עזרה בהפעלת בונוס

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: עזרה בהפעלת בונוס

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ב' פברואר 25, 2008 7:06 pm

Og כתב:רציתי לכתוב ולפרט באריכות על ההבדלים בין הגרסאות ולצרף תמונות, אבל אין לי כח ואני לא רואה סיבה לעשות את זה.
חבל. אני אוהב כשעושים את זה.
Og כתב:רק התקליטור הבודד שרשום עליו 1994 שונה מהשאר.
כל גרסות הCD שונות משמעותית מגרסת התקליטונים.
במה ה-94 שונה מהאחרים בעיקרון?
במה שונות גרסאות ה-CD מהתקליטונים?

Og כתב:וכעת אני שוקל אפשרות שיתכן שלא כל הקבצים שאחראיים על האפקטים קיימים בגרסאות הנ"ל.
מה ז"א? אז איך זה אמור לעבוד במקור?
Og כתב:שא***יים
מה זה הקקה הזה?! אני עוד זוכר במקור שזה הוצג כמו שצריך. מה שגורם לי לחשוב שהכוכביות הן בתצוגה בלבד ולא בנתונים עצמם (אלא אם המסד שינה את הנתונים בהמרת הנתונים במעבר למערכת החדשה). בעיקרון, אפשר להסכים על זה שבמידה ויש יכולת טכנית - אופציית הצנזור האוטומטית תוסר לחלוטין? (היות ואיש לא יתרגש ממלה בוטה כזו או אחרת, ובמקרה שהיא אכן לא במקומה, יש לנו ריבוי מנהלים עם יד על הדופק?)

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ג' פברואר 26, 2008 9:58 pm

Radioactive Grandpa כתב:
Og כתב:רציתי לכתוב ולפרט באריכות על ההבדלים בין הגרסאות ולצרף תמונות, אבל אין לי כח ואני לא רואה סיבה לעשות את זה.
חבל. אני אוהב כשעושים את זה.
אני אשקול לעשות את זה כשאני אבדוק את המשחק במחשב הישן.

Radioactive Grandpa כתב:
Og כתב:רק התקליטור הבודד שרשום עליו 1994 שונה מהשאר.
כל גרסות הCD שונות משמעותית מגרסת התקליטונים.
במה ה-94 שונה מהאחרים בעיקרון?
במה שונות גרסאות ה-CD מהתקליטונים?
כשאני אומר שונה, אני מתכוון לשמות הקבצים וגודלם - הבדלים במשחק עצמו, אם ישנם, הם לא משמעותיים.
ההבדל הכי בולט בין גרסת התקליטונים לבין זו של התקליטורים (או לפחות זה שאני ראיתי בכמה השניות שבדקתי את המשחק) הוא מוזיקה ונה לגמרי...

Radioactive Grandpa כתב:
Og כתב:וכעת אני שוקל אפשרות שיתכן שלא כל הקבצים שא***יים על האפקטים קיימים בגרסאות הנ"ל.
מה ז"א? אז איך זה אמור לעבוד במקור?
זה בדיוק מה שאני רוצה לבדוק במחשב הישן...

Radioactive Grandpa כתב:
Og כתב:שא***יים
מה זה הקקה הזה?! אני עוד זוכר במקור שזה הוצג כמו שצריך. מה שגורם לי לחשוב שהכוכביות הן בתצוגה בלבד ולא בנתונים עצמם (אלא אם המסד שינה את הנתונים בהמרת הנתונים במעבר למערכת החדשה). בעיקרון, אפשר להסכים על זה שבמידה ויש יכולת טכנית - אופציית הצנזור האוטומטית תוסר לחלוטין? (היות ואיש לא יתרגש ממלה בוטה כזו או אחרת, ובמקרה שהיא אכן לא במקומה, יש לנו ריבוי מנהלים עם יד על הדופק?)
מה שמוזר לי, הוא שכל הזמן המילה הזו הייתה במאגר הצנזור... בדיוק באותה סירה כמו <a href=http://www.old-games.org/16bit.php target=bits>16 Bits</a> , <a href=http://www.the-underdogs.info target=hotu>HOTU</a> , <a href=http://www.old-games.org/dosbox.php target=dosbox>דוסבוקס</a> וכו'. אבל איכשהו היא לא צונזרה עד לשדרוג... אני יכול פשוט להסיר אותה מהמאגר, אך מכיוון שזה לא עניין דחוף הייתי מעדיף שגורדי יתן על זה את הדעת ראשית.

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ד' פברואר 27, 2008 2:12 am

Og כתב:ההבדל הכי בולט בין גרסת התקליטונים לבין זו של התקליטורים (או לפחות זה שאני ראיתי בכמה השניות שבדקתי את המשחק) הוא מוזיקה ונה לגמרי...
אלו מנגינות אחרות? לא רק מבוצעות אחרת? זה עדיין מבוסס אבל על מוסיקה קלאסית ו-Ragtime בעיקר או שכל הסגנון הוא אחר?

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ד' פברואר 27, 2008 3:04 am

העניין הוא שהצלחתי להפעיל רק בVPC בדוס, ושמעתי רק כמה שניות של מנגינה אחת, מקוטעת מאוד, אבל היא לא זכורה לי מגרסת התקליטונים (שבזמנו הייתי משחק בה יומם וליל (דרוך כנמר עם אצבע על הENTER כדי "לזרז" את המחשב - אתה לא תתקע לי מילה של 13 אותיות במאית השנייה יא זבל...))

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ד' פברואר 27, 2008 3:50 am

LOL
כל-כך מזדהה...

סמל אישי של משתמש
old_man
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי old_man » ד' פברואר 27, 2008 3:10 pm

בדיסק של "בלי סודות" יש גירסא של בונוס עם מנגינות אחרות מגרסת התקליטונים.

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ד' פברואר 27, 2008 3:48 pm

מה זה "בלי סודות"? משהו שקשור לסדרת הטלוויזיה לילדים? יש לי גרסה של בונוס שבמקרה מצאתי לפני יומיים כשחיפשתי משהו אחר (ובגלל זה לא הזכרתי אותה מקודם), שבאה בחינם עם קניית כרטיס קול של Octav - על הדיסק יש את בונוס ואת חלק א' של "יש לי סוד: אני קורא", לפי מבט מהיר בקבצים, נראה שגרסת הבונוס ששם זהה לזו מ94 שיש לי על תקליטור נפרד, מלבד הבדל אחד קטן - הSETUP מכיל גם אפשרות לכרטיס קול של OCTAV (לא כ"כ מפליא, נכון?)

סמל אישי של משתמש
old_man
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי old_man » ד' פברואר 27, 2008 6:52 pm

אתה צודק, כמובן.
התכוונתי לדיסק של "יש לי סוד"
אגב, יש לך מושג איך אפשר להפעיל אותו?

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ד' פברואר 27, 2008 6:56 pm

לא ניסיתי בכלל, מה הבעיה בו? אגב, גם למשחק הזה יצאו הרבה מהדורות.

סמל אישי של משתמש
old_man
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי old_man » ד' פברואר 27, 2008 6:59 pm

איני זוכר את הבעיה, עבר זמן רב מאז שניסיתי להפעילו (ונכשלתי) בפעם האחרונה.

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ד' פברואר 27, 2008 9:43 pm

אוקי, אז כשתהיה בבית שוב, תאמר לי באיזו גרסה מדובר, אני מזכיר שוב שבניגוד לבונוס יש ל"יש לי סוד" הרבה גרסאות (יש לי גם שתי גרסאות תקליטונים - אחת על דיסקטים של חמש אינטש ורבע ואחת על דיסקטים של שלוש אינטש וחצי - את שתיהן לא בדקתי מעולם אז אין לי מושג אם הן עובדות), האחרונה שבהן יצאה בשנות ה2000 (והלומדה הזו היא אחת מן הבודדות שעדיין נמכרות, כמדומני).
נערך לאחרונה על ידי Og ב ד' פברואר 27, 2008 9:45 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סיבה: אה כן, וכשתעשה את זה, אנא פתח נושא חדש. תודה.

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » א' מרץ 02, 2008 11:42 pm

לא מצליח להפעיל את המשחק עם קול, ניסיתי על מחשב ישן, גם עם SB AWE64 (דגם CT4500) וגם עם SBPro2 (דגם CT1600).

או שיש משהו שאני מפספס, או שמי שהעביר את המשחק מהדיסקט לא עשה את זה טוב. אם היה לי דיסקט עובד של בונוס הייתי יכול לבדוק, אבל עד אז, אין מה לעשות.

[עריכה]
עדכון - 26 באוגוסט 2010: התעלומה נפתרה, ראו הקישור הבא להסבר מלא:
viewtopic.php?f=2&t=19844" target="_blank

סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: שרשור זיהוי הנעימות מבונוס

שליחה על ידי Octarine » ש' נובמבר 30, 2013 6:16 am

[הועבר מכאן לשרשור הזה שמרכז קצת מידע על גרסאות שונות. R.G]

אם כבר העלו באוב את השרשור, לאחרונה התגלגל לידי הדיסק של בונוס:
תמונה

יש איזה עניין בלסרוק אותו עבור האתר?

gal7051
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gal7051 » ש' נובמבר 30, 2013 12:41 pm

אני חושב שכדאי שתסרוק את התקליטור של בונוס, כדי שיהיה אפשר גם לקשר אליו בדף המשחק.
אני גם מציע (בעיקר למנהלים) שלמשחקים שבאתר לסרוק להם את התקליטור ו/או העטיפות שלו (הקדמית והאחורית), (כמובן אם קיים לו) כמו שקיים חלקית במשחקים של פינת שיתוף הקבצים. כך גם יהיו למשחקים כל הפרטים שלהם.
ואני מציע שבדפי המשחקים בפרטים שלהם מתחת לקישור "תנו ציון למשחק", וליד הקישור "ציטים"/"טיפים"/"פתרון"/"מדריך" או מתחת, להוסיף עוד קישורים: "התקליטור", "עטיפה קדמית" ו "עטיפה אחורית" (כמובן לכל משחק בהתאם למה שיש לו)
כמובן שגורדי יצטרך להסכים לכך, וזו תהיה עבודה ארוכה וקשה כי יש מעל 1000 משחקים באתר, ויהיה צריך לחפש משתמשים שיסכימו לתרום את הסריקות של המשחקים (אם קיים להם), אבל זו יכולה להיות התחלה טובה, וגם לי יש סריקות של התקליטורים של "הוגו", "סבתא ואני" ו "לומדים לכתוב/כתיבה בקלי קלות", ולחלק מהם יש לי גם עטיפות שאני מוכן לתרום.

סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc » ש' נובמבר 30, 2013 12:44 pm

יש כבר סריקות של בונוס ברשת

http://www.mobygames.com/game/bonus/cover-art" target="_blank

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא