[הורדה] אלימלך אגוז בתככי הרייטינג

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Og
מנהל
מנהל

[הורדה] אלימלך אגוז בתככי הרייטינג

שליחה על ידי Og »

שם המשחק בעברית: אלימלך אגוז בתככי הרייטינג
שם באנגלית: Rating (?)
שמות נרדפים: תככי הרייטינג, פיפוש: תככי הריטינג
חברה: גיליוטין (רנן ורועי גלוזמן) יצרו והד-ארצי מולטימדיה הפיצו
שפות: עברית (שפת המקור)
שנה: 1996
מערכת הפעלה עבורה נוצר המשחק: חלונות 95 (יישום 32 סיביות)
גודל הורדה: 195MiB
מידע נוסף: מהאתר הרשמי, בפייסבוק, בויקיפיפוש
מידע טכני על הקבצים המכווצים (לחצו על "הצג/הסתר תוכן" כדי לצפות):
הצג/הסתר תוכן
עזרים:
תיאור (מתוך האתר הרשמי) :
המשחק הראשון לאחים גלוזמן היה "תככי הרייטינג", בהוצאת הד ארצי ובכיכובו של אלימלך אגוז (משה פרסטר). העלילה מתרחשת במלון כושל בחדרה אליו מגיעים כל המפורסמים והידוענים של התקופה. אל המלון מגיע גם אלימלך אגוז, בלש חסר עמוד שדרה, שמוצא עצמו באמצע תעלומה משונה. את המשחק כתבו האחים גלוזמן יחד עם משה פרסטר.
---------------------------
אלימלך אגוז, בלש שלומיאל וחסר תועלת, מקבל חופשה מעבודתו במשטרת אבן יהודה ומגיע לנופש במלון "נופי חדרה" - מלון מס' 1 בחדרה והסביבה, הממוקם ליד הארובות. במלון מתארחים שלל סלבריטאים. אלימלך אגוז מגלה במהרה כי קיימת רשת שלמה של תככים ומזימות בין כל הסלבריטאים שמובילה בלילה הראשון לחופשה להעלמותו של גדי שיחון - מנחה תוכנית האירוח "פרובוקציות חיות עם גדי שיחון". מנהל המלון המשונה, אשר נתקף חרדה עמוקה לתדמית מלונו, מטיל על אלימלך אגוז את מלאכת פתרון התעלומה הדיסקרטית הזו. העניינים מתחילים להסתבך כאשר ביום השני מגיעה אורחת חדשה למלון. אלימלך אגוז, שברור לכולם, כי אין לו שום מושג מה נעשה איתו, נאלץ בערב היום השלישי להציג לפני קהל האורחים הסבר מפורט על מהלך המאורעות שהתרחשו ולהצביע על החשוד בפרשה.
תמונות(ללחוץ להגדלה):
תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה
לעוד תמונות...

הורדה
לחצו כאן כדי להוריד את אלימלך אגוז בתככי הרייטינג.

הוראות הפעלה לחלונות XP, 9X, ויסטה ו-7
פריסה:
לאחר הורדת הקובץ יש לחלץ (לפרוס) אותו, כדי לעשות זאת לחצו על הקובץ הראשון לחיצה כפולה ועקבו אחר ההוראות שעל המסך. בסיום החילוץ תיווצר תיקייה בשם rating, יש להיכנס אליה להמשך ביצוע ההוראות.
הפעלה:
כדי להפעיל את המשחק לחצו לחיצה כפולה על הקובץ GO.BAT ולא על הקובץ EGOZ95.EXE !

הערות, בעיות ושאלות נפוצות
1. ההורדה הזו באה מהגרסה המקורית שיצאה לחנויות על תקליטור ולא מההורדה ששוחררה לציבור במאי 2008.

2. לא שיחקתי בה ממש אז אינני יודע אם ישנם באגים או בעיות. אם אתם מוצאים כאלה, אנא דווחו וננסה לפותרם ביחד.

3. אם אין לכם קולות ומוזיקה במשחק כנראה שהבעיה היא שהמשחק לא מוצא את קבצי הקול - סביר להניח שהפעלתם את הקובץ EGOZ95 במקום את הקובץ GO. אם לא, יתכן שהSUBST לא נקלט במחשבכם בגלל שיש כבר כונן R, או מסיבה אחרת. כדי לעקוף את השימוש בכונן מדומה אפשר להעתיק את התיקייה SOUNDS שנמצאת בתוך התיקייה CD לשורש כונן קשיח במחשבכם (מלבד כונן C) או לצרוב אותה לתקליטור.

4. ישנו טלאי (PATCH) באתר הרשמי. כל שהוא עושה זה להחליף את הקובץ MAINMENU.DXR בקובץ אחר שבא למעשה גם מהתקליטור המקורי, רק מגרסת המקינטוש. אם אתם נתקלים בבעיה ורוצים לנסות את הטלאי, תוכלו להפעיל את הקובץ patch.bat שבתקיית המשחק, שם תנתנה לכם שלוש אפשרויות: לחיצה על 1 תחזיר את המשחק לגרסה המקורית, כלומר לפני הטלאי, לחיצה על 2 תיישם את הטלאי ולחיצה על 3 תצא ללא שינויים. אם לא לוחצים על שום מקש תבחר אפשרות 1 אוטומטית לאחר 60 שניות. לאחר יישום הטלאי יש להפעיל את המשחק כרגיל (אם המשחק מבקש לפתוח קובץ מסוים יש ללחוץ על OPEN בלי לבחור כלום).

5. אם מופיעה לכם שגיאה בנוגע לקובץ WING, נסו להחל מצב תאימות לחלונות 95. אם זה לא עוזר, דווחו בפורום.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: [הורדה] אלימלך אגוז בתככי הרייטינג

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

1. ש'כוייח. :thumbleft:
2. המשחק לא עולה אצלי, אני מקבל הודעת שגיאה: "This program requires at least 3MB of free memory to run" (הגרסה הקודמת שהיתה ברשותי הופעלה בסדר). הפעלתי את Go.bat כמובן.
3. זה לגורדי, הצעה/בקשה קטנה: בשת"ק כשקבצים מפוצלים לחלקים (ובעצם בכלל), לציין את הגודל במדוייק של כל חלק בדף ההורדה, ע"מ שיהיה אפשר לעמת את זה מול הקובץ שהורד במידה שישנן בעיות (הקובץ השלישי ירד חלקית בנסיון הראשון משום מה, נאלצתי לעמת את הקבצים מול אלו שהועלו ל-MultiUpload. אגב, בנזונה של שרת. כדאי להוסיף אותו להמלצות בהודעת הנחיות השת"ק).
3.ב. בעניין דומה, תכנית החילוץ של מסע אל העבר לא יכולה לבדוק את שלמות כלל הקבצים לפני שהיא מתחילה בחילוץ?
4. מציע להוסיף לינק לאתר הרשמי, במיוחד כשזה מצוין כמה פעמים.
5. יש שיבוש בפיסוק של החלק השני של התיאור למשחק, שאמרת שהוא מהאתר הרשמי (איפה הקטע הזה מופיע? לא ראיתי אותו שם).
הנה תיקון (נסיון על פי ההגיון, כאמור לא מצאתי את המקור):
אלימלך אגוז, בלש שלומיאל וחסר תועלת, מקבל חופשה מעבודתו במשטרת אבן יהודה ומגיע לנופש במלון "נופי חדרה" - מלון מס' 1 בחדרה והסביבה, הממוקם ליד הארובות. במלון מתארחים שלל סלבריטאים. אלימלך אגוז מגלה במהרה כי קיימת רשת שלמה של תככים ומזימות בין כל הסלבריטאים שמובילה בלילה הראשון לחופשה להעלמותו של גדי שיחון - מנחה תוכנית האירוח "פרובוקציות חיות עם גדי שיחון". מנהל המלון המשונה, אשר נתקף חרדה עמוקה לתדמית מלונו, מטיל על אלימלך אגוז את מלאכת פתרון התעלומה הדיסקרטית הזו. העניינים מתחילים להסתבך כאשר ביום השני מגיעה אורחת חדשה למלון. אלימלך אגוז, שברור לכולם, כי אין לו שום מושג מה נעשה איתו, נאלץ בערב היום השלישי להציג לפני קהל האורחים הסבר מפורט על מהלך המאורעות שהתרחשו ולהצביע על החשוד בפרשה.
6. זה אמנם לא שיקול שלי, אבל חתימת המים על התמונות הסרוקות גסה מאוד בעיני. אם זה לצורך זיהוי - ניתן להסתפק בצורה צנועה בהרבה. אם זה לצורך הפרסום, אפשר לשים משהו אפילו צבעוני וקטן בתחתיתה. אם זה לצורך מניעת העתקות ללא קרדיט... נו, welcome to the Internet. התעקשות יתר על בלעדיות פוגעת באיכות (אני בכלל שונא כשהקרדיט בא על חשבון שלמות המקור).
זו רק דעתי בכל אופן.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Og כתב:(רנן ורועי גלוזמן)
היום רנן מעדיף את השם רנארד.
Og כתב:2. לא שיחקתי בה ממש אז אינני יודע אם ישנם באגים או בעיות. אם אתם מוצאים כאלה, אנא דווחו וננסה לפותרם ביחד.
אני אשמח אם מישהו יבדוק האם קיימת בגרסה הזו הבאג במעלית.
בנוסף יש את הבאג שלא מאפשר להלחם עם הנחש ביום השלישי, יש דרך כלשהי לעקוף את זה (ע'י שינוי הקבצים) אבל אני לא זוכר בדיוק איך זה עובד, מישהו מתנדב לבדוק גם את זה?
Radioactive Grandpa כתב:6. זה אמנם לא שיקול שלי, אבל חתימת המים על התמונות הסרוקות גסה מאוד בעיני. וכו'
מש'א. אני לא מבין למה לשים סימן מים על תמונות שהן לא יצירה מקורית.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:המשחק לא עולה אצלי, אני מקבל הודעת שגיאה: "This program requires at least 3MB of free memory to run" (הגרסה הקודמת שהיתה ברשותי הופעלה בסדר). הפעלתי את Go.bat כמובן.
אני מכיר את השגיאה הזו... זו שגיאה של פרוג'קטור/דירקטור שנתקלתי בה בעוד משחק שהעליתי ואני די משוכנע שגם כתבתי עליה בפורום, אני רק לא זוכר איזה משחק זה היה.
מה שאני זוכר, לעומת זאת, זה שיש טלאי שמתקן את זה (הטלאי לא קשור למשחק ספציפי, הוא מחפש בקובץ הEXE את הקוד הסורר ומתקן אותו), אז עד שאני איישם את הטלאי ואעלה מחדש (כנראה מחר), תרגיש חופשי לגגל את השגיאה, להוריד את הטלאי וליישם אותו בעצמך (אם אין לך כח, תאמר לי ואעלה בשבילך את קובץ הEXE המתוקן(שוב, כנראה מחר)).
Radioactive Grandpa כתב:תכנית החילוץ של מסע אל העבר לא יכולה לבדוק את שלמות כלל הקבצים לפני שהיא מתחילה בחילוץ?
זה WINRAR SFX סטנדרטי, לא משהו מיוחד שתוכנת עבור האתר...
Radioactive Grandpa כתב:מציע להוסיף לינק לאתר הרשמי, במיוחד כשזה מצוין כמה פעמים.
איפה היית ממליף לעשות זאת? בעזרים? מילה מקושרת בסיקור?
Radioactive Grandpa כתב:יש שיבוש בפיסוק של החלק השני של התיאור למשחק, שאמרת שהוא מהאתר הרשמי (איפה הקטע הזה מופיע? לא ראיתי אותו שם).
הנה תיקון (נסיון על פי ההגיון, כאמור לא מצאתי את המקור):
הנה, מכאן:
http://www.piposh.co.il/RATING.htm" target="_blank
יכול להיות שהקידוד שלי לא היה מכוון נכון ולכן סימני הפיסוק לא במקומות המתאימים? :scratch:
[חצי עריכה:] לא, אני לא חושב שזה קשור.
אתה בטוח שכדאי לשנות טקסט שמוגדר שמצוטט מהאתר הרשמי? ואם כן, הניסוח שלך סופי?
Radioactive Grandpa כתב:אם זה לצורך מניעת העתקות ללא קרדיט... נו, welcome to the Internet. התעקשות יתר על בלעדיות פוגעת באיכות (אני בכלל שונא כשהקרדיט בא על חשבון שלמות המקור).
זו רק דעתי בכל אופן.
לא יכול להסכים יותר, אך לצערי בגלל אנשים נחמדים כמו Urnfs ו- Ingsoc שמעלים את הסריקות שלי למובי ולוקחים על כך קרדיט (עבור הרבה פחות מנזיד עדשים, יש לציין) לעצמם, נאלצתי לעשות זאת. אני מתנצל על כך, ועשיתי מאמצים גדולים כדי לעצב את החותמת כך שתפריע כמה שפחות ועדיין תהיה קריאה.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

חיפשתי פתרון באינטרנט וזה עבד. דווקא לא הייתי צריך להוריד קובץ כלשהו אלא לשנות הגדרות בלוח הבקרה.
עכשיו מתקבלת אצלי הודעת השגיאה "The application or DLL D:\WINDOWS\system\wing.dll is not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette", אבל אחרי האישור המשחק רץ בכל מקרה.
Octarine כתב:אני אשמח אם מישהו יבדוק האם קיימת בגרסה הזו הבאג במעלית.
לא יודע מהו בדיוק אותו באג מפורסם, בגרסה הקודמת אצלי היו שני עניינים עם המעלית. ראשון - כל הזמן שגיאת סקריפט שפשוט מאשרים והמשחק ממשיך כרגיל. זה לא קיים בגרסה הזו. שני - המשחק יוצא בשגיאה בסביבות המעלית, באופן לא קבוע (אולי הם קשורים). נראה שגם זה לא קיים בגרסה הזו, בינתיים לא קרה לי.
Og כתב:איפה היית ממליץ לעשות זאת? בעזרים? מילה מקושרת בסיקור?
אני חושב ש"מידע נוסף" היא רובריקה שהיתה עשויה להתאים לזה. אפשר להוסיף את עמוד הפייסבוק של המשחק וערך המשחק ב"ויקיפיפוש" בנוסף. (סתם כי חיפשתי בגוגל מידע נוסף... לא שהיתה לי הכרות מוקדמת.)
Og כתב:יכול להיות שהקידוד שלי לא היה מכוון נכון ולכן סימני הפיסוק לא במקומות המתאימים? :scratch:
[חצי עריכה:] לא, אני לא חושב שזה קשור.
גם אני לא. הייתי מהמר שזה משהו שנדפק להם עוד לפני ההעלאה לצורה הנוכחית.
Og כתב:אתה בטוח שכדאי לשנות טקסט שמוגדר שמצוטט מהאתר הרשמי? ואם כן, הניסוח שלך סופי?
אני מבין מאוד למה אתה מתכוון, אבל הסתכל על זה. זה לא ממש קריא.
התיקון שלי מאוד קטן וצנוע. לא שיניתי ולא הוספתי פיסוק (ולא נגעתי בניסוח) גם כשמאוד רציתי. פשוט החזרתי אותו למקומו בטקסט המקור, על פי הערכתי (הגיון תוכן וחוקיות השיבושים). מאותו הטעם.
Og כתב:..... בגלל אנשים נחמדים כמו Urnfs ו- Ingsoc שמעלים את הסריקות שלי למובי ולוקחים על כך קרדיט .....
סליחה על שאלת התם... וזה כל-כך נורא? יש לך שם משתמש משל עצמך במובי שכך ההזדמנות לעצמך נגזלה? ואם לא, אלמלא היה במובי מנגנון קרדיט כזה וזה סתם היה מועלה במובי כדי להפיץ את התוכן הזה לטובת הכלל, גם היית כועס כך?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:חיפשתי פתרון באינטרנט וזה עבד. דווקא לא הייתי צריך להוריד קובץ כלשהו אלא לשנות הגדרות בלוח הבקרה.
כמובן שגם אני נתקלתי בפתרון הזה בזמנו. שלושה דברים שיש לי לומר עליו:
1. אני ממליץ בחום לא להתעסק עם הזכרון הוירטואלי של חלונות ובמיוחד לא לבטל אותו בשום אופן כי זה יכול לגרום לבעיות של יציבות.
2. אני נזכר עכשיו בוודאות שניסיתי את הפתרון הזה אצלי (אז היה לי מחשב אחר (וגם מערכת הפעלה אחרת). המחשב הנוכחי לא נתקל בשגיאה הזו) והוא פשוט לא עבד. אני גם זוכר שקראתי שהוא לא תמיד עובד.
3. אני יודע שאתה לא רומז שצריך להציע את הפתרון הזה במקום הטלאי, אבל בכל זאת חשוב לי לציין שלטלאי אין חסרונות (למיטב זכרוני) והוא פותר את הבעיה מהשורש.
Radioactive Grandpa כתב:עכשיו מתקבלת אצלי הודעת השגיאה "The application or DLL D:\WINDOWS\system\wing.dll is not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette", אבל אחרי האישור המשחק רץ בכל מקרה.
גם את הבעיה הזו אני מכיר ונתקלתי בה במשחק אחר, אבל הפעם אני לא זוכר מה הפתרון. אין לי כרגע זמן אבל אבדוק זאת מאוחר יותר.
Radioactive Grandpa כתב:אני חושב ש"מידע נוסף" היא רובריקה שהיתה עשויה להתאים לזה. אפשר להוסיף את עמוד הפייסבוק של המשחק וערך המשחק ב"ויקיפיפוש" בנוסף. (סתם כי חיפשתי בגוגל מידע נוסף... לא שהיתה לי הכרות מוקדמת.)
יבוצע, תודה.
Radioactive Grandpa כתב:אני מבין מאוד למה אתה מתכוון, אבל הסתכל על זה. זה לא ממש קריא.
התיקון שלי מאוד קטן וצנוע. לא שיניתי ולא הוספתי פיסוק (ולא נגעתי בניסוח) גם כשמאוד רציתי. פשוט החזרתי אותו למקומו בטקסט המקור, על פי הערכתי (הגיון תוכן וחוקיות השיבושים). מאותו הטעם.
קיבלתי, יבוצע (כשאעלה את המשחק מחדש), תודה.
Radioactive Grandpa כתב:סליחה על שאלת התם... וזה כל-כך נורא? יש לך שם משתמש משל עצמך במובי שכך ההזדמנות לעצמך נגזלה? ואם לא, אלמלא היה במובי מנגנון קרדיט כזה וזה סתם היה מועלה במובי כדי להפיץ את התוכן הזה לטובת הכלל, גם היית כועס כך?
כן, לא כרגע ולא (קצת ממהר עכשיו, אם תבקש ארחיב).
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Og כתב:כן, לא כרגע ולא
סליחה, קצת מיהרתי ולכן טעיתי. זה צ"ל "כן, לא כרגע וכן."

[מצטער על הטריפל, לאחר שתקרא אני אערוך את ההודעה הזו לתוך הקודמת ואמחק אותה]

R.G, בדקתי בקשר לטלאי ולפי חיפוש קבצים שכרגע בכונן הקשיח שלי, המשחק שבו עשיתי שימוש בטלאי הוא "המסע שלי לעולם הדמיון". משום מה הטלאי שהיה אצלי לא עבד עם תככי הרייטינג, אבל טלאי אחר כן עובד, או לכל הפחות הוא אומר שהצליח.

אני מאד אודה לך אם תוכל לשנות את הגדרות הזכרון הוירטואלי בחזרה, לראות שהמקור עדיין לא עובד ואז לבדוק אם הקובץ הטלוא כן עובד:
http://www.multiupload.com/OPGAYHQS1W" target="_blank
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

יצאתי דביל ולא שמרתי איפשהו את הערכים המקוריים של הגדרת ה-Custom size של הזיכרון. כשאני מחזיר את ההגדרה מ-No paging file ל-Custom size אני לא מקבל את הערכים שהיו שם קודם, התיבות נשארות ריקות.
ההוראות כאן טובות? כלומר, אם יש לי גי'גה RAM, אני צריך להכניס "1500" ב-Initial size ו-"3000" ב-Maximum size? (או 1536 ו-3072 בהתאמה.)
סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS »

Og כתב:קיבלתי, יבוצע (כשאעלה את המשחק מחדש)
עקבתי אחרי הנושא ולא הצלחתי כל כך להבין, אתה מעלה את המשחק מחדש או שאתחיל לבדוק את הבאגים כעת?
Octarine כתב:אני אשמח אם מישהו יבדוק האם קיימת בגרסה הזו הבאג במעלית.
אקח על עצמי לבדוק זאת בנוסף לבעייתיות לנצח את המציל והנחש במשחק ההתקוטטות.
Octarine כתב:בנוסף יש את הבאג שלא מאפשר להלחם עם הנחש ביום השלישי, יש דרך כלשהי לעקוף את זה (ע'י שינוי הקבצים) אבל אני לא זוכר בדיוק איך זה עובד, מישהו מתנדב לבדוק גם את זה?
כאמור, אני אבדוק אם הבאג קיים בגרסה שog העלה.
הדרך לעקוף את ההתקוטטות עם הנחש בבוקר היום ה3, היא לשנות את שם הקובץ "Snake" לשם זמני שתבחר (שלא יתנגש בשאר הקבצים שנמצאים בתקייה) ואת שם הקובץ של ארוחת הבוקר ה-3 לSnake (איני זוכר את השם המדוייק אך אני מבטיח לבדוק זאת ברגע שog ישיב על שאלתי). כך בעצם כשתגיע לקטע של הנחש אתה תעבור אוטומטית לארוחת הבוקר ה-3. החיסרון בדרך זו היא שאתה מפסיד קטעי מלל מצחיקים שמתרחשים בעת שאתה מנצח את הנחש (ואם איני טועה גם שיחה קצרה עם המנהל שמתרחשת אחרי הניצחון (אחזיר לך תשובה מדויקת בקרוב)).

בכל אופן, על מנת להנות מהקטעים הללו (בהנחה שהבאג יהיה קיים גם בגרסה של og (דרך אגב, המנהלים הסבירו בעמוד הפייסבוק שלהם שזה בעצם לא באג אלא תוצאה של הפעלת משחק ישן על מחשבים חדשים, דבר שגורם לנחש להכות במהירות)), אני ממליץ לך להוריד תוכנת Auto Clicker קלילה. באמצעות תוכנה זו תוכל להגדיר את כמות הקליקים שיבצע העכבר בשנייה. לאחר הפעלת התוכנה והגדרת כמות הקליקים, כל מה שתצטרך לעשות הוא להזיז את העכבר לארבעת הפינות ותוך מספר שניות ספורות הנחש יובס (מניסיון) ותוכל להנות מהמשחק מבלי לדלג על קטעים.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:יצאתי דביל ולא שמרתי איפשהו את הערכים המקוריים של הגדרת ה-Custom size של הזיכרון. כשאני מחזיר את ההגדרה מ-No paging file ל-Custom size אני לא מקבל את הערכים שהיו שם קודם, התיבות נשארות ריקות.
ההוראות כאן טובות? כלומר, אם יש לי גי'גה RAM, אני צריך להכניס "1500" ב-Initial size ו-"3000" ב-Maximum size? (או 1536 ו-3072 בהתאמה.)
אני לא זוכר איך זה היה אצלי אבל נדמה לי שאם זה לא היה מנוהל ע"י חלונות, אז זה היה 768-1500.
למה באמת שלא תשאיר את זה על "מנוהל ע"י חלונות" ?
[עריכה] אוקיי, עכשיו קראתי את הקישור, אין בעיה עם הערכים שציינת ובכלל, זה לא כזה משמעותי, רק חשוב שלא יהיה ערך נמוך מדי כמו 200.
[/עריכה]
idos055 כתב:עקבתי אחרי הנושא ולא הצלחתי כל כך להבין, אתה מעלה את המשחק מחדש או שאתחיל לבדוק את הבאגים כעת?
אני מעלה את המשחק מחדש, ברגע שאקבל מR.G אישור, אבל ההעלאה מחדש נותנת (אם זה יצליח) פתרון לבעיית הזכרון הוירטואלי. אם אתה לא מקבל אותה, ההעלאה החדשה לא רלוונטית עבורך.
idos055 כתב:אקח על עצמי לבדוק זאת בנוסף לבעייתיות לנצח את המציל והנחש במשחק ההתקוטטות.
אני יכול להגיד לך כבר עכשיו שהקרב עם המציל רץ מהר מדי.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

יש אישור, הפאטצ' עובד. (שגיאת ה-DLL עדיין מופיעה. זה בטח לא מפתיע.)

כן, המציל כמעט בלתי מנוצח.
הצג/הסתר תוכן
לא הבנתי שזה בגלל שהקרב מהיר מדי ביחס למקור.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:שגיאת ה-DLL עדיין מופיעה. זה בטח לא מפתיע
גוגל אומר לנסות מצב תאימות ל95 או 98. אני בכל מקרה מתכוון עכשיו לבדוק את המשחק על XP, אבל בכל זאת, אם אתה יכול לנסות מצב תאימות אני אשמח לשמוע את התוצאה.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

וואלאק, עבד. (לא טרחתי לחפש פתרון כי המשחק גם ככה עבד די בסדר. את העניין עם המציל זה לא פתר, אגב.)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

תודה. משום מה אצלי בXP זה לא נתן שום שגיאה, לא על הזכרון ולא על WING, פשוט עובד חלק.
אני בכל זאת רוצה לבדוק משהו. תוכל לכווץ ולהעלות עבורי את כל הקבצים שמתחילים במילה WING מהתיקיות D:\windows\system ו- D:\windows\system32 ?
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אוקי. העליתי למחסן, לנסות אותו קצת. (למה הוא מקבל רק zip ולא rar? לא חבל?)
מותקן אצלי על C, לא על D.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא