[הורדה] Master Of Dimensions - שליט המימדים

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

אורח

Re: [הורדה] Master Of Dimensions - שליט המימדים

שליחה על ידי אורח » ש' ינואר 10, 2009 5:27 pm

אין לא עובד לי ...אחרי שאני מסתכל על כל הדירה הכל אני הולך לשקית מקרוב לוחץ דאבל קליק וכלום נאדה זה קולט רק את הקליק השמאלי הראשון שמפרט מזה אותו המוצר...אבל זה לא קולט את הקליק השני כדי לקחת את זה...ניסיתי גם בווידנוס לשנות את המהירות של הדאבל קליק של העכבר וזה לא עובד עדיין ...

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ש' ינואר 10, 2009 5:34 pm

אוקיי, אני אבדוק אצלי.

אורח

שליחה על ידי אורח » ש' ינואר 10, 2009 5:43 pm

פתרתי את הבעיה הזאת תודה רבה על העזרה אחי הבעיה היא כזאת : צריך סך הכל להכנס לתוכנה VPC ולמעלה להכנס ל sittings ואז בקטגוריה של Mouse צריך היה לבטל את Use mouse intergration ... :) וזהו זה עובד עכשיו ...הבעיה היחידה שנוצרת שהעכבר נעול לריבוע של המשחק ואתה לא יכול להגיע לממשק של התוכנה אז מה שצריך לעשות זה ctrl alt del וזהו :) תודה רבה :P

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ש' ינואר 10, 2009 5:53 pm

אני שמח שהסתדרת בסוף. אבל איך הצלחת להפעיל את המשחק בVPC? מה שינית?

אורח

שליחה על ידי אורח » ש' ינואר 10, 2009 6:17 pm

קודם כל סגרתי את התוכנה והסרתי את המשחק מהמחשב הרגיל שלי מC שלי .. ואז נכנסתי לתוכנה התקנתי קודם כל DX6 ואז שמתי הצבה של ה ISO ואז עלתה לי ההתקנה התקנתי דרך התוכנה הפעם במקום אחר לא באותו מקום , ואז הורדתי את הרזולוציה במחשב שלי לא בתוכנה לנמוכה ביותר , ואז הפעלתי את המשחק דרך הדיסק שמוצב בתוכנה כאילו בווינדוס 95 נכנסתי למחשב שלי והוא היה מוצב שם כ D: ואז הפעלתי דרך הדיסק פעמיים , יש לציין שאם אני הולך לתקייה ומנסה להפעיל אני מקבל שגיאה עם מספר . וזהו ואז הקטע עם העכבר שלא מקבל דאבל קליק סודר עם מה שאמרתי למעלה :) זאת הדרך הכי טובה כניראה להפעיל את המשחק זה עובד ב 100 אחוזים :) תודה רבה .

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ש' ינואר 10, 2009 6:59 pm

זו בדיוק הבעיה עם המשחק הזה וכל משחקי החלונות שמשתמשים במנוע של ג'יאנט סטפס - שאין 100%, מה שעובד אצל בנאדם אחד לא עובד אצל האחר ואפילו מה שכן עובד, עובד רק לפעמים :(
למשל אצלי, התקנתי בדיוק כמוך אבל כשאני טוען את הISO דרך VPC המשחק לא מוכן לעבוד בשום צורה ואם אני טוען אותו דרך דימון טולז, הוא כן עובד (לרוב)...

אני נשבע שאם יום אחד אני אדע לתכנת ברמה תותחית ביותר אני אוסיף את המנוע של המשחק הזה ל SCUMMVM...

בכל מקרה, תודה שדיווחת.

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi » ו' יוני 29, 2012 3:43 pm

בתאריך 29.06.12, בעקבות ההודעה הזו, עברנו להציע גרסה חדשה של "שליט המימדים" בהודעה הראשית של שרשור זה.
התוכן הישן של הודעת ההורדה הראשית הועבר להודעה זו.

אזהרה: תוכן הודעה זו איננו מעודכן. להורדת "שליט המימדים" ולהודעה העדכנית ביותר, אנא פנו לדף "שליט המימדים להורדה".
הצג/הסתר תוכן

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ו' יוני 29, 2012 3:45 pm

מציע לשים בתגית ספוילר תחת דברי ההסברה, כדי "להצניע", לחסוך מקום ולגדוע פחות את השרשור.

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi » ו' יוני 29, 2012 3:46 pm

רעיון טוב :-)

אנונימי

שליחה על ידי אנונימי » ג' אפריל 15, 2014 1:58 pm

שלום, תודה רבה לכל מי שעמל על המשחק הנפלא והחזירו לחיים :)
עד לפני כמה חודשים ניסיתי להפעיל אותו על הווינדוס 7 32 ביט שלי, וברם הכל נכשל (כלל ניסיון תאימות וכו'). לפני חודשיים קניתי ווינדוס 8 והתקנתי אותו בגרסת 64 ביט. התקנתי את המשחק, ועם תאימות של ווינדוס 98 הוא עובד חלק. אני מקווה שהפתרון שלי עזר למישהו. עם זאת... אני סובל מבעיה חדשה.
בזמן המשחק, כשאני רוצה להיכנס לחלון החפצים (לחיצה פעמיים על הדמות), הוא לא פותח את החלון. אז כשאני לוחץ על CTRL+Q כדי לצאת, הוא סוגר את החלון, וכשאני מבטל כדי לחזור למשחק- כל מה שאני רואה זה רק את חלון החפצים, ללא יכולת לחזור למשחק. בעיה מעט משונה.

אם מישהו נתקל במקרה הזה, או יודע פשוט מה לעשות... כל עזרה תתקבל בברכה :)

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ג' אפריל 15, 2014 4:03 pm

ואיך אתה כן מצליח לפתוח את חלונית החפצים?
בהוראות ההפעלה בהודעה הפותחת מדובר מפורשות על תגובות מוזרות עם חלונית החפצים והפעלה עם תאימות לחלונות 98. קראת אותן? מוצע שם לנסות גם אפשרויות אחרות בלשונית התאימות, ואם שום דבר לא עוזר (למרות שלא בטוח שהבעיה אצלך "שווה" את זה) לנסות להפעיל עם VPC. אולי הפעלה בחלונות 95 בדוסבוקס עשויה להיות פיתרון עדיף.

אורחת

שליחה על ידי אורחת » ו' דצמבר 13, 2019 8:12 pm

שלום וברכה.
לאחר חיפוש ארוך ומקיף.. הורדתי את המשחק הנחשק. (למרות שיש לי את הדיסקים המקוריים, בטח התיישנו ומלאים שריטות ולא יעבדו בWIN10)
לאחר ההורדה והחילוץ לפי ההוראות, כשאני נכנסת למשחק, הבנתי שקליק שמאלי עושה פעולה מסויימת ופעמיים לוקח חפץ.. לעומת זאת הקליק הימני שאמור לפתוח את תיק החפצים, לא עושה כלום.

קראתי את ההוראות שוב ושוב.. וזה פשוט לא פותח את התיק, כך שאני גם לא יכולה לשמור התקדמות ו/או לפתוח את המכשיר של המעבר בין המימדים.

מה לא תקין אצלי? (חוץ מהראש)

Windows 10 HOME
Intel core i5 1.8GHz
8G RAM
מערכת הפעלה מבוססת 64 סיביות
ואולי הכי חשוב - לאפטופ.. (זה משנה?)
הארד דיסק 1/4 טרה
ובנוסף התקן חיצוני 1 טרה

האם זה קשור לכך שתיקיית ההורדות שלי לא נמצאת בC?

עשיתי תאימות גם ל98 וגם ל95 כלום לא עוזר.. המשחק אומנם עולה, כפי שציינתי, הוא מצליח לאסוף את שקית האוכל ואת המכשיר המשוכלל.. אבל, לא מצליחה לפתוח את תיק החפצים ע"י לחיצה של העכבר הימני.. (אלחוטי מבוסס BT.. לא נראה לי שזאת הבעיה, אבדוק בכל זאת עם עכבר חוטי, אם יש שינוי אעדכן)

תודה מראש לכל מי שיושיע.. חחחח

וכן ניסיתי להפעיל עם DOSBOX וזה לא עובד איתו ומשום מה VPC לא ניתן להתקנה מאתר של מייקרוסופט הרשמי... לא יודעת אם דימון טול יעזור בנושא, כי זה לא שני "דיסקים ורטואליים"

שוב תודה

אורחת

שליחה על ידי אורחת » ו' דצמבר 13, 2019 8:33 pm

* אז, עדכון לגבי העכבר החוטי: לצערי לא עזר.. :cry: שוב נאלצתי לעשות CTRL Q ולצאת מהמשחק בבושת פנים.. חחח
נערך לאחרונה על ידי Octarine ב ש' דצמבר 14, 2019 11:10 am, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: נא לא לצטט הודעות שלמות בתגובה. בתודה, ההנהלה

סמל אישי של משתמש
18july77
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי 18july77 » ו' דצמבר 13, 2019 11:23 pm

Radioactive Grandpa כתב:
ג' אפריל 15, 2014 4:03 pm
ואיך אתה כן מצליח לפתוח את חלונית החפצים?
בהוראות ההפעלה בהודעה הפותחת מדובר מפורשות על תגובות מוזרות עם חלונית החפצים והפעלה עם תאימות לחלונות 98. קראת אותן? מוצע שם לנסות גם אפשרויות אחרות בלשונית התאימות, ואם שום דבר לא עוזר (למרות שלא בטוח שהבעיה אצלך "שווה" את זה) לנסות להפעיל עם VPC. אולי הפעלה בחלונות 95 בדוסבוקס עשויה להיות פיתרון עדיף.
זה בדיוק מה שקורה לי כמו שכתב הבחור/ה האנונימי מעל..
וגם אצלי, עד שהבנתי שבעצם הלחיצה עם הקליק הימני של העכבר אכן "פותחת את תיק החפצים" אבל לא ניתן לראות אותו ממש כמו בתמונה שהראו לדוגמא.
ושמתי לב לזה רק כאשר אני עומדת עם הסמן של העכבר היכן שממוקם תיק החפצים. החץ הופך לשחור וגם הסמן "יד" הופך לשחור.. "בטעות" לחצתי פעמיים קליק שמאלי והופיע לי פתאום באורח פלא השקית של האוכל.. חחחח

כשאני לוחצת CTRL+Q אני רואה את ההודעה האם אני בטוחה שאני רוצה לצאת, תיק החפצים מופיע מאחורי ההודעה ולא ניתן ללחוץ עליו. וכשחוזרים למשחק (מבטלים את היציאה מהמשחק) המסך כולו שחור...

מנסה לצרף תמונה... ואגב סליחה על ההפצצה.. אני ה"אורחת" שכתבה למעלה... פשוט חשבתי שיש לי שם משתמש.. עמכם הסליחה
תמונה http://www.sup.co.il/52459330

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi » ש' ינואר 11, 2020 9:14 pm

אולי הפעלה בתוך מכונה וירטואלית תעזור.
נסי אחד משני המדריכים הבאים:

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא