הצעות למערכת האתר

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: הצעות למערכת האתר

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

אכן, הסיבה ששאלתי את Ingsoc שם אם היא מלאה היא ששערתי שעשוי להיות לרשימה כזו ערך רב כאן. ונבוכותי, גם אחרי שהוא אישר לא ידעתי מה לעשות עם זה... כיצד אפשר לעגן את השימושיות של הרשימה הזו. (עד אז, אולי המידע הזה מתחבא היכן שהוא באתר הקווסט העברי?)
שרשור עוגן כלשהו נראה לי רעיון רע. לעומת זאת, רשימות מומלצים, קטגוריית משנה, ושאר פנטזיות שהיו לי לגבי כל מיני דברים, זה כן...
במילים אחרות, לפני שאני נעשה מעורפל כהרגלי, אני מניח שצריך להניח קצת תשתיות לפני שיהיה לזה מקום טוב.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

Radioactive Grandpa כתב:אכן, הסיבה ששאלתי את Ingsoc שם אם היא מלאה היא ששערתי שעשוי להיות לרשימה כזו ערך רב כאן. ונבוכותי, גם אחרי שהוא אישר לא ידעתי מה לעשות עם זה... כיצד אפשר לעגן את השימושיות של הרשימה הזו. (עד אז, אולי המידע הזה מתחבא היכן שהוא באתר הקווסט העברי?)
שרשור עוגן כלשהו נראה לי רעיון רע. לעומת זאת, רשימות מומלצים, קטגוריית משנה, ושאר פנטזיות שהיו לי לגבי כל מיני דברים, זה כן...
במילים אחרות, לפני שאני נעשה מעורפל כהרגלי, אני מניח שצריך להניח קצת תשתיות לפני שיהיה לזה מקום טוב.
מכיוון שיש לנו את רובם אולי אפשר לפתוח להם קטגוריה באתר (בדומה למשחקי FPS).
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

תת-קטגוריה נשמע לו כמו רעיון מעשי (הוספתי לניטפוקיה) אבל מן הסתם הוא לא יוכל להוות רשימה מלאה ומושלמת של כל הקווסטים שראו אור בעברית.
אפשר אולי לנסח זאת בתור מעין מאמר או סקירה קצרה שיהיה אפשר להוסיף לרטרו-ספקטיבה. מישהו רוצה להרים את הכפפה?
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

מאמר ברטרוספקטיבה? זה מאבד את רעיון השימושיות.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

Radioactive Grandpa כתב:מאמר ברטרוספקטיבה? זה מאבד את רעיון השימושיות.
גם אני לא חושב שאפשר למצוא מספיק מידע כדי לכתוב מאמר.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

לא ממש מאמר, מעין סקירה קצרה בסגנון של שם, כמה פרטים הוצאה בסיסיים ואולי כמה מילים על העלילה.
זה עדיין לא שימושי בעיניכם?
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

Gordi כתב:לא ממש מאמר, מעין סקירה קצרה בסגנון של שם, כמה פרטים הוצאה בסיסיים ואולי כמה מילים על העלילה.
זה עדיין לא שימושי בעיניכם?
אולי שם בעברית, שם באנגלית, חברה מתרגמת (ושם האדם שתרגם אם זמין), שנת הוצאה מקורית ובישראל.

את זה בהחלט אפשר לעשות, אם הפורמט מקובל עליך אני אכתוב את הרשימה.
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

none of my bussines

שליחה על ידי brother34 »

אני הבנתי שהבעיה ב"שימושיות" הכוונה ב"מי לעזאזל יראה את זה" ואת זה לא נראה לי שפתרתם ע"י הרעיון הזה של כמה מילים וכו'.
(לא שאני רוצה לרפות פה את ידי מישהו, רק לציין שזה עדיין יהיה נדח כמעט כמו הודעה בשרשור נשכח [שאפשר יהיה לציין אליה קישור בשעת הצורך])
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Gordi כתב:זה עדיין לא שימושי בעיניכם?
שימושי, אבל אני מתכוון שבצורה הזו המידע הזה לא נמצא במקום שבו יחפש מי שיהיה מעוניין במענה לצורך הזה.

[עריכה]
אהא. מה שאחינו אמר. 8)
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Re: none of my bussines

שליחה על ידי Ingsoc »

brother34 כתב:אני הבנתי שהבעיה ב"שימושיות" הכוונה ב"מי לעזאזל יראה את זה" ואת זה לא נראה לי שפתרתם ע"י הרעיון הזה של כמה מילים וכו'.
(לא שאני רוצה לרפות פה את ידי מישהו, רק לציין שזה עדיין יהיה נדח כמעט כמו הודעה בשרשור נשכח [שאפשר יהיה לציין אליה קישור בשעת הצורך])
אני מניח שאפשר להדביק את השרשור או לקשר אליו מפינת הרטרו-ספקטיבה.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Ingsoc כתב:אולי שם בעברית, שם באנגלית, חברה מתרגמת (ושם האדם שתרגם אם זמין), שנת הוצאה מקורית ובישראל. את זה בהחלט אפשר לעשות, אם הפורמט מקובל עליך אני אכתוב את הרשימה.
מקובל, ואני חושב שראוי שתהיה לנו רשימה רשמית כזו. אם יש לך אפשרות להוסיף כמה מילים על העלילה, תבורך.
brother34 כתב:אני הבנתי שהבעיה ב"שימושיות" הכוונה ב"מי לעזאזל יראה את זה" ואת זה לא נראה לי שפתרתם ע"י הרעיון הזה של כמה מילים וכו'.
Radioactive Grandpa כתב:שימושי, אבל אני מתכוון שבצורה הזו המידע הזה לא נמצא במקום שבו יחפש מי שיהיה מעוניין במענה לצורך הזה.
תיאורטית, אפשרי שגולש חביב ששיחק במספר משחקים מהקבוצה ומעוניין לראות אם ישנם נוספים יחפש את השמות שהוא מכיר יחדיו ויגיע לדף שמרכז את כולם.
בנוסף, נוכל להפנות מישהו שישאל בפורום לדף מהודר שימלא אותנו בגאווה, במקום לרשימה לקונית.

אני חושב שמכיוון שהמאמץ יחסית קטן (והוא ממילא נופל ברובו על Ingsoc :twisted: ), זה שווה את זה.
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי brother34 »

גורדי, ממש ממש אהבתי את התצוגה החדשה של הקטגוריות. 👌
(ומי שלא מבין על מה מדובר, שילך לקרוא קצת חדשות)
כמעט אפשר לומר "איך לא חשבו על זה קודם?!"
ההצעה היא : לכתוב גם את שם המשחק בעברית כאשר אתה מרחף מעליו עם העכבר.
משוכנע שחשבת על זה ושקלת את זה והחלטת נגד, לדעתי זה יכול רק להועיל.
אז אם תכננת לשאול מה דעתי, הנה הקדמתי אותך.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

אחלה, שמח לשמוע :-)

כן, חשבתי על זה, אבל הבעיה היא שכאשר שם המשחק ארוך מאוד (למשל: Leisure Suit Larry 1: Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards), זה לא נראה משהו.
תפריט אפשרויות התצוגה מאפשר לעבור בין תצוגה בעברית לתצוגה באנגלית, כך שמי שרוצה לראות רק את אחת השפות יכול (אם הוא יודע על האפשרות הזו, כמובן). אני מסכים שאם הייתי יכול לחשוב על פורמט שהיה מצליח להציג את שתי השפות גם במקרי קצה של שם ארוך מאוד, זה היה יותר מוצלח.
מארק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי מארק »

אפשר להוסיף פינה של "משחק כל יום"
בפינה יהיה כל יום משחק ישן אחר, שלא חייב להיות מוכר כל כך, אבל שיהיה משחק מעניין. וגם כל יום בשבוע הוא יהיה קטגוריה אחרת.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

תודה על ההצעה!
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא