הצעות למערכת האתר

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: הצעות למערכת האתר

שליחה על ידי Gordi »

בינתיים זו לא אופציה :-\
הטופיק כתב:אפשר לפחות לשנות את האייקון ללניק כשהעכבר עובר עליו, זה יהיה הרבה יותר ברור.
זה יותר Easter Egg מאשר קישור פומבי...
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי brother34 »

לא משהו מהותי : כשנמצאים במערכת הפורומים ולוחצים על הקישור "אל האתר" שלמעלה, שיפתח בחלון חדש ולא במקום החלון של הפורומים.
(כמו שקורה בדרך ההפוכה - מהאתר לפורומים). לדעתי זה יותר נוח ככה.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

איזה הרגל גלישה של העשור הקודם... תתחיל להתרגל לפתיחת טאבים בקליק אמצעי, חביבי. 8)
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

זה מראה מי פה הסבא באמת

שליחה על ידי brother34 »

זה עדיין לא נוח, לדעתי, כמו פתיחה אוטומטית בחלון אחר, אבל כמו שאמרתי - לא מהותי ממש.
זה רק אני בכיסא הנדנדה שלי.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

מי הסבא ומי הרדיואקטיבי

חלון אחר, להבדיל מלשונית אחרת?
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

Touché

שליחה על ידי brother34 »

Oui. בעצם, לשונית אחרת שנפתחת על המסך, זה יותר מדויק נראה לי. (יכול להיות שהכפתור האמצעי אצלי עושה דברים שונים מאצלך?)
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

לא הבנתי אותך.
לדעתי ברירת המחדל בכל הדפדפנים המרכזיים היום (ולפחות בשלושה שמותקנים כרגע אצלי) לקליק אמצעי בעכבר על קישורים היא פתיחתם בלשונית חדשה. בלי קשר לדפדפנים, יש דרייברים מצ'וכללים לעכברים שכאילו משדרגים את הפונקציונליות של לחצני העכבר ודופקים את כל העסק.

בכל מקרה, אני ארחיב קצת לטובת העמדה של התגובה הראשונה שלי, למה אני אפילו קצת מתנגד לזה.
עקרונית, אני בעד מה שאתה מציע - זה ברור שאינטואיטיבית קישור רשמי לאתר מהפורומים צריך להיפתח כברירת מחדל בחלון חדש. והאמת, גם אני העליתי דרישה כזו לפני שנים, אם לא פה אז באתרים אחרים, כבר לא זוכר. בתקופה ההיא אהבתי את האופציה של הפתיחה בחלון חדש בברירת מחדל, זה היה נוח שאתרים מעודדים אותך לנהל לשוניות במקביל (עוד לפני שזה היה מיינסטרים תמונה).
העניין הוא שכיום, אם אתה מורגל לחלוטין לפתוח לשוניות חדשות בקליק אמצעי, שזו פעולה פשוטה בדיוק באותה מידה כמו קליק שמאלי שבו אתה פותח קישורים באותו חלון (בהנחה שיש לך עכבר סביר), אז בכל רגע נתון יש לך כמשתמש שליטה מלאה על מה שאתה הולך לעשות - לפתוח בחלון חדש או הנוכחי - ולא להיות תלוי בהחלטות החד-פעמיות שעשה האתר שאתה גולש בו. והפריבילגיה הזו נתונה לך כל עוד ברירת המחדל באתר היא אכן פתיחה באותו חלון, זה לא עובד בכיוון ההפוך. אם הקישור מוגדר להיפתח בחלון חדש, כמשתמש לא תוכל לפתוח אותו בחלון הנוכחי אפילו בתפריט הקליק-ימני.
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי brother34 »

העכבר שלי אולי לא מספיק מאולף כמו שצריך. יותר מדי גבינה ופינוקים.
בכל אופן, מה שהתכוונתי להגיד זה שאצלי כשאני לוחץ במקש האמצעי נפתחת לשונית חדשה אבל היא נשארת ב..אאמ איך נקרא לזה.. שורת הלשוניות, והיא לא נפתחת על המסך.
אז ככה שזה בעצם לא חלון נפרד (זה דוקא לא נוח בעיניי, כי חלונות נפרדים אני מעדיף לדברים שונים כמו תיקיות שפתוחות או תוכנות) אבל זה גם לא מעבר חלק,
כי אז צריך ללכת ללשונית כדי לפתוח.
דרך אגב, בדקתי את זה במחשב אחר עם עכבר אחר ודפדפן אחר, ושם המקש בכלל עשה כל פעם משהו אחר (פתח פעמיים, פתח את תפריט-מקש-ימני) אבל אני חושד שזה בעיה שם בעכבר.
לסיכום, הבנתי מה אתה אומר, (כן כן), וגם השתכנעתי.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

brother34 כתב:כשאני לוחץ במקש האמצעי נפתחת לשונית חדשה אבל היא נשארת ב..אאמ איך נקרא לזה.. שורת הלשוניות, והיא לא נפתחת על המסך.
ר"ל היא נפתחת ברקע ואתה רוצה שהיא תעבור להיות הלשונית המוצגת?
כן, זו ברירת המחדל (לי אישית זה מאוד נוח). באיזה דפדפן אתה משתמש, כרום? כי ב-FF אפשר לשנות את את זה בקלות. בכרום כנראה צריך להוריד תוסף חיצוני בשביל האפשרות הזו (ובאופרה יש אופרה שלמה של "מה בא לך לעשות עם הקליק האמצעי שלך").

זה מאוד מוזר, מה שאתה מספר על המחשב השני.
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי brother34 »

Radioactive Grandpa כתב: ר"ל היא נפתחת ברקע ואתה רוצה שהיא תעבור להיות הלשונית המוצגת?
בדיוק. זה לא מה שקורה כשאתה לוחץ על הקישור "קהילות" באתר הראשי? זה מה שכתבתי פה :
brother34 כתב:(כמו שקורה בדרך ההפוכה - מהאתר לפורומים)
ובקשר לזה
Radioactive Grandpa כתב: באיזה דפדפן אתה משתמש, כרום?
אני מאוד פוחד לגלות באיזה דפדפן אני משתמש...נידוי, לעג, סקילה שריפה הרג וחנק זה מה שמצפה לי.
המחשב ההוא? עזוב, הוא לא שלי בכל מקרה :blackeye:
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

לקחת חזק את הקטע של "מסע אל העבר", הא? יש מדינות שבהן לאנשים כמוך אסור להביע עמדה על נוחות בעניינים טכניים. מזלך שגורדי מרחם עליכם.

אבל בניגוד לכרום אפשר דווקא לעשות את זה בקלות ב-IE (לפחות בגרסאות האחרונות. אני נמנע מלשאול איזו גרסה שלך):
Internet Options > General > Tabs > Always switch to new tabs when they are created
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

חלילה, לא חשבתי לרגע

שליחה על ידי brother34 »

לכן אני פה, איפה עוד אפשר למצוא בית חם לאנשים כמוני?
תודה רבה על ההכוונה, אבל בכל מקרה אני מתחיל להתאמן על המקש האמצעי :lol:
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אני מקווה שאני מפרסם את הבקשה בשרשור הנכון.

כבר הרבה פעמים רציתי להשתמש במאפיין שלא קיים בפורום, טקסט עם קו חוצה, והיום סתם מסקרנות גיגלתי phpbb strikethrough ובקישור הראשון:
https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2053305" target="_blank
אני רואה שמדובר על בסה"כ הוספה של שורה אחת לקוד (וכאן תחת הכותרת "Strike through text" אפשר לאמת את זה).
אז כאמור, אני אשמח אם הפיצ'ר הזה יתווסף.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

משימות:
  • להוסיף קו חוצה.
  • לטפל בניטפוקים ובהצעות.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

"היי גורדי, מה אנחנו הולכים לעשות הלילה?"
"מה שאנחנו עושים בכל לילה - מנסים להשתלט על העולם! מטפלים בניטפוקים!"

ואם כבר ניטפוקים, בבקשה תעביר את הכפתור של הקו החוצה למקומו המתבקש ליד הקו התחתי.
כרגע הוא די הולך לאיבוד בין הכפתורים הגדולים של קישור לאתר וספויילר.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא