[הורדה] אלימלך אגוז בתככי הרייטינג

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: [הורדה] אלימלך אגוז בתככי הרייטינג

שליחה על ידי idoS » ו' אוקטובר 28, 2011 12:24 am

Og כתב:אני לא רואה קובץ "BALASNAKE.DXR" אלא רק "BLASNAKE.DXR".
סלח לי, תוקן.
Og כתב:בנוסף, קודם אמרת שהקובץ הוא "BOXSNAKE.DXR", איזה מהם הוא הנכון?
כעיקרון ההודעה החדשה יותר היא המעודכנת.
יתרה מכך, האם צריך להשאיר את השינוי עד לסוף המשחק? או שלאחר מעבר הקטע עם הנחש יש לשנות בחזרה? הקובץ FOOD2.DXR לא נחוץ בהמשך המשחק?
וואי האמת שאני ממש לא זוכר, אני מבטיח לבדוק זאת מחר בבוקר. אנסה לשנות קובץ שמופעל בהתחלה לFOOD2 ולראות כיצד זה משפיע.
ומה עם בעיות המסך השחור (אצלי זה לא קרה בכלל)? יש איזשהו פתרון?
אני לא ממש בטוח אבל לעיתים הופך המסך לשחור. כשזה קרה אצלי, היישום לא הגיב. כשזה קרה אצל RG הוא יכל להמשיך לשחק כרגיל עי"י לחיצה על כפתור F10 שמוביל לקבלה או עי"י לחיצה על "קישור" לחדר השני מבלי לראות זאת. (יש לציין שכרגע אני בלי כרטיס מסך ואולי בגלל זה היישום לא הגיב). אני רק אוסיף שאין לי פתרון לבעיה מכיוון שבגרסה ששוחררה להורדה חופשית בVGAMES, הבעיה לא התרחשה כלל.

מחר בבוקר אבדוק את הקטע של שינוי הקבצים לעומק (אם צריך להחזיר את הקובץ בחזרה וכ'ו).

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ו' אוקטובר 28, 2011 12:33 am

אתה יכול לבדוק אם המסך השחור מתרחש גם לאחר שאתה מיישם את הטלאי ? אם יש לך את ההורדה החדשה יותר תפעיל את PATCH.BAT כדי ליישם אותו. אם לא, אתה יכול להוריד אותו מכאן:
http://server10.old-games.org/g/display ... play_media" target="_blank

בנוסף, סתם קטנוניות, אם לא היה לך כרטיס מסך לא היית יכול לראות כלום, לא רק את המשחק. מה שאתה מתכוון כנראה זה שכרטיס המסך לא עובד טוב, או לחלופין שאתה משתמש בכרטיס מסך אחר זמנית (המשולב בלוח אם?)

סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS » ו' אוקטובר 28, 2011 12:41 am

Og כתב:אתה יכול לבדוק אם המסך השחור מתרחש גם לאחר שאתה מיישם את הטלאי ? אם יש לך את ההורדה החדשה יותר תפעיל את PATCH.BAT כדי ליישם אותו. אם לא, אתה יכול להוריד אותו מכאן:
http://server10.old-games.org/g/display ... play_media" target="_blank

בנוסף, סתם קטנוניות, אם לא היה לך כרטיס מסך לא היית יכול לראות כלום, לא רק את המשחק. מה שאתה מתכוון כנראה זה שכרטיס המסך לא עובד טוב, או לחלופין שאתה משתמש בכרטיס מסך אחר זמנית (המשולב בלוח אם?)
בשמחה, אנסה זאת מחר.

כרטיס המסך שלי שבק חיים, איני מסוגל לשחק במשחקי מחשב. אני יכול לצפות במסך המחשב באיכות ירודה. משום מה אני כן יכול לשחק בתככי הרייטינג. מה שקורה זה שWindows חוסם לי את התקן כרטיס המסך (קוד 43), בהתחלה המחשב "קפא" סתם כך ונדרשתי להפעילו מחדש, לאחר מכן הוא נחסם. נראה כי הוא פשוט עשה את שלו וצריך להחליף חדש. עד כמה שידוע לי, אם אין לך כרטיס מסך אתה עדיין יכול לצפות במסך אך באיכות ירודה שלא מסוגלת להציג גרפיקה מתקדמת. אולי זה באמת אודות לכרטיס מסך בסיסי שמשולב בלוח אם כמו שאמרת, אך הכרטיס מסך שהתקלקל לי הוא חיצוני מאת חברת Nvidia.

סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS » ו' אוקטובר 28, 2011 10:00 am

טוב, שיניתי את ההגדרות כך שקובץ הארקייד יפנה אותי ישירות למלחמה מול הנחש של בלה.
להפתעתי גיליתי שמלחמה קטנה עם הנחש תוקעת את המשחק (דבר שלא קרה בשחרור ההורדה של VGAMES):
הצג/הסתר תוכן
בהנחה שזה לא קורה במקומות אחרים במשחק, הדבר לא נורא מכיוון שגם ככה לא ניתן להביס את הנחש.
בדקתי את האפשרות להביס את הנחש עי"י הAC ונחלתי הצלחה.
התקנתי את הPatch שהבאת לי ולצערי הרב נגמרו לי הסוללות בעכבר. ניסיתי בכל זאת לבדוק אך העכבר כל שניה נתקע לי באמצע הקרב והנחש מנצח אותי. אני חושב שזה טיימינג מספיק טוב ללכת לקניון ולקנות עכבר שלא זולל 12 סוללות בשבועיים :roll:

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ו' אוקטובר 28, 2011 1:46 pm

idos055 כתב:מלחמה קטנה
אין לי מושג מה זה אומר...
idos055 כתב:התקנתי את הPatch שהבאת לי ולצערי הרב נגמרו לי הסוללות בעכבר. ניסיתי בכל זאת לבדוק אך העכבר כל שניה נתקע לי באמצע הקרב והנחש מנצח אותי
לא התכוונתי שתבדוק את הקרבות כי אני יודע שהם לא ישתנו. התכוונתי שתבדוק את המקרים שבהם המשחק קורס/נהיה מסך שחור.
idos055 כתב:אני חושב שזה טיימינג מספיק טוב ללכת לקניון ולקנות עכבר שלא זולל 12 סוללות בשבועיים :roll:
הלוג'יטק MX1100 שלי דורש החלפת סוללות פעם בכמה חודשים. בכלל, עכבר בנזונה בכלום כסף (באיזור 200 ש"ח לפני שנתיים), אבל עכשיו הם כבר ישנים ובטח יש ללוג'יטק יורש יותר טוב (אבל אם בכל זאת בא לך לקנות עכבר עתיק במחיר מופקע, תהנה)
[/סוף OFF]

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi » ו' אוקטובר 28, 2011 1:59 pm

Og כתב: גורדי, תוכל בבקשה שוב להעלות את הקבצים (סליחה על הטרטור)?
העלתי, תודה רבה.
Og כתב:שפצרתי קצת את ההודעה בהתאם להערות, גם יצרתי רובריקה חדשה (מידע טכני על הקבצים) המכילה גודל מדויק לבקשת R.G.
כל הכבוד :-)

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ו' נובמבר 04, 2011 3:08 am

Og כתב:יצרתי רובריקה חדשה (מידע טכני על הקבצים) המכילה גודל מדויק לבקשת R.G.
אחלה. (אני עדיין אעדיף שזה יופיע גם בדפי ההורדה החיצוניים של השרת לצד קישורי הקבצים, אם אפשרי.)

idos055 כתב:להביא הורדה של AC בליווי הסבר על הגדרת הקליקים המקסימליים או שזה מיותר?
בשאילתא זה יהיה מיותר, אבל אתה יכול לעשות זאת בהודעה כאן שתקושר מהערך בשאילתא.
idos055 כתב:הרגישו חופשי לשפץ כראות עיניכם.
בהחלט. חוץ משינוי של הסדר והצגת הדברים (לכשאערוך ערך כזה), אציין כאן פעם שלישית (פעם שניה במפורשות) שזה לא נכון שניצחון הוא "בלתי אפשרי", גם אם קשה.
תודה על ההוראות. :thumbleft:

סליחה שאני לא יכול לבדוק את הפאטצ' בעצמי. התנאים להופעת המסך השחור לא ברורים ממש (להערכתי זה קורה רק בפעם הראשונה במקום כלשהו אחרי שהסצינה משתנה, כל חצי שעה. מתי זה קורה, אין לי שמץ), והתופעה לא ממש נפוצה אצלי, כך שאני די צריך לשחק במשחק הזה כולו כדי לוודא זאת ברצינות ואין לי זמן לזה.
גם הפתרון לא אחיד. לרוב המשחק מתנהג כרגיל כמו שאמרתי, רק במסך שחור (לא כולל דמויות שמנהלות דיאלוגים שמופיעות באקראי ונראות). אבל קרה (מעט מן התופעה הקודמת ונדמה לי שבמקומות אחרים) שהוא גם לא הגיב, ואאל"ט היו מקרים כאלו גם כאשר שיגור לקבלה עם F10 עבד, וגם כאשר לא עבד ולא היתה בררה אלא לצאת מהמשחק.

עכבר חוטי FTW

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi » ש' נובמבר 05, 2011 8:09 pm

Radioactive Grandpa כתב:
Og כתב:יצרתי רובריקה חדשה (מידע טכני על הקבצים) המכילה גודל מדויק לבקשת R.G.
אחלה. (אני עדיין אעדיף שזה יופיע גם בדפי ההורדה החיצוניים של השרת לצד קישורי הקבצים, אם אפשרי.)
אפשרי, יגיע בעתיד.

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » א' נובמבר 06, 2011 8:35 pm

עדיין אין הודעה (או ערך בשאילתא) שמרכזת את כל המידע מהשרשור הזה. אני לא רוצה להלחיץ אף אחד, רק אומר שאני אמתין בסבלנות ואם/כאשר יהיו הודעה או ערך כזה, אקשר אליהם.

Radioactive Grandpa כתב:
עכבר חוטי FTW
זה בדיוק מה שאני חשבתי במשך שנים ארוכות כתוצאה מנסיונות מרים עם עכברים אלחוטיים, אבל דעתי התהפכה ב180 מעלות לאחר קניית ה MX1100. בכלל, הטכנולוגיה האלחוטית התקדמה במידה עצומה בשנים האחרונות, אין טעם להיות מקובע כאשר יש רק יתרונות ואין חסרונות.

סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS » ב' נובמבר 07, 2011 9:54 am

Og כתב:עדיין אין הודעה (או ערך בשאילתא) שמרכזת את כל המידע מהשרשור הזה. אני לא רוצה להלחיץ אף אחד, רק אומר שאני אמתין בסבלנות ואם/כאשר יהיו הודעה או ערך כזה, אקשר אליהם.

Radioactive Grandpa כתב:
עכבר חוטי FTW
זה בדיוק מה שאני חשבתי במשך שנים ארוכות כתוצאה מנסיונות מרים עם עכברים אלחוטיים, אבל דעתי התהפכה ב180 מעלות לאחר קניית ה MX1100. בכלל, הטכנולוגיה האלחוטית התקדמה במידה עצומה בשנים האחרונות, אין טעם להיות מקובע כאשר יש רק יתרונות ואין חסרונות.
הבעיה עם המסך השחור מקשה עלי לבדוק זאת לעומק.
מבדיקה בגרסת המשחק שהורדה מהאתר הרשמי, עליך להחליף את הקובץ כפי שציינתי בקטע הנוכחי ולהחזירו לאחר שתשתגר לארוחת הבוקר (באם לא תעשה זאת, לא תהיה לך מנגינת רקע במשחק). דרך אגב, ארוחת הבוקר תתנהל בלי מנגינה גם כן (אלא אם תפעל עי"י הדרך השנייה של AC).

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ו' נובמבר 18, 2011 12:08 am

בלי נדר אבדוק את פתרון הקבצים בצורה מעשית בשבועות הקרובים ואז אנסח ערך, אולי על הדרך אמצא גם תשובה בעניין הפאטצ' והמסך השחור.

[עריכה, 1/12/11: נא לא לראות בזה הכרזה על זכות ראשונים לייסוד הערך... כל הקודם זוכה...]

גם כסף הוא סוג של יתרון/חסרון...

סמל אישי של משתמש
טראנקס
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי טראנקס » ש' נובמבר 19, 2011 12:32 am

בצעירותי נחרדתי מהמראה של דן שילון במשחק, במיוחד בשלב בתמונה הזו:

תמונה

זה גרם לי להפסיק לשחק :shock:

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן » ש' נובמבר 19, 2011 1:23 pm

שלום לך טראנקס...Long Time

סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS » ו' דצמבר 16, 2011 10:53 am

אז מה אתה מציע בעצם, להתקין את הטלאי או להוריד ישירות את המשחק?
אני הולך להריץ בדיקה במחשב נייד עם מערכת הפעלה Windows 7 - 64 bit.

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ו' דצמבר 16, 2011 8:24 pm

עדיף קודם בלי הטלאי, רק אם יש בעיות (מלבד בעיית המהירות) צריך לנסות את הטלאי.

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא