*עדכון למטה!* מבקש עזרה בלזהות תקליטור ישן שמצאתי פה!! התקווה האחרונה שלי

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

יש תקווה
משתמש רשום
משתמש רשום

*עדכון למטה!* מבקש עזרה בלזהות תקליטור ישן שמצאתי פה!! התקווה האחרונה שלי

שליחה על ידי יש תקווה »

שלום חברים!!!! אני ממש ממש זקוק לעזרה ואני אשמח כל כך אם תעזרו לי כי אני מרגיש כל כך קרוב לפתרון!

כשהייתי קטן היה לי דיסק דמו עם המשחקים הראשונים שאיי פעם שיחקתי, ויום אחד אמא שלי העלימה אותו כי היא חשבה שהמשחקים אלימים מדי, מאז אני מנסה למצוא את כל המשחקים שהיו לי על הדיסק זה פשוט מסע מטורף, היום מצאתי את האתר שלכם, אני לא מאמין שהדיסק שהיה לי היה בעברית, אבל זכור לי בבירור שעל הדיסק היה לוח דמקה שחור לבן עם שמיים אדומים, כשבאתי לכאן ראיתי שאחד התקליטורים באוסף כאן מתאים לתיאור!!!!! הוא מופיע בתמונה 4 בשרשור של התקליטורים
https://www.old-games.org/f/viewtopic.php?f=1&t=20541

ספציפית אני מדבר על הדיסק הזה!!!
תמונה

אני לא מבין מה רשום שם אני רק מבין Exce ?? Ne ? something חוץ מזה אני לא מוצא שום דבר בגוגל לגבי הדיסק או השם

אבל אני מאמין שזה הדיסק שלי!!! אחרי כל השנים האלה זה הדיסק שלי!

אני אשמח כל כךךךךךךך אם למישהו יש מידע על הדיסק הספציפי הזה!! כל פיסת מידע הכי קטנה תעזור!! אם אתם יודעים את השם של הדיסק או אפילו יותר טוב אם יש למישהו את הדיסק אני כל כך אשמח לעזרה

למקרה וזה לא הדיסק, ומישהו רוצה לעזור לי לנחש איזה דיסק היה לי - את התיאור של הדיסק נתתי כבר למעלה, אני ארשום את המשחקים שאני זוכר שהיו על הדיסק (זאת כמובן לא רשימה מלאה וגם יכול להיות שבחלק מהם אני מתבלבל עם עוד דיסק שהיה לי אבל רובם המוחלט היה על הדיסק הזה)

f.a.k.k 2: heavy metal
Hexplore
Star Wars Jedi Knight: Dark Forces ll
Excalibur 2555 AD
Nightmare Creatures
A fishing simulator game

עד כאן משחקים שאני בטוח שהיו בדיסק שלי שאני מחפש, מלמטה אני ארשום משחקים שיכול להיות שהיו בדיסק הזה ויכול להיות שהיו בדיסק אחר שהיה לי מאותה תקופה (אשמח למצוא גם אותו אם אתם יכולים לעזור)
Galapagos
Warbreeds
G-police
Virtua Cop 2
Gex

יש לי עוד משחקים שאני זוכר רק לפי תיאורים ולא מצאתי עדיין אבל זה בשביל הפורום השני של מציאת משחקים, פה אני רק מנסה למצוא את הדיסק! כל עזרה מוערכת בגדול!!

אם מישהו לפחות יוכל לאמר לי ב100% מה השם על הדיסק אשמח כל כך!! תודה מראש!!

עריכה ועדכון!!! -
מצאתי את החברה, קוראים להם excellnet והם נוסדו בשנת 1991, החברה שלהם מכרה מחשבים חלקי מחשבים צורבים אלקטרוניקה ועוד וסיפקה שרתים ושירותים למי שהיה צריך, הם היו חברה קטנה אבל גלגלו הרבה כסף והיו ידועים בזמנו, הם חלק מקבוצת אקסלנט שאחרי זה הפכה לקבוצת datasafe, המנכל שמו עומרי נירהוד, הם קרסו בשנת 2009 אחרי שחברו עם חברת DMO (אלה שהיו מוכרים את הדיו)

הדיסק הזה זה דיסק דמו שהם הפיקו בעצמם בשנת 1998/1999 גג 2000.
אין לי מושג איך למצוא את הדיסק שוב אם מישהו מכיר את הבחור שצילם את התמונות בשרשור של תקליטורי האספנות או יודע לתת לי רמז על איפה להתחיל אפילו לחפש את הדיסק הזה אשמח כל כך!!

למי שמעוניין אפשר לנבור באתר שלהם כאן -
https://web.archive.org/web/20000511022 ... are.co.il/

הנה תמונה של הלוגו משנת 2000 בחודש מאי
תמונה

לפי מה שהבנתי יש חנויות אספנים אני אלך לאחת, אם מישהו יכול להמליץ לי על מקום לחפש דיסק דמו משנת 98/99/2000 מחברה שכבר פשטה רגל לפני עשר שנים אשמח למידע, וכן שוב הבחור שצילם את התמונות פה אני חייב ליצור איתו קשר אם מישהו יודע מי הוא! אני בכיף ישלם על הדיסק או אפילו רק על התוכן בפנים אם אני יוכל להעתיק אותו ל USB ולקחת הביתה, אני מאוד רוצה את המשחקים בפנים, זה הילדות שלי, תודה שוב לכולם!
נערך לאחרונה על ידי יש תקווה ב ש' מרץ 30, 2019 10:50 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.
emh
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: מבקש עזרה בלזהות תקליטור ישן שמצאתי פה!! התקווה האחרונה שלי

שליחה על ידי emh »

אני חושב שזה די ברור שכתוב שם אקסל-נט באנגלית.
(פעמיים אל, וטי בסוף, ולא במשמעות של מצוין) - אין לי את הדיסק הזה.
יש תקווה
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: מבקש עזרה בלזהות תקליטור ישן שמצאתי פה!! התקווה האחרונה שלי

שליחה על ידי יש תקווה »

תודה חבר! זה מה שחשבתי שרשום אבל אני לא יכול למצוא עליהם כלום! אשמח לעוד מידע ממי שיודע, ותודה שוב:)

עריכה: חיפשתי אותם שוב והצלחתי למצוא דברים, עדכנתי בפוסט המקורי, עדיין צריך עזרה!!!!
יש תקווה
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: *עדכון למטה!* מבקש עזרה בלזהות תקליטור ישן שמצאתי פה!! התקווה האחרונה שלי

שליחה על ידי יש תקווה »

מקפיץ!! מבקש מאוד עזרה אני עדיין רוצה למצוא את משחקי הילדות שלי!! תודה מראש לכולם
סמל אישי של משתמש
אופיר
מנהל
מנהל

שליחה על ידי אופיר »

אני קצת הלכתי לאיבוד.
אתה מחפש משחקים ספציפיים שאתה יודע את השמות שלהם או את הדיסק הספציפי (שכנראה כלל גרסאות דמו) ?
ע"פ השמות שרשמת בתחילה כאן, אני משער (מהזכרון שלי) שיש לי כמעט את כולם בגרסא כזו או אחרת.
יש תקווה
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יש תקווה »

אופיר כתב: ד' אפריל 17, 2019 8:24 am אני קצת הלכתי לאיבוד.
אתה מחפש משחקים ספציפיים שאתה יודע את השמות שלהם או את הדיסק הספציפי (שכנראה כלל גרסאות דמו) ?
ע"פ השמות שרשמת בתחילה כאן, אני משער (מהזכרון שלי) שיש לי כמעט את כולם בגרסא כזו או אחרת.
היי אופיר! תודה על התגובה, אני מאוד שמח לשמוע!! כן אני מחפש את הדיסק הספציפי הזה שהתמונה שלו בתגובה הראשונה של השרשור, הדיסק של excellnet שהם חברת מחשוב ישראלית ישנה כמו אייבורי של פעם כנראה שאתה מכיר אותם :) בדיוק מה שבתמונה זה הדיסק שאני מחפש, אם יש לך מידע עליו או אם תוכל לחבר אותי למישהו שאתה מכיר שיכול להיות יודע על הדיסק, אשמח מאוד לדעת עוד על הדיסק והמשחקים שבו, ובמקרה הכי טוב לקבל את הקבצים של הדיסק, אם צריך אז אין לי בעיה אפילו לשלם בשביל התכולה של הדיסק, יש לי דיסקורד שאני זמין בו כל הזמן אשמח לשלוח בפרטי כי אני לא יודע אם מותר לשים אותו פה ואני לא רוצה להסתכן, אני מודה לך ומחכה לעוד מידע !!
סמל אישי של משתמש
אופיר
מנהל
מנהל

שליחה על ידי אופיר »

יש תקווה כתב: א' אפריל 28, 2019 8:51 pm
היי אופיר! תודה על התגובה, אני מאוד שמח לשמוע!! כן אני מחפש את הדיסק הספציפי הזה שהתמונה שלו בתגובה הראשונה של השרשור, הדיסק של excellnet שהם חברת מחשוב ישראלית ישנה כמו אייבורי של פעם כנראה שאתה מכיר אותם :) בדיוק מה שבתמונה זה הדיסק שאני מחפש, אם יש לך מידע עליו או אם תוכל לחבר אותי למישהו שאתה מכיר שיכול להיות יודע על הדיסק, אשמח מאוד לדעת עוד על הדיסק והמשחקים שבו, ובמקרה הכי טוב לקבל את הקבצים של הדיסק, אם צריך אז אין לי בעיה אפילו לשלם בשביל התכולה של הדיסק, יש לי דיסקורד שאני זמין בו כל הזמן אשמח לשלוח בפרטי כי אני לא יודע אם מותר לשים אותו פה ואני לא רוצה להסתכן, אני מודה לך ומחכה לעוד מידע !!
אני מכיר את החברה, היא הייתה קיימת בזמני (-:
אני אחזור שוב, אין לי את הדיסק עצמו אבל את המשחקים שציינת יש לי.
אם אתה מחפש את המשחקים עצמם - אני יכול לדאוג לזה, אם אתה מחפש דווקא את הדיסק עצמו - לצערי אין לי איך לעזור בזה.
סמל אישי של משתמש
Ondskan
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Ondskan »

הייתי ממליץ לך לשאול על הדיסק בקבוצה "רטרו גיימר" שהיא אחת הקבוצות הגדולות לרטרו גיימינג בארץ:
https://www.facebook.com/groups/retrogamerisrael/

בפייסבוק יש הרבה יותר חשיפה מאשר פה בפורום ואולי למישהו יש את הדיסק :)
יש תקווה
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יש תקווה »

אופיר כתב: ב' אפריל 29, 2019 8:05 am
יש תקווה כתב: א' אפריל 28, 2019 8:51 pm
אני מכיר את החברה, היא הייתה קיימת בזמני (-:
אני אחזור שוב, אין לי את הדיסק עצמו אבל את המשחקים שציינת יש לי.
אם אתה מחפש את המשחקים עצמם - אני יכול לדאוג לזה, אם אתה מחפש דווקא את הדיסק עצמו - לצערי אין לי איך לעזור בזה.
תודה על התגובה והתמיכה אופיר :) חשבתי לעצמי שבטוח אתה מכיר את החברה ואני שמח שזה נכון חחח, אני עוד הייתי קטן מדי בשביל להתעמק בזה ויום אחד אמא שלי זרקה לי את הדיסק ופאף נעלם...
את המשחקים אין לי בעיה למצוא כי אני יודע את השם אבל אני מודה לך מאוד על ההצעה והעזרה בכללי, אני מחפש את הדיסק עצמו כן,הלוואי ומישהוא כאן ידע! אתה מכיר אולי את הבחור שצילם את התמונות בשרשור המרכזי שלכם של דיסקים דמו של פעם? אם מישהו יודע ואני אוכל ליצור איתו קשר אז בדוק יש לו את הדיסק!

אני מקווה שאולי המנהל השני מכיר?
תודה רבה על העזרה בכל מקרה אופיר ואני אמשיך לחפש!
sonick5 כתב: ב' אפריל 29, 2019 12:35 pm הייתי ממליץ לך לשאול על הדיסק בקבוצה "רטרו גיימר" שהיא אחת הקבוצות הגדולות לרטרו גיימינג בארץ:
https://www.facebook.com/groups/retrogamerisrael/

בפייסבוק יש הרבה יותר חשיפה מאשר פה בפורום ואולי למישהו יש את הדיסק :)
היי סוניק, תודה רבה לך על התגובה והעזרה, זה פוטנציאל למצוא את הדיסק ואני אנסה שם גם! תודה רבה שוב :)

החיפוש ממשיך, מקווה שיהיו כאן עוד תגובות בהמשך, תודה לכל מי שהגיב וקרא עד עכשיו!
יש תקווה
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יש תקווה »

שלום חברים אני מקפיץ בתקווה שאולי יש עוד מידע ממישהוא, ספציפית מ gordi שהעלה את התמונה של הדיסק שלי בשרשור של התקליטורי אוסף, אני אשמח אם זה יוכל להגיע ל gordi ועוד אנשים שיעזרו לי, אני עדיין מחפש!
יש אולי את התקליטורים האלה בחנויות משחקים ישנים בתל אביב?
@sonick5 תודה על העצה, הצטרפתי לקבוצה אני מחכה שיאשרו אותי ואז אשאל שם גם!

מחכה לעוד תשובות תודה לכולם שקראו!!
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

אם תצליח להשיג את הדיסק בבקשה תעלה ISO שלו לפה, זה אוסף שהייתי שמח שיהיה לי :P
יש תקווה
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי יש תקווה »

dj_anubis כתב: ב' דצמבר 16, 2019 12:13 pm אם תצליח להשיג את הדיסק בבקשה תעלה ISO שלו לפה, זה אוסף שהייתי שמח שיהיה לי :P
בכיף בכיף בכיף!! אם אני ימצא את הדיסק הדבר הראשון שאני יעשה זה להמיר אותו לפורמט שבו אוכל להפיץ אותו, אעלה אותו ל 4-5 אתרים שונים ואתרום אותו לפה וגם אפיץ אותו בקבוצה של רטרו גיימינג והתנועה לשימור משחקים, יש עוד דיסק שאני מחפש שונה מזה שהוא גם דיסק מהילדות שלי שנשבר אבל הוא אצלי פיזית, יום אחד אחפש גם אותו וגם אותו אני יפיץ כשאמצא את המשחקים, לצערי זה תהליך שלוקח כל כך הרבה זמן והוא לפעמים מתסכל ומייגע כי אתה לא יודע אם תמצא את זה וכמה פעמים אפשר לשאול במקומות שונים, אבל אני מקווה שיום אחד תבוא הגאולה ושוב אם למישהוא יש מידע בבקשה לכתוב פה!! תודה!
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

דרך אגב אם לך או למישהו מפה יש את שני הדיסקים הבאים בבקשה שיעלה:
האתגר הבא:
http://www.old-games.org/nextch.php

פנטזיה 200
http://www.old-games.org/nextch.php

דרך אגב...אני ממליץ לך להצטרף לקבוצת DISCORD בלינק הזה ולשאול שם, יש סיכוי שלמישהו שם יש את זה:
https://discord.gg/E734kpX
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא