקי קומפדיה האתר הזה לא שווה הרבה באמת...
ומי שמתוסכל מהמדיניות הזאת, שיתחבר לדיסקורד.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Stargaze, אם אתה לא מרוצה מהמדיניות במסע אל העבר אתה מוזמן לשלוח הודעה פרטית לגורדי ולדבר איתו על זה. וזה לא נאמר בסרקזם או כדי לנפנף אותך, אני באמת מציע שתשלח לו הודעה - אני רק מנהל בפורום, אין לי שום השפעה על מה שנעשה באתר עצמו. גורדי הוא מי שמשקיע מזמנו וכספו להפעיל את האתר, והוא בסופו של דבר המחליט. מן הסתם גורדי לא ירצה לעשות משהו שיכול לפגוע בו.

אני חושב שאנחנו באמת מנסים לשלב פה בין שימור משחקים ישנים וישראלים, שירות למשתמשים (=הורדות) ושמירה על החוק, וכן, לפעמים הדברים האלה סותרים אחד את השני. אז נדרשת איזושהיא פשרה כדי שמצד אחד האתר ימלא את תפקידו עד כמה שאפשר ומצד שני יוכל להמשיך להתקיים.
gomen
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gomen »

Stargaze כתב: ה' פברואר 11, 2021 1:47 am
gomen כתב: ש' פברואר 06, 2021 10:27 am התגובה פוצלה
אתה מאשים אותי בכך שלא קראתי את ההודעה שלך (שזה שקר גמור אגב) אבל אתה זה שלא קראת את ההודעה שלי וזה דיי אירוני...
רשמתי פריק הרצליה ולא פריק מוזמן לנסוע לשם ולראות בעצמך שיש להם את הרוב המוחלט של משחקי קומפדיה ועוד שלל משחקים אחרים בעברית של חברות שונות.
ברטרו גיימס תל אביב לא הייתי אבל חבר אמר לי בזמנו שגם להם יש משחקי קומפדיה מוזמן גם ללכת לחנות ולראות בעצמך.
תראה, או שלא קראת או שהתעלמת בכוונה. בכל אופן בתגובה הקודמת שלך אמרת דברים שאם היית קורא את התגובה המקורית שלי לא היית טורח בכלל לרשום אותם. תסתכל למעלה ותראה.
ושוב אתה קופץ למסקנות. אתר פריק שייך לפריק הרצליה. זה אותו הדבר. אתה מוזמן לבדוק, הם גם שמו קישור באתר של החנות שלהם לדף הפייסבוק שלהם. במילים אחרות, אני לא יודע מי אמר לך מה, אבל ממה שהם מציגים, אין להם משחקי קומפדיה בכלל.
כמו כן מיותר לציין שחובת ההוכחה הייתה אמורה להיות עלייך, כן? אתה זה שקפץ לפה וטען שאני טועה. בכל מקרה זה כבר לא רלוונטי כי כמו שציינתי קודם, הם מציגים הרבה מוצרים באתר שלהם, מוצרי קומפדיה לא נמצאים ביניהם. אבל שוב, אם אתה יכול, תקן אותי אם אני טועה, אני יותר מאשמח.
כמו כן אני אעדיף שבמקום שתזרוק אמירות חסרות משמעות לאוויר, תביא משהו יותר מבוסס מ'חבר אמר לי בזמנו'. לא כולם גרים באיזור המרכז והציפייה שלך שאנשים פשוט יעצרו את החיים שלהם ויסעו עד למרכז בשביל *לבדוק* אם לחנות מסוימת יש משחק שבספק אם ירוץ היום על המחשב מלכתחילה היא לא פחות ממגוחכת.
עכשיו לנושא השני אם החברה עדיין קיימת יש לה עדיין זכויות יוצרים על המשחקים שלה ואין קשר לאם אתה או כל אחד אחר רואים בזה כ Abandonware גם אם טכנית זה נכון זה לא הופך את החלוקה של המשחקים האלו בחינם לבסדר וחוץ מזה שזה מעשה לא מוסרי ואני לא מצפה שתבין כי לא פיתחת שום דבר בימיי חייך אם חברת קומפדיה תחליט לתבוע את בעל האתר אני דיי בטוח שאתה לא זה שיהיה שישלם את הקנס נכון? כי כל מה שמעניין אותך זה משחקים בחינם...
התחלת ואמרת דברים נכונים ואז עברת לשטויות. אתה צודק - אם החברה עדיין קיימת עדיין יש לה זכויות על המשחקים שלה, זה ברור, אבל זה לא משנה את ההגדרה של Abandonware. החברה הפסיקה להפיץ את המשחקים ולתמוך בהם, משמע היא לא עושה מהם רווח יותר, והפצה של המשחקים לצורך נוסטלגיה לא יפגעו בה בכלל, כי שוב, היא לא עושה מהם רווח מלכתחילה, אפילו לא רווח קטן שאמור לנקות הפסדים כלשהם. אני אחזור על זה שוב בצורה פשוטה אפילו עוד יותר - הם הפסיקו לתמוך במשחק ולמכור אותו. אם הם לא מוכרים אותו והוא לא תומך אפילו במערכות הפעלה חדשות - מספר המכירות שלהם לא יכול לרדת במידה ואנשים משתפים את זה, כי הוא כבר על 0, כי שוב, הם לא תומכים במשחק (בכלל) ולא מוכרים אותו יותר. אני צריך לחזור על זה עוד פעם או שזה מספיק?
הדבר היחידי שזה אולי כן יכול לעשות זה להאריך מעט את חיי המדף של המוצר בהנחה שתהיה קבוצה של אנשים שיוכלו לתמוך במשחק במקום החברה. זה מה שקהילות Abandonware עושות, כמו למשל... "מסע אל העבר"... מכיר?
ואז אתה שוב קופץ לחלק של השטויות... 'אני לא מצפה שתבין כי לא פיתחת שום דבר בימיי חייך', ילד, אתה אפילו לא מכיר אותי. תפסיק לחשוב שאתה יודע הכל על כולם כי אתה פשוט מביך את עצמך. ואחר כך גם תגיד שלא קראתי. :roll:
אגב, לפי ההיגיון שלך, גם שאר משחקי קומפדיה (הישנים) לא אמורים להיות באתר, כי החברה עדיין בחיים.
אז במקום להמשיך כתוב שטויות תקרא עד הסוף ותלמד את הנושא כמו שצריך ותפסיק לחשוב כמו ילד קטן שסתם חושב שעושים לו בכוונה, רוצה את המשחקים? לך תקנה כמו שאני עשיתי ותאמין לי שמצאתי כל מה שאני צריך...
אתה מבין שעד עכשיו לא נתת לי הוכחה למקום שעוד מוכר את המשחקים האלה, נכון?
ובכלל, הדיון הזה הוא מעבר לצורך האישי של מישהו להשיג את המשחקים וזה מה שאתה מתקשה להבין.
אתה חושב שזה מורכב ללכת ולחפש באינטרנט "גורדי בהרפתקה מהסרטים להורדה"? (לקחתי את גורדי בה"מ לצורך הדוגמה כמובן).
כי זה לא. יש מקורות אחרים שדרכם ניתן להשיג את המשחקים האלה ושוב, זה לא שאין לי אותם קנויים מלכתחילה.
כל הדיון המיותר הזה נפתח כי סה"כ ניסיתי להבין את הסיבה מאחורי ההחלטה של האתר לא להעלות את התכנים ואתה החלטת לענות על שאלה שאין לך את הסמכות לענות עליה ועוד כשאף אחד לא ביקש ממך לענות, להניח הנחות עליי, על הרקע שלי ועל המוטיבים שלי ועוד בסוף התגובה שלך אתה מכריז על עצמך כמנצח, כזה ש"למד את הנושא" אף על פי שאתה לא יכול לקרוא תגובה אחת כמו שצריך.
אתה ממש מביך את עצמך. :lol:
חחח אני מבין שנפגעת ויש לך אגו גדול לא נורא זה יעבור לך.

לנושא עצמו:
1. אין לי צורך להוכיח לך שום דבר אני יודע שיש בפריק הרצליה משחקי קומפדיה וקניתי אתה לא מאמין? הפסד שלך ולא צריך ללכת רחוק ולעצור את החיים כמו שאתה אומר רק פשוט מאוד אם לא היית כסיל היית יכול להתקשר או לשלוח הודעה בפייסבוק ולשאול אותם ולהיווכח בעצמך שיש להם אבל אני מבין שלחשוב זה לא הצד החזק שלך לא נורא...

2. חבר טוב היה ברטרו גיים בתל אביב ואמר לי שיש שם משחקי קומפדיה שוב לא צריך ללכת פיזית עד לשם מוזמן להתקשר או לשלוח להם הודעה בפייסבוק.
ושוב אנחנו מגיעים לאותה נקודה שאתה פשוט לא חושב ורק מנסה בכל הכוח לצאת צודק כאשר אתה לא וחבל שאתה מתנהג בצורה כל כך ילדותית ולא בוגרת ובנוסף ממשיך לכתוב שטויות בערמות שלא מתבססות על שום עובדה אלה נטו על ההגיון שלך ועל דעתך האישית בלבד... ילד כבר אמרתי?

3. כל האוסף שטויות שרשמת למעלה לא רלוונטי Abandonware זה לא מונח משפטי אתה צריך להפסיק לחשוב מהרגש ולהשתמש בשכל שלך
מה שרשמתי זה לא דעה ולא לפי ההגיון שלי זו עובדה אם קומפדיה רוצים הם יכולים לתבוע את בעל האתר וכן גם על המשחקים הישנים שמפורסמים היום.
אם הם יעשו את זה? אין לדעת...

אז בתקווה שעכשיו הבנת שאין קשר למונח Abandonware ולכל ההסבר הפואטי והמאוד מתנשא שלך וחסר טעם ובסופו של יום יש עובדות והעובדה הזו כרגע נכונה אם קומפדיה רוצים הם יכולים לתבוע לא מאמין? תתקשר לעורך דין ותשאל אותו או שגם את זה אתה מצפה ממני לעשות בשבילך :roll:
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

אני שוב מבקש לא לצטט הודעות שלמות בתגובה, זה נגד חוקי הפורום. רוצה להגיב על משהו ספציפי? צטט רק את השורה הרלוונטית. תודה.
Stargaze
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Stargaze »

Octarine כתב: ה' פברואר 11, 2021 12:24 pm Stargaze, אם אתה לא מרוצה מהמדיניות במסע אל העבר אתה מוזמן לשלוח הודעה פרטית לגורדי ולדבר איתו על זה. וזה לא נאמר בסרקזם או כדי לנפנף אותך, אני באמת מציע שתשלח לו הודעה - אני רק מנהל בפורום, אין לי שום השפעה על מה שנעשה באתר עצמו. גורדי הוא מי שמשקיע מזמנו וכספו להפעיל את האתר, והוא בסופו של דבר המחליט. מן הסתם גורדי לא ירצה לעשות משהו שיכול לפגוע בו.
אני מבין. אני אשלח לו הודעה פרטית ואשאל אותו. תודה! :)
נערך לאחרונה על ידי Stargaze ב ש' פברואר 20, 2021 4:05 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
Stargaze
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Stargaze »

gomen כתב: ה' פברואר 11, 2021 3:43 pm פוצל
עריכה: החלטתי שאני עורך את ההודעה לפי נקודות. אם גם אז אתה לא מבין, אז באמת שכבר אין שום דבר שיעזור לך.
חחח אני מבין שנפגעת ויש לך אגו גדול לא נורא זה יעבור לך.
- לא נפגע, לא אגו ולא כלום. פשוט אין לי טעם להגיב שוב ושוב לבן אדם שחושב שהוא יודע כבר מה אני הולך להגיב ולא קורא את מה שאני רושם בכלל. באותה המידה אני יכול לדבר לקיר.

לנושא עצמו:
1. אין לי צורך להוכיח לך שום דבר אני יודע שיש בפריק הרצליה משחקי קומפדיה וקניתי אתה לא מאמין? הפסד שלך ולא צריך ללכת רחוק ולעצור את החיים כמו שאתה אומר רק פשוט מאוד אם לא היית כסיל היית יכול להתקשר או לשלוח הודעה בפייסבוק ולשאול אותם ולהיווכח בעצמך שיש להם אבל אני מבין שלחשוב זה לא הצד החזק שלך לא נורא...

2. חבר טוב היה ברטרו גיים בתל אביב ואמר לי שיש שם משחקי קומפדיה שוב לא צריך ללכת פיזית עד לשם מוזמן להתקשר או לשלוח להם הודעה בפייסבוק.
ושוב אנחנו מגיעים לאותה נקודה שאתה פשוט לא חושב ורק מנסה בכל הכוח לצאת צודק כאשר אתה לא וחבל שאתה מתנהג בצורה כל כך ילדותית ולא בוגרת ובנוסף ממשיך לכתוב שטויות בערמות שלא מתבססות על שום עובדה אלה נטו על ההגיון שלך ועל דעתך האישית בלבד... ילד כבר אמרתי?
- אתה מנסה לסתור את הטענה שלי - חובת ההוכחה היא עלייך. אני מבחינתי כבר סיימתי את החיפוש אחר המשחקים של קומפדיה כשעברתי על כל חנויות האינטרנט שיכולתי למצוא.
- בפעם המאה, אתה מדבר על זה שאני מביא דברים לא מבוססים אבל אתה בעצמך נשען על 'חבר טוב היה' ו'חבר טוב אמר'. תחשוב קצת לפני שאתה רושם שטויות.

3. כל האוסף שטויות שרשמת למעלה לא רלוונטי Abandonware זה לא מונח משפטי אתה צריך להפסיק לחשוב מהרגש ולהשתמש בשכל שלך
מה שרשמתי זה לא דעה ולא לפי ההגיון שלי זו עובדה אם קומפדיה רוצים הם יכולים לתבוע את בעל האתר וכן גם על המשחקים הישנים שמפורסמים היום.
אם הם יעשו את זה? אין לדעת...

אז בתקווה שעכשיו הבנת שאין קשר למונח Abandonware ולכל ההסבר הפואטי והמאוד מתנשא שלך וחסר טעם ובסופו של יום יש עובדות והעובדה הזו כרגע נכונה אם קומפדיה רוצים הם יכולים לתבוע לא מאמין? תתקשר לעורך דין ותשאל אותו או שגם את זה אתה מצפה ממני לעשות בשבילך :roll:
- אני יודע שAbandonware זה לא מונח משפטי, אבל חברה שלא תומכת במשחק שלה ולא עושה ממנו רווח יותר גם לא באמת תטרח לנקוט בצעדים משפטיים בנושא. אני לא מתיימר להיות עורך דין או יועץ משפטי, ותקן אותי אם אני טועה אבל בשביל לתבוע פיצויים הם צריכים להוכיח שהם נפגעו מהעלאת התכנים, לא? ונראה לך שהם יכולים להיפגע ממשהו שהם לא עושים ממנו רווח יותר?
- בסופו של דבר מה שאני שואל זאת שאלה שאתה לא באמת יכול לספק את התשובה שלה. רק בעל האתר יכול לענות, ובגלל זה השאלה הופנתה אליו מלכתחילה. :roll:
העובדות הם די פשוטות האמת- למרות מה שאמרת בהיבט המשפטי "אם קומפדיה רוצים הם יכולים לתבוע את בעל האתר וכן גם על המשחקים הישנים שמפורסמים היום", אם הוא כנראה עשה את זה ביודעין שהם יכלו לתבוע אותו (מה שעד עכשיו לא קרה, תקן אותי אם אני טועה) כך אז למה לא להעלות גם את המשחקים ה'חדשים'? (חדשים הם לא, אבל בוא נקרא להם ככה לצורך ההפרדה).
נערך לאחרונה על ידי Stargaze ב ש' פברואר 20, 2021 4:07 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
משתמש חדש
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי משתמש חדש »

Octarine כתב: ה' פברואר 11, 2021 4:10 pm אני שוב מבקש לא לצטט הודעות שלמות בתגובה, זה נגד חוקי הפורום.
:sad11:
gomen
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gomen »

זו תהיה ההודעה האחרונה שלי בנושא כי אני מרגיש שיותר מזה כבר אין איך להתקדם.

1. כמו שכבר אמרתי לך אתה מוזמן להתקשר לחנות זה באמת לא קשה אפילו לבנאדם מאותגר שכלית כמוך.
אתה הריי לא מצפה ממני להתקשר בשבילך ולהקליט את השיחה ולשלוח אותה פה נכון? ופייסבוק אין לי כי אני לא משתמש אבל אתה יכול גם לשלוח להם הודעה שם שוב זה לא קשה אבל אתה לא עושה את זה כי אתה פשוט פחדן פתטי שלא רוצה לגלות שהוא טעה חס וחלילה באמת תתבגר...
ואם כבר בשטויות עסקינן אפילו אתה מבין שדיברת שטויות כשאמרת לעצור את החיים ולנסוע עד המרכז נו באמת אין לך טיפת כבוד עצמי להודות שטעית ודיברת בלי לחשוב העיקר לנסות ולתקוף בכל הכוח הריי כל בר דעת שקורא את הדיון הזה מבין שאתה טועה ויוכלת לצאת גדול ולהוכיח שאני "משקר" או "מטעה" על ידי פעולה פשוטה לשלוח בפייסבוק הודעה לחנויות שהזכרתי או להתקשר ולבדוק.

2. כמו שאמרתי לך עובדתית קומפדיה יכולים לתבוע את בעל האתר.
בקשר לשאלה למה בעל האתר מחליט את המשחקים הישנים כן להכניס ואת החדשים לא אין לי מושג אני רק יכול לנחש אבל אין טעם מוזמן לשאול אותו ישירות מאמין שהוא ישמח לענות לך.
netanelg
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי netanelg »

היי
מבלי לקחת צד בדיון, גורדי כתב על זה קצת בהרחבה בהודעה כאן:
http://www.old-games.org/f/viewtopic.ph ... 94#p132845

אולי כדאי להצמיד את ההודעה אם זה רלוונטי להיום, במיוחד כשהנושא די חם לאחרונה?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

goman, הפורום נועד לדיונים, אבל בבקשה לשמור על שפה מכבדת. להבא הודעות עם עלבונות וקריאה בשמות גנאי ימחקו.
gomen
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gomen »

Octarine כתב: א' פברואר 21, 2021 7:23 pm goman, הפורום נועד לדיונים, אבל בבקשה לשמור על שפה מכבדת. להבא הודעות עם עלבונות וקריאה בשמות גנאי ימחקו.
מתנצל אבל הוא חוצפן וזה היה כבר מוגזם תראה בעצמך איך הוא מזלזל בתגובות שלי וכמה שטויות הוא מדבר ומנסה בכוח להוציא אותי שקרן כשיש פתרון פשוט להוכיח שמה שאמרתי הוא אמת אבל בכל זאת הוא ממשיך להאשים אותי ולהתווכח על עבודה פשוטה עם מונחים שלא רלוונטים.

רק לקרוא את התגובה האווילית שלו על לעצור את החיים ולנסוע לתל אביב כדי לבדוק אם משחק של קומפדיה קיים שם שאמרתי לו שלא צריך ללכת רחוק ורק להרים טלפון/לשלוח הודעה בפייסבוק וזה באמת לא מסובך ואפילו המשתמש Itay מהפורום קנה משם (מפריק הרצליה) משחק של קומפדיה.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Stargaze
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Stargaze »

1. בטח שאין לאן להתקדם gomen, הרי מלכתחילה לא היית אמור ללכת לאנשהו. הגבת על שאלה שלא הופנתה אלייך בכלל ונדחפת כאילו מה שיש לך להגיד רלוונטי כשהוא לא.
2. רק אידיוט יכול להניח שאני משתמש בפייסבוק ולהציע לי לשלוח להם הודעה שם כשבאותה נשימה הוא אומר שאין לו פייסבוק. אז הפתעה, גם לי אין פייסבוק, ואני לא מתכוון לפתוח אחד רק בשביל לשלוח להם הודעה.
3. אתה חי בבועה אם אתה חושב שאנשים שגרים רחוק מהמרכז (או לא בארץ בכלל) יטוסו לשם בשביל להתחיל לחפש משחקי קומפדיה.
4. אל תשחק אותה תמים ואל תתנצל על משהו שהתכוונת לעשות. הטון המזלזל שלך מהדהד בכל אחת מהתגובות שלך, אבל זה בסדר, מהתגובה הראשונה שלך כבר הבנתי שיש לי עסק עם אידיוט.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

די. לריב.
נעול הנושא הקודםהנושא הבא