עדכוני חדשות באתר

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

עדכוני חדשות באתר

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

*פוצל מההודעה הזו*
Gordi

היתה פה גניבת שרשור די ברוטאלית... מזל שקרתה בדיוק כשנפתרה במקרה הבעיה...

אבל אם כבר, :P
Og כתב:לא ראית כי לא הייתה, זה היה PlaceHolder ואז ערכתי כשגורדי פירסם את המדריך.
מה? למה?
רצית להשתיק את אירוע ההשקה? (ולהימנע מכך שנתנפל עליך עם תגובות "כל הכבוד!", "אחלה מדריך!" וכאלו?)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:
Og כתב:לא ראית כי לא הייתה, זה היה PlaceHolder ואז ערכתי כשגורדי פירסם את המדריך.
מה? למה?
רצית להשתיק את אירוע ההשקה? (ולהימנע מכך שנתנפל עליך עם תגובות "כל הכבוד!", "אחלה מדריך!" וכאלו?)
Jesus Christ... אני לא עד כדי כך ענו...
פשוט שלחתי לגורדי את המדריך עם הקישור לשרשור בסופו (נספח ג.3), בכדי לעשות את זה, הייתי חייב ליצור את השרשור מן הסתם, ואחרי שראיתי שגורדי העלה את המדריך, ערכתי את השרשור שיצרתי קודם לכן. חשבתי להקפיץ את השרשור עם הודעה חדשה כשהמדריך עלה, אך בסוף החלטתי שלא לעשות כך.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

אני מניח שעשית את זה כדי לשמור על נקיון השרשור, אבל היה נחמד עם היית שולח הודעה קטנה (נושא נפרד) שתקשר למדריך ולשרשור כדי שנדע עליהם..
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

C-man כתב:אני מניח שעשית את זה כדי לשמור על נקיון השרשור, אבל היה נחמד עם היית שולח הודעה קטנה (נושא נפרד) שתקשר למדריך ולשרשור כדי שנדע עליהם..
לא הבנתי...
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

מה לא הבנת?
הנחתי שלא הקפצת את השרשור ההוא כדי לשמור אותו לדיונים טכניים על VPC ולשמור עליו מספאם או מה שלא יהיה..
ואמרתי שהיה נחמד אם היית מידע אותנו על המדריך.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אה לא, לא הקפצתי את השרשור כי לא חשבתי שזה חשוב... אחרי הכל, זה נכתב בחדשות והופיע בעמוד העזרה...
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

לא כולנו קוראים את החדשות..

עכשיו כשאני מביט בכמות העדכונים והחדשות בחודשים האחרונים אני תוהה למה לא להחזיר את החדשות לעמוד הראשי של האתר?
לדעתי זה לא יכול ליהיות רע..
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

הצעתי את זה לגורדי, יותר מפעם אחת.... לדעתי זה ממש ממש חשוב, היו כמה פעמים שיצא לי לדבר עם מכרים והשיחה נדדה למשחקים ישנים ואז לאתרי נוסטלגיה ושאלתי ככה כדרך אגב אם הם מכירים את "מסע אל העבר". כמעט ב90% התשובה שקיבלתי הייתה משהו בסגנון של: "עזוב אחי, האתר הזה לא התעדכן כבר שנים".

החדשות הן הפתח של האתר לעולם. הן אלה שיוצרות את האישיות שלו. ככה שבעצם הם צדקו, אתר בלי דף חדשות בגובה העיניים, הוא אתר מת.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

צודק לחלוטין.

אם כוללים את המשחקים בחדשות מקבלים עדכוני חדשות כל שבוע שבועיים, שזה בהחלט מספיק כדי שהאתר יראה חיי.
אפילו לא צריך לכתוב יותר מדי על עדכונים שגרתיים, העיקר שיראו שהאתר מתעדכן..
נערך לאחרונה על ידי C-man ב ב' נובמבר 19, 2007 1:32 am, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
raztk
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי raztk »

לפחות עכשיו אני יודע שיש דף חדשות. :shock:
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

Og כתב:החדשות הן הפתח של האתר לעולם. הן אלה שיוצרות את האישיות שלו. ככה שבעצם הם צדקו, אתר בלי דף חדשות בגובה העיניים, הוא אתר מת.
תומך בפה מלא. (וזה ידוע, כבר השמעתי דעות כאלו בעבר באוזניי גורדי.)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

חשבתי על לפתוח סקר, מי בעד ומי נגד להחזיר את החדשות לעמוד הראשי? אבל זה חתרני מדי... (ובנוסף, אני יודע מה תהאנה התוצאות: 300 בעד ואחד נגד(גורדי) :D )
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

הממ...
טוב, אני עדיין נגד עדכוני חדשות בעמוד הראשי, ובכלל, אל תקחו דוגמא מקצב העדכונים של החודשיים האחרונים, זה לא תמיד יהיה ככה...
מה שכן, אולי באמת כדאי לקשר לעמוד החדשות הישר מהעמוד הראשי של האתר ואולי לפרט קצת יותר בחדשות על הנעשה באתר, אני אנסה לסדר משהו השבוע...
R.G

שליחה על ידי R.G »

אתה מדבר על זה?

תמונה

אני מקווה שלא פיספסתי את זה קודם...
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

אם כבר כותבים בדף הבית מתי האתר התעדכן לאחרונה אני לא מבין למה לא לשים גם את החדשות באותו עמוד..

גורדי אתה יכול לפרט קצת יותר על הסיבות להתנגדות שלך?

[עריכה]

ואולי תרצה להוסיף את השינוי עצמו לחדשות האתר..?
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא