[הורדה] Master Of Dimensions - שליט המימדים

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

סמל אישי של משתמש
18july77
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: [הורדה] Master Of Dimensions - שליט המימדים

שליחה על ידי 18july77 » ש' ינואר 11, 2020 9:37 pm

Gordi כתב:
ש' ינואר 11, 2020 9:14 pm
אולי הפעלה בתוך מכונה וירטואלית תעזור.
נסי אחד משני המדריכים הבאים:
קודם כל, תודה רבה על התשובה וההתייחסות. :)

זה בדיוק מה שעשיתי.. :Sad:

ציטוט מהודעה קודמת שלי בתור אורחת:
"קראתי את ההוראות שוב ושוב.. וזה פשוט לא פותח את התיק, כך שאני גם לא יכולה לשמור התקדמות ו/או לפתוח את המכשיר של המעבר בין המימדים.

מה לא תקין אצלי? (חוץ מהראש)

Windows 10 HOME
Intel core i5 1.8GHz
8G RAM
מערכת הפעלה מבוססת 64 סיביות
ואולי הכי חשוב - לאפטופ.. (זה משנה?)
הארד דיסק 1/4 טרה
ובנוסף התקן חיצוני 1 טרה

האם זה קשור לכך שתיקיית ההורדות שלי לא נמצאת בC?

עשיתי תאימות גם ל98 וגם ל95 כלום לא עוזר.. המשחק אומנם עולה, כפי שציינתי, הוא מצליח לאסוף את שקית האוכל ואת המכשיר המשוכלל.. אבל, לא מצליחה לפתוח את תיק החפצים ע"י לחיצה של העכבר הימני.. (אלחוטי מבוסס BT.. לא נראה לי שזאת הבעיה, אבדוק בכל זאת עם עכבר חוטי, אם יש שינוי אעדכן)

תודה מראש לכל מי שיושיע.. חחחח

וכן ניסיתי להפעיל עם DOSBOX וזה לא עובד איתו ומשום מה VPC לא ניתן להתקנה מאתר של מייקרוסופט הרשמי... לא יודעת אם דימון טול יעזור בנושא, כי זה לא שני "דיסקים ורטואליים"

שוב תודה"

סוף ציטוט..

הבנתי שבWIN10 HOME משהו לא עובד טוב עם הVBOX
התקנתי עשרות סימולטורים מכל הצבעים.. אפילו מערכת התקנה וירטואלית.. אימות לWIN98 WIN95
בדיוק לפי ההוראות

שום כלום
הדרך היחידה שהמשחק עולה זה עם תאימות או בלי.. הבעיה היא עם תיק החפצים שהוא "בלתי נראה"
כשיוצאים מהמשחק CTRL Q רק אז רואים אותו.. ואם מבטלים את היציאה מהמשחק המסך הופך לשחור.. ולא ניתן לשחק ו/או לראות כלום...

די התייאשתי..

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: [הורדה] Master Of Dimensions - שליט המימדים

שליחה על ידי Gordi » ש' ינואר 11, 2020 10:11 pm

VPC (או VirtualPC) אכן לא נתמך יותר, לכן קישרתי ל-VirtualBox. לא מכיר בעיה להתקין את התוכנה על גבי Windows 10 Home, האם תוכלי לצרף פרטים נוספים? מתאר לעצמי שהסיכוי הגבוה ביותר להצלחה נמצא בשיטה הזו.
גם DOSBox לבדו לא יעזור, יש צורך להשתמש בחבילת חלונות 95 שרצה מעל דוסבוקס - האם זה מה שניסית? צריך לעקוב אחרי ההוראות במדריך הראשון שצירפתי במדויק.

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא